AudioQuest EVERGREEN RCA-RCA

AudioQuest
3239,00
грн.
AudioQuest Evergreen RCA-RCA - міжблочний стерео аудіо-кабель з роз'ємами RCA-RCA, конструкція провідників Double-Balanced Asymmetrical. Провідники з довгозернистої міді LGC (Long Grain Copper), система екранування Metal-Layer Noise-Dissipation System (NDS). Пінополіетиленова ізоляція чорно-зеленого кольору.
Історія назви
Плавучий міст Evergreen Point з'єднує Сіетл, Вашингтон (США) з районом Бельвю через озеро Вашингтон. З моменту відкриття 1963 року його довжина в 2285 метрів робить його найдовшим плавучим мостом у світі. Конструкцію підтримують 33 залізобетонних понтони в середньому 110 метрів завдовжки і 18 метрів завширшки.
Провідники з довгозернистої міді (lgc)
Кабелі AudioQuest Evergreen 2RCA використовують суцільну мідь з поздовжнім розташуванням волокон, що забезпечує плавніший і чистіший звук, на відміну від кабелів з використанням звичайної безкисневої міді високої провідності (OFHC/БМВП). LGC має меншу кількість оксидів у провідному матеріалі, менше домішок, менше міжзеренних кордонів, що дає безумовно кращу продуктивність.
Ізоляція зі спіненого поліетилену підвищеної щільності
Твердо-комірчаста пінна ізоляція використовується для більшості аудіо- та цифрових аудіокабелів AudioQuest. Подібно до матеріалу Foamed-PE, азот вводиться для створення повітряних кишень. Жорсткість матеріалу дає змогу провідникам у кабелі підтримувати одне й те саме геометричне співвідношення один до одного по всій довжині кабелю, забезпечуючи, таким чином, постійний імпеданс кабелю.
Система шумозаглушення з металевим шаром (nds)
100% екранування - це легко. Система розсіювання шуму Noise-Dissipation System запобігає потраплянню значної кількості радіоперешкод у площину заземлення обладнання.
Конструкція провідників double-balanced asymmetrical
Асиметрична подвійна балансна конструкція провідників забезпечує відносно нижчий імпеданс відносно землі для багатшого та динамічнішого звучання. Тоді як у багатьох одновивідних кабелях використовується один і той самий тракт для заземлення й екранування, у Double-Balanced Asymmetrical тракти заземлення й екранування розділено для чистішого й малошумливішого звуку.
Холодне зварювання, безпосереднє покриття золотом по роз'ємах з високочистої червоної міді.
Комплектація:
  • кабель 2RCA - 2RCA;
  • документація.

Роз'єми: RCA - RCA

Довжина: 0.6 м

Характеристики: Міжблочні кабелі

Вас може зацікавити: