Audio-Technica VM510CB VM Stereo

Audio-Technica
ATVM510CB
5466,00
грн.
Модель картриджа VM початкового рівня, оснащена конічним зв'язаним стілус. Круглий стілус менш схильний до впливу місця розміщення і має стабільні характеристики трасування.

Замість використання одного великого магніту – два магніти розташовані у формі «V». Два магніти розташовані так, щоб вони відповідали положенням лівого та правого каналів у стінах стереопанелі. Отже, конструкція VM забезпечує відмінний поділ каналів, розширену частотну характеристику та чудове відстеження.

Пара-тороїдальні котушки покращують ефективність генерації і забезпечують чудову лінійність, оскільки витік магнітного потоку в цьому безперервному та уніфікованому магнітному ланцюгу низька. Проникність сердечників також оптимізована з використанням серцевиків, що ламінують.

Пластинчаста екрануюча панель з пермалою дозволяє ефективно розділяти лівий та правий канали, пригнічуючи електричні перехресні перешкоди рівня нижче 40 дБ. Це схоже на фактичне значення перехресних перешкод, виявлених у канавках самого запису.

Тип: MM

Назначение: Для прослушивания

Характеристики: Картридж

Опис
Характеристики

Опис

Характеристики

Вас може зацікавити: