AKG K72

AKG
00-00004493
2299,00
грн.
AKG K72 – повнорозмірні студійні навушники закритого типу. Цільове призначення - запис, зведення та мастеринг у домашніх або проектних студіях, а також сценічний моніторинг. Модель характеризується детальним збалансованим звуком, максимальним рівнем комфорту і чудовою шумоізоляцією. У своєму розпорядженні навушники мають 40-міліметровий випромінювач з високим ступенем чутливості та розширеною частотною характеристикою. Можливість використання з різними пристроями портативного формату завдяки невеликому імпедансу. Навушники вирізняє легка міцна конструкція й елегантний дизайн. Застосовувані м'які дихаючі навушники легко замінюються в разі зносу, а саморегульоване узголів'я забезпечує комфортну посадку.
Особливості:
 • Професійні 40-міліметрові динаміки для розширеної смуги частот 16 Гц - 20000 Гц
 • 32 Ом, 112 дБ SPL/V
 • Закрита спинка, накладна конструкція
 • Саморегулююче наголов'я для максимального комфорту, кабель довжиною 3 м
 • Точно збалансована відповідь забезпечує точність еталонного монітора
Комплектація:
 • навушники
 • адаптер
 • документація

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Повнорозмірні навушники

Призначення: Професійні, студійні

Опис
Характеристики

Опис

AKG K72 - Серйозні студійні навушники

З накладними закритими навушниками AKG K72 звук професійної якості поєднується зі стилем і доступністю.

Закриті навушники AKG K72

Справжні студійні навушники
Професійна якість звуку поєднується зі стилем і доступністю завдяки закритим накладним навушникам AKG K72. 40-міліметрові динаміки професійного рівня розкривають навіть найтонші нюанси, тож ви можете бути впевнені, що ваш мікс точно транслюватиметься на будь-якій системі. Незалежно від того, чи стежите ви за гачком, чи змішуєте фонові гармонії, саморегулююче наголов’я та легка конструкція забезпечать години комфорту. Розроблені компанією, чиї мікрофони та навушники допомогли створити деякі з найвідоміших записів у світі, міцні навушники K72 забезпечують чудовий звук, куди б вас не занесла музика.

Професійні драйвери - чистий звук у студії та за її межами

Наші навушники K72 забезпечують надійну, розширену низьку частотну характеристику, яка надає чіткість барабанам і бас-гітарам. У той же час детальна, але точно збалансована високочастотна характеристика розкриває нюанси вокалу, гітари та акустичних інструментів. Наші потужні 40-мм динаміки забезпечують високу чутливість для потужного відтворення, а також розширену частотну характеристику, яка розкриває кожну деталь. K72s також має конструкцію з низьким опором для сумісності з широким спектром пристроїв відтворення, від професійного студійного обладнання до портативних музичних плеєрів.

Закритий дизайн - Загубіться у своєму звукі

Закрита конструкція навушників K72 усуває витік звуку та передає звук лише у ваші вуха. Мікрофон не вловить звук клацання у ваших навушниках, і ви завжди зможете спокійно мікшувати, не відволікаючись на зовнішній шум. Цей винятковий рівень аудіоізоляції завдяки новій акустичній камері, яка розташована між чашкою навушників і шарніром, який з’єднується з оголов’ям. Наш інноваційний дизайн дає вам свободу рухати головою в будь-якому напрямку, не пропускаючи звуку ні всередину, ні назовні. З K72 ви будете насолоджуватися приватним робочим простором, незалежно від того, де ви вирішите творити.

Стиль, який підходить усім – комфортне прослуховування

Щоб отримати ідеальний мікс, іноді потрібно стежити за рівнем треків годинами - і саме тоді комфорт дійсно має значення. Ми розробили наше унікальне саморегулююче наголів’я, щоб автоматично створити ідеальну посадку для кожного учасника групи. Немає необхідності возитися з делікатними механізмами розміру, які можуть з часом зламатися. Відкритий дизайн наголів’я забезпечує зручну легкість навушників K72 без шкоди для розміру драйвера. Легкі дихаючі амбушюри оточують вуха, а не тиснуть на них. А односторонній кабель дає вам свободу пересування. Підсумовуючи, ці високопродуктивні навушники чудово звучать, відчуваються та виглядають чудово.

Характеристики

 • Повнорозмірні закриті навушники
 • Максимальна вхідна потужність 200 мВт
 • Частотний діапазон 16 – 22 000 Гц
 • Чутливість навушників 113 дБ
 • Опір 32 Ом
 • Кабель 3 метри
 • У комплекті перехідник на 6.3 мм.
 • Вага 200 грам
Вас може зацікавити: