FIIO FD1 Black

FIIO
00-00007065
3279,00
грн.
Навушники FiiO FD1 - інноваційна модель компанії. Не відстаючи від інших виробників, FiiO також представили своє бачення драйвера з берилієвою мембраною. Для того, щоб вона була ще тоншою і легшою, використали метод напилення. Крім того, динамічний драйвер вдалося зробити ще чутливішим завдяки потужнішій магнітній системі з двостороннім розташуванням магнітів намагніченістю N50. За правильне акустичне оформлення драйвера відповідає фірмова технологія скидання тиску. Лицьова модель навушників целулоїдна. Кабель виготовлено з монокристалічної міді високого ступеня очищення.
особливості:
  • випромінювачі: динамічні, з діафрагмами діаметром 10 мм з берилієвим покриттям;
  • частотний діапазон: 10 Гц – 40 кГц;
  • чутливість: 109 дБ;
  • опір: 32 Ом;
  • кабель: 2-pin – мініджек 3,5 мм;
Комплектація:
  • навушники;
  • змінні насадки;
  • чохол для перенесення;
  • Документація.

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Вакуумні навушники

Призначення: Для телефону

Опис
Характеристики

Опис

Дротові навушники Hi-Res FiiO FD1, 1DD з берилієвим покриттям, 4-жильна монокристалічна мідь високої чистоти, 0,78 контакту, потужний бас (без мікрофона, чорний)

Професійно, якісно, ​​недорого, понад 13 років.

Ми FiiO більше 13 років зосереджуємося на аудіопродуктах високої роздільної здатності.
Професійно, високоякісно, ​​економічно вигідно - це основа для захоплення продукції FiiO великою кількістю шанувальників HiFi.
Власними силами ми, FiiO, маємо багато нагород у галузі аудіо HiFi.
Щоб бути відповідальними за всіх клієнтів, які нам довіряють, ми ніколи не відволікаємось і ніколи не зупиняємося. Тож тут ми пропонуємо для вас навушники FD1 із високою ефективністю. Незалежно від того, хто добре знає нас або хтось, хто лише вперше про це чує це вас здивує.
І якщо ви збираєтеся шукати далі, можливо, ви знайдете те, що хочете.

Берилієва мембрана

Інженерам FiiO вдалося зробити інноваційну мембрану. Завдяки дивовижній здатності берилію - надзвичайній жорсткості та легкості - новий драйвер отримав ще легшу мембрану, що дало змогу зменшити час відгуку та домогтися максимальної лінійності руху. Завдяки цьому вдалося домогтися насиченого виразного і музичного звучання.

Подвійний магніт

Завдяки використанню системи подвійного неодимового магніту з високим ступенем намагніченості досягається магнітне поле майже в 1 Тл, що на 55% більше звичайної системи з одним магнітом. Це дає змогу домогтися ще більшої чутливості, кращого контролю руху мембрани для потужного і глибокого баса і приголомшливих перехідних характеристик.

Скидання тиску

Для максимального комфорту носіння під час тривалого використання, а також правильного акустичного оформлення мембрани використовується фірмова технологія скидання тиску. Під час використання навушників не виникає дискомфорту. Крім того, скидання тиску дає змогу домогтися більш вільного руху мембрани. У такий спосіб досягається ще більша амплітуда руху мембрани, кращий контроль і, як наслідок, глибший бас і кращий поділ верхніх частот.

Дизайн

Унікальний дизайн для моделі Fiio FD1 забезпечує багатошарова целулоїдна структура. Вона дає відчуття глибини та рельєфу, підкреслюючи індивідуальність кожної моделі. Незалежно від того, в якому кольорі ви оберете навушники - а вони доступні в чорному та синьому - їхній дизайн не залишить вас байдужими.

Кабель

Усі навушники FD1 характеризуються прекрасною якістю збірки та матеріалами. Крім приголомшливого дизайну та ергономіки зрозуміло, ставка зроблена на звук. А для ще більшої зручності та максимального розкриття потенціалу навушників застосовують 4-жильний компактний дріт із міді високого ступеня очищення. Для максимальної зручності використання він термінований кутовим конектором і компактним металевим сплітером.

Характеристики

Вас може зацікавити: