FIIO K5 PRO ESS Desktop DAC and Amplifier

FIIO
00-00016949
9020,00
грн.
Високопродуктивний ЦАП ES9038Q2M
Підсилювач K5 Pro ESS використовує флагманський портативний ESS ЦАП ES9038Q2M з більш видатними характеристиками і багатшою деталізацією звуку. Порівняно з попереднім поколінням, спотворення зменшилися на 50%, перехресні перешкоди для низьких частот збільшилися на 6 дБ з більшим розділенням каналів, а динамічний діапазон збільшився на 3 дБ.
Мікросхема декодування USB XMOS XUF208
Мікросхема декодування USB XMOS XUF208, оснащена системою керування синхронізацією, дозволяє декодувати до частоти дискретизації 768 кГц і рідного DSD512.
Підтримує 768k і рідний DSD512
Підсилювачі для навушників K5 Pro ESS оснащені чіпом декодування USB XMOS XUF208 і флагманським портативним чіпом ESS DAC ES9038Q2M, він може досягати частоти дискретизації 768 кГц і рідного DSD512.
Дуже корисний
(1) Як настільний ЦАП і підсилювач – як звукова карта USB + навушники
(2) Як ЦАП для зовнішніх джерел - як звукова карта USB + активні динаміки
(3) Як потужний підсилювач для мобільних пристроїв – підключіть телефон за допомогою кабелю USB OTG або плеєра за допомогою коаксіального кабелю.

Тип: ЦАП

Характеристики: Bluetooth

Опис
Характеристики

Опис

ЦАП і підсилювач для навушників FiiO K5 Pro ESS Desktop DAC and Amplifier.

ЦАП наступного покоління для неперевершених внутрішніх компонентів
У K5 Pro ESS використовується флагманський портативний ЦАП ESS, ES9038Q2M, з видатнішими характеристиками та багатшими звуковими деталями. Порівняно з попереднім поколінням спотворення зменшилися на 50 %, перехресні перешкоди для гетеродина збільшилися на 6 дБ за більшого поділу каналів, а динамічний діапазон збільшився на 3 дБ.

Підтримка 768 кГц/32 біт і власного DSD512
Чип декодування USB XMOS XUF208, оснащений системою управління синхронізацією, дає змогу декодувати до частоти дискретизації 768 кГц/32 біт і власного DSD512.

Є як коаксіальні, так і цифрові входи
Незалежно від того, яке аудіообладнання ви використовуєте, цифрове аудіо за своєю суттю має переваги в цілісності і точності переданих сигналів. K5 Pro ESS дає змогу вам використовувати переваги цифрового звуку з оптичними та коаксіальними входами, що підтримують входи з частотою до 96 кГц, що зручно для під'єднання різних музичних програвачів і цифрових інтерфейсів.

Спеціально розроблена звукова архітектура для справжнього високоякісного звуку
Коли справа доходить до посилення, K5 Pro ESS не лінується. K5 Pro ESS має достатньо місця для встановлення та пакування необхідних компонентів для виняткового аналогового підсилення та містить чотирьохрівневу аудіосхему, здатну забезпечити виняткову точність відтворення звуку у своєму класі:
ФНЧ другого порядку + аналогове регулювання гучності + посилення за напругою + струм. Кожна частина схеми посилення ідеально працює разом, забезпечуючи чудовий динамічний діапазон і високу роздільну здатність звуку.

Безпечне, надійне зовнішнє джерело живлення
У K5 Pro ESS використовується джерело живлення постійного струму 15 В, розроблене спеціально для мінімізації шуму. Вхідна потужність постійного струму фільтрується вторинним джерелом живлення, яке потім незалежно подає живлення на підсилювальну частину аудіосхеми та іншу частину схеми. Це ефективно пригнічує пульсації джерела живлення та мінімізує перехресні завади джерела живлення між двома основними секціями схеми, забезпечуючи стабільнішу та менш гучну потужність, що має вирішальне значення для видатного звуку для такої точно спроектованої високопродуктивної аудіоархітектури.

Точне регулювання гучності, бездоганна турбота про деталі
Завдяки реконструкції кривої АЦП, регулятор гучності K5 Pro ESS дає змогу плавно регулювати гучність з дуже малим приростом без будь-яких небажаних шумів і дисбалансу каналів. З K5 Pro ESS ви можете з комфортом використовувати різні навушники з будь-якою чутливістю.

3 рівні посилення для необмежених можливостей
Як вибір входу, так і посилення контролюються тактильними тумблерами з чітким маркуванням, що дає змогу легко керувати музикою. Доступні низькі, середні та високі рівні посилення, що дає змогу використовувати K5 Pro ESS практично з будь-якими навушниками на комфортних рівнях гучності. Чисто апаратна схема посилення використовується за низького посилення, з незмінним і безкомпромісним динамічним діапазоном і загальною точністю відтворення музики.

Мінімалістичний, але повний індивідуальності
Суцільнометалевий регулятор гучності великого розміру органічно інтегрований в алюмінієву передню панель, що дає змогу легко та зручно регулювати гучність. Світловий індикатор RGB, що оточує ручку регулювання гучності, загоряється різними кольорами залежно від поточної частоти дискретизації, даючи живі сплески кольору, які ідеально доповнюють мінімалізм решти частини K5 Pro ESS.

Точність за допомогою тумблерів
Як вибір входу, так і посилення контролюються тактильними тумблерами, які мають чітке маркування, що дає змогу легко керувати музикою.

Надзвичайно потужне підсилення для навушників
Ретельно налаштована схема підсилювача з прямим зв'язком збільшує вихідну потужність операційного підсилювача TPA6120 більш ніж на 60%, забезпечуючи загальну вихідну потужність до 1,5 Вт за навантаження 32 Ом і до 20 В пік-пік за навантаження 300 Ом. K5 Pro ESS легко працює з будь-якими навушниками з низьким або високим імпедансом.

Лінійний вихід RCA для високоякісного виведення на інші джерела
Крім великої кількості цифрових входів, K5 Pro ESS також має традиційний аналоговий лінійний вхід RCA. Лінійний вхід RCA не тільки надійніший і менш схильний до поломки, ніж лінійний вхід 3,5 мм, він також має кращу роздільну здатність. Лінійний сигнал RCA регулюється до 2 В середньоквадратичного значення, тому K5 Pro ESS можна використовувати з різними активними динаміками та зовнішніми підсилювачами.

Характеристики

 • Інтернет -
 • радіо -
 • Потужність: Вт1.5
 • Опір: Ом1.2 Ом
 • Бездротовий -
 • Bluetooth -
 • Частотний діапазон: Гц20-80000
 • Голосове керування -
 • Мікрофон: нет
 • Колір: чорний
 • Оздоблення: алюминий
 • Габарити: мм120 х 146.5 х 55
 • Вага: кг0.48
Комплектація
 • ЦАП-підсилювач K5 PRO ESS;
 • Адаптер живлення;
 • USB-кабель;
 • Кабель живлення;
 • Гумові ніжки;
 • Посібник;
 • Адаптер роз'єму для навушників;
 • Гарантійний талон.
Вас може зацікавити: