Audio-Technica AT-LP60 vs AT-LP60X
Порівняння та Огляд

PLAY VINYL - Найбільший вибір вінілових програвачів в Україні
Насичене аналогове звучання, особливий ритуал відтворення музики, стильний вінтажний дизайн - ось три характерні причини, через які вініл знову в моді. З першими двома пунктами більш-менш усе зрозуміло: якісний програвач вінілу справді видає глибокий і теплий звук, якого не домогтися під час прослуховування mp3-файлів на ноутбуці, та й сам процес відтворення платівок, фізичний контакт із програвачем і вінілом - ритуал, що приносить величезне задоволення.1. Ключові подібності
Почнемо з ключових подібностей. 3 основні функції LP60 перекочували і на оновлену LP60X.

1.1 3 кнопки на передній панелі контролюють запуск, стоп і підйом тонарма;

1.2 Компактний формат програвача залишився колишнім, за винятком зменшення ваги оновленої версії LP60X. Вагу зменшили за рахунок виносу блоку живлення назовні. Тепер програвач поставляється з окремим блоком живлення в коробці;

1.3 Ціна програвача залишилася колишньою. Доступність LP60X дає змогу назвати цей програвач найкращим рішенням у співвідношенні ціна/якість.
.
  1. Кнопка "Старт";
  2. Кнопка "Стоп";
  3. Кнопка яка контролює підйом і спуск тонарма;
2. Ключові відмінності
Можна виділити (4) ключові відмінності: дизайн тонарма, зовнішній блок живлення, роз'єми для підключення зовнішніх систем, загальна естетика.

2.1 Тонарм було покращено переробленою будовою хедшелла та зміненою структурою основи. За словами самого бренду Audio-Technica, зміни значно зменшать негативні вібрації, які можуть погіршувати звучання. І на додачу, до тонарма було додано язичок для зручності керування руками;

2.2 Блок живлення було винесено назовні, що також впливає на звучання в позитивному ключі;

2.3 LP60X тепер комплектується "Y-подібним" кабелем з 3.5mm мініджеком з одного боку і стандартним RCA з іншого. Сам програвач тепер має 3.5mm аналоговий вихід замість вшитого кабелю в попередній моделі. Така зміна значно розширює потенціал пристрою. У будь-який момент ви можете поміняти кабелі на кращі та дорожчі або просто на точно такі ж у разі поломки.
.
  1. Кабель формату "mini-jack" на RCA;
  2. Зовнішній блок живлення 220v
"ATLP60X має перероблену основу тонарма і корпус головки для зменшення резонансу. Перешкоди додатково зменшуються за рахунок винесення адаптера змінного струму назовні. Блок живлення переміщує перетворення змінного струму в постійний за межами корпусу, таким чином він не впливає на сам процес знімання звуку з платівки."
-Audio-Technica
2.4 Остання, найпомітніша відмінність це дизайн. Форма LP60X попрощалася із закругленими кутами, які були раніше. Тепер форма програвача більше нагадує квадрат. Пилозахисна кришка стала набагато товщою і важчою. До речі, в закритому стані кришка з програвачем має дуже ефектний вигляд.

До речі, колірні рішення теж зазнали змін. Тепер основа програвача завжди чорна, змінюється тільки колір передньої панелі.
Підбиваючи підсумок
Audio-Technica AT-LP60 вже був найбільш вражаючим рішенням при виборі програвача до 10000 гривень. Оновлена версія AT-LP60X надає нам поліпшену і більш сучасну версію AT-LP60. LP60X - вибір Play Vinyl для програвача початкового рівня в цьому ціновому діапазоні.
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Покупай в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger