Audio-Technica ATH-MSR7BBK

Audio-Technica
00-00001273
11069,00
грн.
Audio-Technica ATH-MSR7BBK – навушники закритого типу, оновлена ​​версія моделі ATH-MSR7 з можливістю балансного підключення. Спеціально розроблені 45-мм драйвери True Motion з діафрагмами, покритими алмазоподібним вуглецем, відповідають специфікації стандарту Hi-Res і здатні створювати звук високої роздільної здатності. У чашах використовується низькочастотна панель акустичного опору, високочастотна резистор-сітка з нержавіючої сталі та потрійна вентиляція. Вони демпфують небажані вібрації, позбавляючи мембрану динаміка від завад, і забезпечують неперевершену чистоту звучання у всьому діапазоні частот. Ультралегка конструкція, амбушюри та оголов'я з пінного наповнювача з ефектом пам'яті, оптимальний рівень тиску чаш - все це гарантує відчуття комфорту навіть при тривалому прослуховуванні. У комплекті з навушниками поставляється два Y-подібні кабелі з фірмовими A2DC конекторами. Один кабель оснащений стандартним 3,5 мм триконтактним штекером, другий - 4,4 мм п'ятиконтактним балансним штекером, що дає можливість використання навушників у парі з найновішими топовими аудіоплеєрами.

Тип: Накладні

Характеристики: Низький імпеданс (до 100 Ом)

Опис
Характеристики

Опис

Audio-Technica ATH-MSR7BK  – потужні динамічні навушники закритого акустичного оформлення зі знімним кабелем. Новий винахід японського виробника Audio-Technica вражає найчистішим, природнішим і детальним звучанням, яке досягається технологією у вигляді кругообігу повітря в корпусі продукту.
MSR7 BK  Audio Technica  має ніжні амбушюри, виконані зі шкіри, які абсолютно не створюють тиску та м'яко обволікають вушну раковину для комфортного інтенсивного прослуховування. Корпус виконаний з нашарування алюмінієвих пластин для придушення небажаних вібрацій, а чаші обертаються на 180 градусів.
MSR7 BK мають конструкцію зі знімним дротом, в комплекті йдуть кабелі різної довжини, що дозволяє однаково зручно використовувати навушники і вдома, і на вулиці. Є також кабель з мікрофоном, що перетворює  MSR7 BK на повноцінну гарнітуру. 
М'які амбушюри навушників  MSR7 BK здатні запам'ятовувати форму вуха, зводячи тиск до мінімуму та забезпечуючи довгий годинник комфортного прослуховування. Оголов'я виконане з особливого сплаву алюмінію та магнію, що робить подібну двошарову конструкцію навушників легкою та міцною та усуває небажані вібрації. У корпусі навушників є три отвори, які забезпечують циркуляцію повітря і роблять звук динамічнішим, особливо в області середніх та низьких частот.

Драйвер True Motion Hi-Res

-  Драйвер високої роздільної здатності "True Motion" діаметром 45 мм відтворює звук, точний до оригінального.

・Технологія двошарового керування повітрям, яка робить звукове зображення чіткішим.

Характеристики

 • Тип: закриті навушники
 • Тип з'єднання: провідне
 • Розмір навушників: повнорозмірні
 • Конструкція: динамічні
 • Макс. потужність: 2000 мВт
 • Діапазон частот: 5-55000 Гц
 • Опір: 36 Ом
 • Чутливість навушників: 101 дБ
 • Діаметр динаміка: 45 мм
 • Довжина кабелю: 1,2 м
 • Рознімання: 3.5 мм, A2DC
 • Вага: 237 г
Вас може зацікавити: