Crosley

Аналоговий звук для цифрового покоління
Програвачі-чемоданчики Crosley
Оновлена версія найпопулярнішого програвача Crosley Cruiser. Представляємо Cruiser Deluxe! Зачаровує ретро-шик в стилі вантажного валізки з величезним функціоналом всередині.
Інженери компанії Crosley додали до Executive Deluxe кілька нових функцій. Від свого попередника програвач відрізняється наявністю вбудованого USB виходу.
Вініловий програвач Crosley Voyager об'єднує в собі дизайн середини минулого сторіччя з сучасними аудіо-технологіями.
Внеси різноманіття у своє вінілове захоплення з програвачем Crosley Portfolio. Виконаний у схожому з Крузером вінтажному стилі, Портфоліо має більший розмір орієнтований на домашнє прослуховування.
Програвачі-системи Crosley
Система Crosley C62 створена щоб подарувати топовий рівень аналогової насолоди за розумні кошти. Цей пристрій, оснащений двошвидкісною головкою і виконаний в міцному МДФ корпусі та на додаток, оформлений шпоном із штучного волоського горіха.
Це Т150! Новинка отримала новий литий алюмінієвий диск, що дозволяє отримувати набагато якісніший звук з меншою кількістю неприємних артефактів.
Crosley
# ПосильСвійСтиль. Це наша мантра. Самовираження - це стрижень нашої компанії, не прив'язаний до конкретного часу або до віку нашого клієнта. Від мистецтва до одягу і навколишнього середовища - це все частина нашого світогляду.
Чому музика має бути іншою? Класична і сучасна, фанк і еклектика: для всіх є Crosley