AudioQuest EVERGREEN 3.5mm-RCA

AudioQuest
3239,00
грн.
AudioQuest Evergreen 3,5 mm-2RCA - міжблочний стерео аудіо-кабель з роз'ємами 3,5 мм (mini-jack) - 2 RCA, конструкція провідників Double-Balanced Asymmetrical. Провідники з довгозернистої міді LGC (Long Grain Copper), система екранування Metal-Layer Noise-Dissipation System (NDS). Пінополіетиленова ізоляція чорно-зеленого кольору.
Усі кабелі в серії Bridges & Falls розміщують лівий і правий канали під одним "кожухом" і мають асиметричну подвійну балансну геометрію Double-Balanced Asymmetrical з окремими високоякісними позитивними і негативними провідниками. Ця конструкція дає змогу використовувати тонкий, гнучкий і універсальний високопродуктивний кабель, який можна перервати безліччю сучасних з'єднань, включно з 3,5 мм ("тато" або "мама"), DIN і RCA. У Bridges & Falls ви знайдете найкращі метали і складніші технології, зокрема ізоляцію Air-Tube, систему діелектричного зміщення і систему розсіювання шуму - за нижчими цінами, ніж будь-коли раніше. Однак майте на увазі, що термінали на кабелях Bridges & Falls досить близькі один до одного. Якщо входи L і R ваших компонентів розташовані на відстані понад 3 дюйми (7,6 см), будь ласка, розгляньте моделі із серії Rivers або Elements.
Історія назви
Плавучий міст Evergreen Point з'єднує Сіетл, Вашингтон (США) з районом Бельвю через озеро Вашингтон. З моменту відкриття 1963 року його довжина в 2285 метрів робить його найдовшим плавучим мостом у світі. Конструкцію підтримують 33 залізобетонних понтони в середньому 110 метрів завдовжки і 18 метрів завширшки.
Провідники з довгозернистої міді (LGC)
Кабелі AudioQuest Evergreen 3,5 mm-2RCA використовують суцільну мідь із поздовжнім розташуванням волокон, що забезпечує плавніший і чистіший звук на відміну від кабелів із використанням звичайної безкисневої міді високої провідності (OFHC/БМВП). LGC має меншу кількість оксидів у провідному матеріалі, менше домішок, менше міжзеренних кордонів, що дає безумовно кращу продуктивність.
Твердо-комірчаста пінна ізоляція використовується для більшості аудіо- та цифрових аудіокабелів AudioQuest. Подібно до матеріалу Foamed-PE, азот вводиться для створення повітряних кишень. Жорсткість матеріалу дає змогу провідникам у кабелі підтримувати одне й те саме геометричне співвідношення одне до одного по всій довжині кабелю, забезпечуючи, таким чином, постійний імпеданс кабелю.
Холодне зварювання, безпосереднє покриття золотом по роз'ємах з високочистої червоної міді.
Комплектація:
  • кабель 3,5 мм. - 2RCA;
  • документація.

Роз'єми: Stereo Mini Jack - 2 x RCA

Довжина: 0.6 м

Характеристики: Міжблочні кабелі

Вас може зацікавити: