TEAC TN-280BT-A3

TEAC
17959,00
грн.
Програвач вінілу TEAC TN-280BT-A3 є покращеною версією. Програвач також має шасі з MDF, яке в даній моделі може мати два варіанти зовнішнього оздоблення – чорне або під горіхове дерево.
TEAC TN-280BT-A3 оснащений алюмінієвим опорним диском, значна вага якого забезпечує плавність обертання пластинки, а також додатковий захист від вібрацій. У цій моделі застосований пасичний привід, який запобігає передачі вібрацій від двигуна на диск при хорошій стабільності швидкості обертання пластинки.
Тонарм має змінний шелл, конструкція якого передбачає можливість заміни штатно встановленого звукознімача. Тонарм має гнучке налаштування притискної сили та антискейтингу, завдяки чому на TN-280BT-A3 можна встановити різні моделі картриджів різних виробників.
Прямий тонарм використовується для високої точності відстеження. Механізм антискейтингу також забезпечує точне відстеження вінілових платівок. Картридж AT3600L виробництва Audio Technica типу VM, еквівалентний MM, встановлюється на заводі.

Тип: Класичний програвач

Характеристики: Bluetooth

Характеристики: Вбудований фоно

Модель: TEAC TN-280BT

Опис
Характеристики

Опис

Програвач вінілу TEAC TN-280BT-A3

TN-280BT-A3 - це не тільки програвач вінілових платівок із чудовим звучанням для ентузіастів музики, які хочуть насолоджуватися вініловими платівками з шафи або перевиданнями. Це дає вам абсолютно новий спосіб прослуховування вінілових платівок з можливістю Bluetooth. Ніяких додаткових витрат на компоненти Hi-Fi або складну проводку не потрібно, все, що вам дійсно потрібно, це динамік Bluetooth або пара навушників Bluetooth, які ви, можливо, вже використовуєте зі своїм смартфоном.
Вбудований передавач Bluetooth
TN-280BT-A3 передає звук бездротовою мережею через вбудований передавач Bluetooth на додаток до звичайного виходу RCA в аналоговому лінійному або фоновому форматі. Кнопка сполучення розташована на правій передній стороні корпусу, а індикатор сполучення повідомляє про те, що динаміки / навушники успішно підключені.
Справжній 2-швидкісний поворотний стіл з ремінним приводом
Литий під тиском алюмінієвий диск з високим моментом інерції приводиться в рух двигуном постійного струму з високим крутним моментом для стабільного обертання як за 33-1/3, так і за 45 об/хв. М'який повстяний килимок додатково ефективно знижує вібрацію. Висока точність шпинделя підтримується шпинделем із полірованої неіржавкої сталі та високоміцним бронзовим тримачем шпинделя.
Шафа з МДФ високої щільності з красивим оздобленням
На відміну від інших моделей із пластиковим корпусом, важкий корпус із МДФ зводить до мінімуму вібрації та резонанси для чистішого звуку під час відтворення вашої колекції вінілових платівок.
Вбудований картридж типу MM Phono EQ підсилювач
Насолоджуйтесь відтворенням вінілових платівок на будь-якому підсилювачі. TN-280BT-A3 підтримує як Phono, так і Line виходи, що дає змогу вам слухати вінілові платівки з фонокоректором або без нього.
Статичний збалансований прямий тонарм
Для високої точності відстеження використовується прямий тонарм. Механізм антискейтингу також забезпечує точне відстеження вінілових платівок. На заводі-виробнику встановлено картридж типу ВМ, еквівалентний типу ММ, AT3600L виробництва аудіотехніки.
Механізм протиковзання
Як і верхні моделі, антискейтинг TN-280BT-A3s забезпечує точне відстеження.

Характеристики

 • поворотний стіл із ремінним приводом;
 • вбудований Bluetooth;
 • вбудований фонокоректор MM;
 • виходи Phono, Line та Bluetooth;
 • встановлений картридж AT3600L виробництва Audio-Technica;
 • литий алюмінієвий диск;
 • антискейтинг механізм;
 • 2 швидкості: 33, 45 об/хв.
Комплектація:
 • програвач;
 • кабель живлення;
 • картридж AT3600L
 • пилозахисна кришка;
 • Документація.
Вас може зацікавити: