Behringer HPS3000

Behringer
00-00007692
950,00
грн.
Behringer HPS3000 – це висококласні моніторні навушники, що володіють чудовою частотною характеристикою, задовольнять вимогам найвимогливіших студійних професіоналів. Відмінними рисами цих навушників є високоефективні кобальтові капсулі, значні динамічні резерви, односторонній кабель з безкисневої міді, оптимізовані овальні амбушюри та високоміцна конструкція оголів'я. Чіткі, глибокі баси та кришталево чисті високі забезпечують достовірне відтворення аудіоматеріалу.
Особливості Behringer HPS3000:
  • Дуже широкий частотний діапазон
  • Чіткий бас і кристально чисті високі
  • Дуже широкий динамічний діапазон
  • Високоефективний кобальтовий капсуль
  • Односторонній кабель з безкисневої міді
  • Оптимізовані овальні овальні амбушюри
  • Надміцна конструкція наголов'я

Тип: Навушники

Тип підключення: Дротові навушники

Тип навушників: Повнорозмірні навушники

Призначення: Професійні, студійні

Опис
Характеристики

Опис

Високоефективні студійні навушники Behringer HPS3000

Нехай вони вразять вас

HPS3000 забезпечує все необхідне для комфортного прослуховування. Чашки овальної форми містять кобальтові капсули високої роздільної здатності, які передають кожен нюанс вашого звуку. Зважаючи на потреби вашого активного способу життя, ми розробили односторонній кабель із дроту з найкращої безкисневої міді, який не сплутується та забезпечує максимальну довговічність. Він також постачається з адаптером 1/4" TRS для роз'єму 1/8" TRS, що робить його сумісним з усім, від вашого MP3-плеєра до мікшерної консолі.

Просто послухай...

З навушниками HPS3000 ви отримуєте справді виняткове відтворення звуку за ціною, яка змусить вас посміхатися кожного разу, коли ви їх підключите! Перегляньте пару сьогодні у найближчого дилера BEHRINGER.

Усе, що потрібно для комфортного прослуховування.

Звук і комфорт
М’які амбушюри овальної форми зменшують втому під час тривалих сеансів і мають кобальтові капсули високої роздільної здатності, які передають кожен нюанс вашого звуку. Насолоджуйтесь надширокою частотною характеристикою, басом високої чіткості та прозорими високими частотами, а також динамічним діапазоном, який підходить для будь-якого застосування.
Міцна конструкція
Подивимося правді в очі: навушники, як правило, б’ються, особливо їх кабелі. Телефони HPS3000 оснащені одностороннім кабелем, виготовленим із безкисневої міді, що запобігає сплутуванню та забезпечує максимальну довговічність.
Адаптер у комплекті
Також додається 1/4-дюймовий TRS-адаптер для 1/8-дюймового TRS-роз’єму, що робить телефони сумісними з будь-чим, від вашого MP3-плеєра до мікшерної консолі.
Що в комплекті
Високопродуктивні студійні навушники Behringer HPS3000, 1/4-дюймовий адаптер

Характеристики

Діаметр капсуля: 40 мм
Максимальна споживана потужність: 100 мВт
Імреданс: 64 Ом
Чутливість: 110 дБ @ 1 кГц
Довжина кабелю: 2,0 м
Роз'єм: 1/4″ TRS стерео джек
Вас може зацікавити: