Ortofon Quintet Red

Ortofon
00-00001779
15337,00
грн.
Головка звукознімача з рухомою котушкою Ortofon Quintet Red є початковою моделлю в серії MC Quintet. У серію входять п'ять MC-картриджів, кожен з яких має свій колір та відрізняється індивідуальним характером звучання. Суворий лаконічний дизайн корпусу однаковий для всіх моделей, а їх саунд відповідає філософії компанії, яка полягає у максимально точному відтворенні музичного матеріалу без будь-якого фарбування. Картридж Ortofon Quintet Red отримав червоний колір відповідно до своєї назви. Модель виконана з ABS-пластику (акрилонітрил/бутадієн/стирол), який являє собою легкий, удароміцний і термопласт, що володіє стійкістю до подряпин. Алюмінієва рама корпусу має отвори з різьбленням для надійного кріплення до шеллу тонарма (використовуються гвинти завдовжки 5 або 7 мм залежно від товщини шелла). До алюмінієвого голкотримача кріпиться голка з еліптичним профілем, що пройшла обробку та полірування відповідно до високих стандартів Ortofon. У конструкції перетворювача використовується система на основі неодимових магнітів, що дозволяє забезпечити оптимальний рівень вихідного сигналу. Для намотування котушки застосовуються дроти з чистої міді. Низький внутрішній опір робить цю голівку звукознімача менш чутливою до навантаження і дозволяє використовувати її з широким спектром підсилювачів і трансформаторів, що підвищують. Прямі лінії та кути корпусу, а також невеликий виріз у його фронтальній частині, що відкриває доступ до голкотримача, забезпечують швидке та легке налаштування. Картридж Ortofon Quintet Red розрахований на роботу з більшістю сучасних тонармів. Його вага складає 9 г, при цьому компанія рекомендує виставляти притискну силу 2,3 грами. Головка звукознімача впевнено відстежує доріжку вінілової платівки, відрізняється добрим показником поділу каналів і має досить широкий частотний діапазон. Вихідна напруга становить 0,5 мВ. Початкова модель Ortofon Quintet Red – це універсальний MC-картридж із відмінним співвідношенням ціна/якість, який демонструє відкрите, ритмічне та динамічне звучання з деяким теплим відтінком та досить широкою сценою.
 • Корпус виконаний з ABS-пластику та алюмінію.
 • Еліптичний профіль алмазної голки, точний трекінг
 • -Алюмінієвий голкотримач, рідкісноземельні магніти в конструкції

Тип: MC

Характеристики: Картридж

Призначення: Для прослуховування

Опис
Характеристики

Опис

Головка звукознімача з рухомою котушкою Ortofon Quintet Red
Початкова модель в серії MC Quintet. У серію входять п'ять MC-картриджів, кожен з яких має свій колір та відрізняється індивідуальним характером звучання. Суворий лаконічний дизайн корпусу однаковий для всіх моделей, а їх саунд відповідає філософії компанії, яка полягає у максимально точному відтворенні музичного матеріалу без будь-якого фарбування.
Картридж Ortofon Quintet Red отримав червоний колір відповідно до своєї назви. Модель виконана з ABS-пластику (акрилонітрил/бутадієн/стирол), який являє собою легкий, удароміцний і термопласт, що володіє стійкістю до подряпин. Алюмінієва рама корпусу має отвори з різьбленням для надійного кріплення до шеллу тонарма (використовуються гвинти завдовжки 5 або 7 мм залежно від товщини шелла).

До алюмінієвого голкотримача кріпиться голка з еліптичним профілем, що пройшла обробку та полірування відповідно до високих стандартів Ortofon. У конструкції перетворювача використовується система на основі неодимових магнітів, що дозволяє забезпечити оптимальний рівень вихідного сигналу. Для намотування котушки застосовуються дроти з чистої міді. Низький внутрішній опір робить цю голівку звукознімача менш чутливою до навантаження і дозволяє використовувати її з широким спектром підсилювачів і трансформаторів, що підвищують.
Прямі лінії та кути корпусу, а також невеликий виріз у його фронтальній частині, що відкриває доступ до голкотримача, забезпечують швидке та легке
налаштування. Картридж Ortofon Quintet Redрозрахований працювати з більшістю сучасних тонармів. Його вага складає 9 г, при цьому компанія рекомендує виставляти притискну силу 2,3 грами. Головка звукознімача впевнено відстежує доріжку вінілової платівки, відрізняється добрим показником поділу каналів і має досить широкий частотний діапазон. Вихідна напруга становить 0,5 мВ.

Характеристики

 • Тип картриджа MC
 • Тип голки алмазна, еліптичний профіль, радіус r/R: 8/18 мкм
 • Частотний діапазон, Гц 20 Гц - 25 кГц (- 3 дБ)
 • Поділ каналів, дБ (1 кГц) 21
 • Рекомендована притискна сила, г 2,3
 • Вихідна напруга, мВ 0,5 мВ (5 см/сек, 1 кГц)
 • Опір навантаження, що рекомендується більше 20 Ом
 • Кут трекінгу 20°
 • Розбаланс каналів, дБ < 1.5 дБ
 • Колір Black, Red
 • Вага, г 9
Вас може зацікавити: