Кращі програвачі вінілу 2022: найкращі варіанти вертаків для будь-якого гаманця

PLAY VINYL - найбільший вибір програвачів вінілу в Україні
Ну що, готовий подивитися на найкращі програвачі вінілових платівок, котрі ти можеш купити просто сьогодні?

На початку хочемо зазначити: хороший вертак дійсно сильно впливає на твій експірієнс від прослуховування музики. І, звісно, топові програвачі вінілу 2022 року - це зовсім інша справа, ніж старенькі бабусині, що припадають пилом десь у шафі.

Ми - справжні аудіофіли, тож для нас було у радість затестити для тебе безліч варіантів універсальних та модернових вінілових програвачів, котрі пасуватимуть будь-якому музичному смаку, бюджету або навіть розміру кімнати (немає за що ????).


Сучасні вінілові програвачі начинені крутими фішками типу Bluetooth з'єднання або USB портів. Якщо ти збираєшся переписувати вініл на свій комп'ютер, ці функції тобі потрібні просто обов'язково.

Звісно, деякі круті вертаки коштують грошей. Але існують опції з хорошим співвідношенням ціна-якість, а також дійсно класні бюджетні варіанти для вінілових "незайманих" початківців ????

Тож пропонуємо почати наш хіт-парад!
1. Найкращий програвач вінілу у співвідношенні ціна/якість: Pro-Ject Debut Carbon EVO
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- Розмір: 415 x 118 x 320 мм
- Мотор: Прямий привід
- Диск: Сталевий
- Фонокоректор: Ні
- USB: Ні
- Швидкості: 33, 45, і 78 rpm
- Стилус: Ortofon 2M Red

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ:

- Детальний, розширений, захоплюючий звук
- Вражаючі характеристики
- Багато опцій для аранжування

____

Якщо ти хочеш насолоджуватися насиченим звуком вінілу, але при цьому не пропустити жодної деталі, направ свої вуха в напрямку Pro-Ject.

Pro-Ject представили свій перший програвач Debut наприкінці минулого століття, відтоді він був удосконалений, модернізований і ставав все дорожчим. Модель Debut Carbon Evo є найбільш досконало допрацьованою та модернізованою на сьогодні – і також найдорожчою.

Але не дай ціні збити тебе з пантелику. Повторимо ще раз: це, безсумнівно, один із найкращих програвачів, який ти можеш придбати сьогодні - він видає детальний саунд з можливістю зосередитися на найдрібніших деталях звучання.2. Найкращий бюджетний програвач вінілу: Audio-Technica AT- LP60XBT
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- Розмір: 14.15" x 14.7" x 3.84"
- Мотор: Ремінний привід
- Диск: Алюмінієвий
- Фонокоректор: Так
- USB: Ні
- Швидкості: 33 і 45 rpm
- Стилус: конічної форми

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ:

- Чудове співвідношення ціни та якості від світового бренду
- Легке налаштування

____

Завдяки бюджетній ціні, простому налаштуванню та зручності бездротового відтворення, AT-LP60XBT може стати просто фантастичним першим програвачем для будь-якого вінілового новачка.

Бренд Audio-Technica відомий своїми високоякісними картриджами, і той, що встановлено на цьому програвачі, не є винятком. Конічний стилус ATN3600L ідеально входить у канавки платівки і розкриває деталі в піснях, які ти, можливо, ніколи раніше не помічав – одним словом, робить враження від прослуховування музику абсолютно захопливими.


3. Найкращий діджейський програвач вінілу: Technics SL-1210 MK7
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- Розмір: 453 х 169 х 353 мм
- Мотор: Прямий привід без сердечника
- Диск: Алюмінієвий
- Фонокоректор: Так
- USB: Ні
- Швидкості: 33 1/3, 45 rpm (з перемикачем 78 rpm)

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ:

- Прямо привідний двигун без сердечника
- Регулювання крутного моменту та швидкості вимкнення
- Стилус-освітлювач з функцією зворотного відтворення

____

Компанія Technics непохитна у своєму небажанні додавати до програвачів зайві "навороти", однак у SL-1210 MK7 кілька таки є. Наприклад, функція Reverse Play, можливість регулювати пусковий обертовий момент і швидкість гальмування – частково завдяки технології роботи двигуна, вдосконаленій при розробці Blu-ray-приводів. Професіоналам це надає додатковий простір для експериментів. Модель має легкий прямий привід без сердечника. Його головна мета – усунення засорів на будь-яких поверхнях, зменшуючи ефект заїкання.

Заявляємо серйозно: це гідний представник культової лінійки, і ті, хто мріяв доторкнутися до зіркової спадщини діджейських вертаків Technics, будуть раді затестити цю модель за більш доступною ціною. І ми їх чудово розуміємо ????


4. Найкраща система "все-в-одному": Crosley C62
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- Розмір: 30.00" x 14.25" x 9.75"
- Мотор: Ремінний привід
- Фонокоректор: Так
- USB: Ні
- Швидкості: 33 і 45 rpm

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ:

- Програвач та спікери, готові до роботи просто з коробки
- Bluetooth модуль для програвання улюбленого плейлиста зі смартфона чи ноутбука

____

Crosley C62 - це просто кккомбо: акустична пара + вініловий програвач, топова система, багато вінілового кайфу!

Виглядає дуже стильно ( дякуй натуральній деревині у двох можливих варіаціях: горіх і світле дерево), і акустика, і вертак – все в ідеальному тандемі та естетиці. Відмінне рішення для тих, у кого поки що немає акустики вдома, але вже хочеться отримати топовий рівень звуку.


5. Найкращий high-end програвач з ідеальним співвідношенням ціна/якість: Pro-Ject Debut PRO
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

- Розмір: 415 х 113 х 320 мм
- Мотор: Ремінний привід
- Диск: Демпфований алюмінієвий
- Фонокоректор: Ні
- USB: Ні
- Швидкості: 33 і 45 rpm
- Стилус: ММ-картридж Pick It PRO з еліптичною голкою

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ:

- Налаштування кута VTA та азимуту в тонармі
- Фірмовий ММ-картридж Pick It PRO


Усі аудіофіли-мисливці за хай-енд саундом – вам сюди, до програвача Debut PRO! Тут і фірмовий ММ картридж Pick it PRO, що забезпечує більш живе та надійне звучання і вражає своїм великим динамічним діапазоном, і гібридний тонарм з карбоновим шаром, і стильний корпус, виготовлений із прецизійних алюмінієвих деталей – усе, чого душа забажає і не за всі гроші світу ????


У завершення
На цьому перелік програвачів, напевно, закінчимо, проте додамо от що: багато з цих найкращих програвачів звукозапису не зможуть тішити тебе без якісної акустики. На яку акустику ми радимо звернути увагу?

Радимо як для своїх: канадський бренд Kanto, а саме моделі на YU4 та YU6. Ці колонки - гарантія завжди крутого об'ємного саунду, а завдяки Bluetooth користуватися ними суперпросто.