AIAIAI TMA-2 All-round Preset

AIAIAI
00-00007086
7200,00
грн.
Забезпечує збалансоване звучання для всіх музичних жанрів. Завдяки тонкому, універсальному, легкому дизайну він підходить для прослуховування в дорозі та вдома. Поєднання легкого і міцного наголов'я H01 і накладних амбушур з мікроволокна E01 забезпечує чисте, відкрите звучання і комфортне прослуховування. Полегшене наголов'я виконано з полікарбонату з м'яким міцним набиванням з пінополіуретану. Навушники оснащені прямим 1,2-метровим термопластичним кабелем з однокнопковим вбудованим мікрофоном, сумісним із більшістю смартфонів.

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Накладні навушники

Призначення: Dj Навушники

Опис
Характеристики

Опис

Модульні ді-джейські навушники AIAIAI TMA-2

AIAIAI — це компанія, що займається розробкою аудіопродуктів для щоденного використання. Сучасні мінімалістичні навушники та навушники AIAIAI забезпечують чистий, посилений звук.
AIAIAI зі штаб-квартирою в Копенгагені пишається тим, що робить внесок у світову репутацію Данії як лідера в області акустичного та електроакустичного дизайну та інженерії. Спираючись на спадщину скандинавського дизайну, AIAIAI прагне створювати високоякісні, доступні аудіопродукти, які мають цінність, що виходить за межі модної естетики.

Свобода бути собою

Apple пропонує лише дві моделі білих навушників, а Beats виготовляє лише кілька різних навушників.
Але подивіться на останні 40 років аудіо, і раніше звук був дуже особистим досвідом, коли споживачі змішували та підбирали динаміки та ресивери, щоб налаштувати свою систему.
Тепер AIAIAI привносить комбінований звук у світ навушників. TMA-2 Modular — це система навушників, яка дозволяє створювати власний унікальний персоналізований продукт AIAIAI. Модульна система навушників TMA-2 із широким набором взаємозамінних частин і опцій щодо звуку, функцій, комфорту та дизайну пропонує сотні можливих комбінацій наголів’їв (включаючи бездротові), амбушюр, динаміків і кабелів.
Для музичних професіоналів це означає можливість адаптувати та адаптувати систему до творчого контексту, від студійного виробництва чи редагування аудіо до ді-джеїв чи прослуховування в дорозі. Для всіх інших це означає свободу бути собою!

Пов'язки на голову

Головна стрічка є основним опорним компонентом навушників. Вибирайте між різними матеріалами та типами подушок, щоб отримати вигляд і відчуття, які ви віддаєте перевагу, включаючи моделі з вбудованою бездротовою технологією Bluetooth.

Амбушюри

Амбушюри впливають на рівень комфорту та формують звук. Вибирайте між різноманітними дизайнами та матеріалами, щоб отримати вигляд і звучання, які вам до вподоби.

Акустичні блоки

Пари динаміків створюють загальну тональність ваших навушників. Вибирайте між різними динаміками, щоб отримати різкий, теплий, живий або всебічно збалансований звук.

Кабелі

Кабелі створені для різних ситуацій використання. Вибирайте з різних функціональних характеристик, довжини, матеріалів, кольорів і адаптерів.

Експертно налаштовані пресети

З сотнями можливих комбінацій взаємозамінних частин визначити, яка модульна система навушників TMA-2 вам підходить, може бути непростим завданням.
Компанія AIAIAI розробила низку попередньо встановлених навушників TMA-2, кожна з яких розроблена для різного творчого контексту. Ідеальне знайомство з модульною системою навушників TMA-2 із деталями, які ви можете швидко та легко змінити, щоб адаптувати свої навушники для персоналізованого прослуховування.

Підключіться до Spotify

Знайдіть свою ідеальну персоналізовану систему навушників TMA-2 за допомогою TMA-2 Discovery.
Ця функція допоможе вам знайти навушники, які відповідають вашому музичному профілю. Просто увійдіть у свій обліковий запис Spotify на веб-сайті AIAIAI, і TMA-2 Discovery проаналізує ваш щотижневий список відтворення Spotify Discover і запропонує правильну конфігурацію TMA-2 відповідно до вашого музичного смаку.

Характеристики

 • Діаметр драйвера: 40 мм
 • Рівень звукового тиску: 117 дБ
 • Резонансна частина: 75 Гц
 • Імпеданс: 32 Ом
 • Номінальна потужність: 30 мВт
 • Макс. потужність: 70 мВт
 • Тип магніту: неодимовий
 • Регульовані чашки
 • Кабельний замок
 • Вбудований мікрофон у кабель
 • Вага 194 г
 • Прямий стерео штекер 3,5 мм
Комплектація
 • Навушники
 • Кабель
Вас може зацікавити: