PLAY VINYL

СТУДІЙНІ НАВУШНИКИ ADAM STUDIO PRO SP-5

У кожній студії, що поважає себе, мають бути навушники високої якості. Саме такими можна назвати навушники Adam Audio Studio Pro SP-5. Компанія, яка повністю закрила всі потреби на ринку акустики, цілком логічно почала випускати такий необхідний для професійних музикантів аксесуар. Першу модель компанії Adam Pro розроблено спільно з німецькою компанією Ultrason, яка зарекомендувала себе як одна з найкращих серед виробників навушників для професіоналів.
Нижче наведемо детальний огляд зовнішніх характеристик і начинки Studio SP-5.

Стильні закриті навушники Studio Pro SP-5 відомої компанії Adam Audio створені з урахуванням усіх потреб музикантів.

Зовні, за оголів'ям і формою чашок, навушники нагадують Signature Studio компанії Ultrasone. Навушники Adam повністю виготовлені з пластику, без додавання металу. Важать вони всього 300 грамів і не тиснуть на голову. При цьому, посадка навушників вище середнього. Пристрій щільно тримається і не падає з голови.

Амбушюри і наголов'я Audio Studio Pro SP-5 виготовлені з поролону і обшиті Soft Touch покриттям, комфортні в носінні. Накладки можна зняти і поміняти на інші.

Навушники легко збираються, чашки оснащені поворотними механізмами і здатні крутитися до 90 градусів.

Збоку можна прочитати напис, що нагадує про спільну роботу з Ультрасон.

Повнорозмірні навушники Studio Pro SP-5 упаковано в щільний, стильний чохол із замком. Усередині 2 кабелі - триметровий і довжиною 1,2 м. Перший призначений для роботи зі стаціонарними засобами, другий - для мобільних пристроїв. Обидва доповнення підключаються до лівого навушника, в якому передбачено роз'єм.

Такий набір від Adam зручно носити з собою.
Функціональність і перевагиТворці перших навушників Adam запевняють, що Studio Pro SP-5 надточно відтворюють звуки і не стомлюють звучанням слухача.

Основні переваги Studio Pro SP-5 такі:

- перетворювач із золотим покриттям діаметром 4 см;

- звукопоглинач, що забезпечує якісну звукоізоляцію;

- чутливість 95 дБ/мВт та імпеданс 70 Ом дають змогу використовувати навушники Audio SP-5 від компанії Adam як для стаціонарних перетворювачів, так і зі звичайними смартфонами.

- усунення негативних частот на рівні 8 Гц - 38 кГц, рівна АЧХ дають можливість отримати ідеальне, масштабне звучання музики без зовнішніх спотворень.У навушниках використано технологічне рішення S-Logic Plus, яке успішно використовується в пристроях Ultrason. Випромінювачі в них розміщені в нижній частині чашок. Таким чином, звуки в навушниках Adam ніби розсіюються, відбиваючись від раковини вух і тільки після цього чутні користувачеві. У підсумку низькі баси не б'ють по вухах і не виснажують слух.

Таким чином, в Adam Audio Studio Pro SP-5 досягнуто чистого просторового звучання, без трісків і шуму.

У навушниках можна досить довгий час слухати навіть гучну музику і не відчувати стомлюваності.

Можна з упевненістю сказати, навушники Studio Pro SP-5 забезпечують максимально реалістичне звучання, комфорт і функціональність для власника.
Як знайти Adam Audio Studio SP-5 в УкраїніНавушники можуть використовувати як професійні музиканти або продюсери, так і меломани, які цінують пристрої високої якості для прослуховування музичних творів або перегляду кінофільмів.

У навушників Audio Studio Pro SP-5 повністю продуманий функціонал. Наприклад:

- можливість використання, як з професійними моніторами, так і звичайними смартфонами;

- компактність, наявність стильного чохла;

- комплектація 2 кабелями для зручності використання;

- S-Logic, що дає можливість отримати потужне звучання без шкоди і втоми для вух.

В упаковку вкладено інструкцію до застосування.

Купити навушники Adam Audio Studio Pro SP-5 за справедливою ціною пропонуємо у нас. Наш інтернет-магазин пропонує доставку в будь-який регіон України.
У каждой уважающей себя студии должны быть наушники высокого качества. Именно такими можно назвать наушники Adam Audio Studio Pro SP-5. Компания, полностью закрывшая все потребности на рынке акустики, вполне логично начала выпускать так необходимый для профессиональных музыкантов аксессуар. Первая модель компании Adam Pro, разработана совместно с немецкой компанией Ultrason, зарекомендовавшей себя, как одна из лучших среди производителей наушников для профессионалов.

Ниже приведем подробный обзор внешних характеристик и начинки Studio SP-5.


Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger