FIIO FH3 Black

FIIO
00-00007064
6769,00
грн.
FiiO FH3, гібридний IEM з трьома драйверами, який покликаний замінити FiiO F9 Pro. Навушники позиціонуються як модель преміум-класу початкового рівня, з фрезерованим корпусом з ЧПУ, акустичним дизайном S-Turbo і абсолютно новим акустичним тюнінгом.
Нова оболонка, безпосередньо успадкована від FH5 і FH7, виготовлена з алюмінієво-магнієвого сплаву. Це надає IEM першокласного вигляду, а в руці FiiO FH3 безумовно схожа на модернізовану модель порівняно з попередньою F9 Pro.
Якість збірки FiiO FH3 є першокласною, як і у всіх останніх моделей. Порт MMCX ідеально підходить, немає жодних зазорів, куди б не доторкалася рука, немає осколків або недоречних елементів, а гладкість корпусу забезпечує хороший рівень комфорту.
Коротко кажучи про шумоізоляцію, вона напрочуд хороша. Звісно, не така гарна, як у IEM, зроблених з акрилу, але щойно ви увімкнете музику на помірному рівні, ви не почуєте жодного небажаного шуму. Для таких щоденних мандрівників, як я, це більш ніж прийнятно.
Комплектація:
 • тип: IEM;
 • стиль: Гібридна конфігурація 2BA + 1DD;
 • драйвери: 1x Knowles (Високі) - 1x Knowles (Середні) - 1x Knowles динамічний (Низькі);
 • гніздо: MMCX;
 • кабель: Високочиста монокристалічна посріблена мідь;
 • покриття: Магнієво-алюмінієвий сплав;
 • частотна характеристика: 10 Гц - 40 кГц;
 • імпеданс: 24 Ом;
 • чутливість: 114 дБ;
 • звукова ізоляція (до): 30 дБ;
 • довжина кабелю: 1.2 м

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Вакуумні навушники

Призначення: Для телефону

Опис
Характеристики

Опис

Характеристики

FiiO FH3 Навушники Дротові навушники Високої роздільної здатності басовий звук Вкладиші HiFi навушники MMCX 1DD+2BA IEM без втрат для смартфонів/ПК/ноутбуків/планшетів

Найновіші навушники Hi-Res 1DD+2BA від FiiO.

Ось і ми.
Один із класичних навушників FiiO отримує ґрунтовне оновлення до наступного рівня! У FH3 використовується професійно налаштована гібридна система 10-міліметрового динаміка з берилієвим покриттям діафрагми + 2 Ноулза BA в поєднанні з монокристалічним посрібленим мідним кабелем високої чистоти для справді чудового високоякісного звуку.
Я вважаю, що ви з нетерпінням чекали цього протягом тривалого часу, і повірте мені, якщо ви знаєте про нього більше, ви повинні бути переконані його чарівністю.

Блискавичний, інтенсивний бас

10-мм динамік з берилієвим покриттям діафрагми в FH3 був спеціально обраний через його чудові акустичні властивості. Покрита берилієм діафрагма не тільки легка й тонка, але й надзвичайно жорстка, що забезпечує гучний, але блискавичний, чуйний і динамічний бас.

Два драйвери Knowles BA для потужного звуку

Два динаміка Knowles у поєднанні з берилієвим динамічним динаміком, розміщеним біля отвору звукової трубки, керованим фізичною та електронною системою частотного кросовера, майстерно охоплюють весь діапазон частотної характеристики.
Високі частоти: драйвер Knowles RAD-33518 забезпечує надзвичайно чистий звук із добре розширеними, але плавними високими частотами.
Середні частоти: ED-30262 забезпечує солодший і насичений вокал, а також ширшу звукову сцену.
Низькі частоти: 10-міліметровий динамік з берилієвим покриттям діафрагми забезпечує вибухові баси з приголомшливою потужністю.

Акустичний дизайн S.TURBO

Поєднання динаміка з берилієвим покриттям із запатентованим FiiO S.TURBO акустичним дизайном забезпечує ще більше продуктивності. Довші та плавніші звукові трубки, натхненні турбінами, ефективно фільтрують небажані високі частоти, створюючи глибші та сильніші баси.
Номер патенту: ZL 2018 2 1141627.9
· Фізичний + електронний трисмуговий кросовер
· Довжина трубки: 41,5 мм
· Ефективний спад кросовера: близько 32 дБ

Бас, середній, високий

Ретельно розроблена внутрішня акустична структура як фізична система частотного кросовера забезпечує бездоганне поєднання низьких, середніх і високих частот, не заважаючи один одному для надзвичайно яскравого враження.

Дизайн для ваших вух

Продовжуючи ту саму мову дизайну, що й інші в серії навушників FH, повністю нова доопрацьована лицьова панель FH3 із водяною хвилею забезпечує міцність і елегантність. Завдяки різноманітним кривим під різними кутами та даних про вуха тисяч людей, а також проходженню понад 10 раундів випробувань та ітерацій, було створено надзвичайно зручний дизайн для FH3. Відчуйте по-справжньому плавне плавання з FH3 і зануртеся у світ музики.

Сертифікований Hi-Res Audio

Навушники FH3 сертифіковані Японським аудіотовариством на здатність до частотної характеристики до 40 кГц, яка може повністю відтворювати аудіо та давати вам природні та реалістичні відчуття від прослуховування, які справді дозволяють слухати музику так, як це роблять виконавці. хотів, щоб це звучало. Він надає «Hi-Res Audio» з якістю, яка набагато перевищує якість компакт-дисків.

Оновлення кабелю MMCX

Якщо ви бажаєте отримати більше різниць, замініть стандартний кабель на кабель вищої чистоти, за умови, що він має звичайні роз’єми MMCX.

З бездротовими Bluetooth-навушниками UTWS1

Завдяки підтримці форматів Bluetooth aptX/AAC/SBC UTWS1 миттєво перетворює гібридний IEM FH3 на справжній бездротовий.

З шийним дужком Bluetooth-кабель LC-BT2

Беріть музику високої роздільної здатності куди завгодно завдяки зручному шийному ремінцю LC-BT2. Оснащений ЦАП Qualcomm CSR8675 + AK4331, цей кабель із шийним ремінцем дозволяє відчути справжню музику Hi-Fi через Bluetooth.
Кожен аксесуар, що входить до FH3, був ретельно підібраний, щоб покращити ваші враження від носіння. 11 пар амбушюр 4 різних розмірів і типів дозволяють підвищити комфорт носіння та прослуховування.
(1) збалансований звук*3 (S/M/L)
(2) посилені баси*3 (S/M/L)
(3) покращений вокал*3 (S/M/L)
(4) піна*2
Лабораторні тести показують, що якщо динамік, що створює високі частоти, розташований ближче до отвору звукової трубки, частоти 8-15 кГц будуть на 3-4 дБ голоснішими, ніж якщо він розміщений далі, для чіткішого загального звучання високих частот.
З точки зору акустики розміщення драйвера високих частот ближче до вуха зменшує небажані відбиття високих частот, які досягають ваших вух, порівняно зі стандартною конструкцією навушників, забезпечуючи мінімальну втрату деталей високих частот і, таким чином, роблячи приємніше прослуховування.
Вас може зацікавити: