PLAY VINYL

Огляд на студійні монітори Kali IN-5

Музичний ринок цього року поповнився компактним студійним монітором IN-5 від Kali. Цей другий у лінійці пристрій вирізняється чітким, детальним відтворенням звуку, без зайвого шуму та спотворень. Після виходу в продаж IN-8, експерти компанії Kali два роки проводили дослідження і розробки для платформ підсилювачів, також виробничих процесів. У підсумку ми отримали колонку IN-5, яка вражає поліпшеним DSP процесором, якісним перетворенням і відмінною продуктивністю.

У статті докладніше розповімо про зовнішні дані та переваги в процесі застосування.

Зовнішній вигляд KAli IN-5Студійний монітор з вуфером всього в 5 дюймів має високу гучність відтворення, завдяки трьохсмуговому спікеру.

Отже, передня панель
На ній встановлено низькочастотний динамік зі спеціальним паперовим покриттям, який оснащений пилозахисним ковпачком. Діаметр діафрагми 120 мм, що переконливо для розмірів колонок.

Вгорі встановлено багатошаровий середньочастотний динамік у 4 дюйми і однодюймовий твітер з високою частотністю. Перший оптимізовано за профілем студійного монітора для чистої передачі середніх частот. Другий динамік вкритий м'яким куполом з текстилю.

Внизу спікерів розташований профільований порт, що дає змогу встановлювати IN-5 від Kali як на столі, так і на стіні. Колонка спроектована таким чином, що не буде шуму або компресії порту.

Таке розташування динаміків дає змогу середньому динаміку брати навантаження на себе. Тим самим знімаючи його з низькочастотного, який зі свого боку не навантажує твітер. Саме тому звук музики виходить чітким і без спотворень. Ви почуєте кожен елемент у музичному міксі.
Переходимо до задньої панелі Kali IN-5
Ззаду встановлено підсилювач класу D і панель управління, підключення студійного монітора. Підсилювач розрахований на загальну потужність до 160 Вт. З яких 80 Вт передається на низькочастотний динамік, а потім по 40 Вт на середньо- і високочастотні спікери.

Також панель оснащена входами RCA, TRS і XLR на чверть дюйма.

Основну частину боку займають діаграми для граничних налаштувань еквалайзерів. Внизу яких встановлено мікро DIP-перемикачі, за допомогою яких легко налаштувати монітор Kali IN-5 в один з 8 зазначених профілів. Положення описано в такому порядку:


 • у вільному просторі, понад 0,5 метра від стіни;
 • на стійці біля стіни на рівні до 500 см;
 • на вимірювальному мосту мікшерного пульта;
 • на столі, що знаходиться далеко на півметра від стіни;
 • на столі в межах 0,5 метрів від стіни;
 • на столі прямо біля стіни;
 • в альбомному положенні на мікшерному пульті.
Як видно, у схемах можна побачити налаштування еквалайзерів за горизонтального розташування IN-5, що ґрунтується на його точковому джерелі. Точкове джерело монітора означає, що його можна переставляти як завгодно: правим боком вгору, повернути вниз, щоб опустити твітери ближче до вуха. Монітор все одно передасть чіткий звук.

Переваги технічних властивостей монітора Kali IN-5Конфігурація Tri-Amped дає можливість ефективно розподіляти навантаження між низько- і високочастотним динаміками. У підсумку у колонки збільшується запас гучності, і зменшуються будь-які спотворення. Чистий, різкий бас, який не порушує середні та високі частоти.

До того ж Kali IN-5 має коаксіальну архітектуру твітера і середньочастотного спікера. Це дає змогу передавати реалістичне звучання, а також почути слухачеві найдрібніші деталі в прослуховуваній музиці.

Оскільки монітор діє точково, у Вас буде надточний стереоцентр, який чудово передасть усі деталі та просторові звуки. Це стало можливим завдяки особливій конструкції студійного монітора, в якому високо- і середньочастотний динаміки об'єднані загальним акустичним центром, а низькочастотний встановлений на рівні менше однієї чверті довжин хвилі в точці кросовера.
Підсумувавши всі характеристики можна виділити такі переваги монітора Kali IN-5:


 • зниження власного шуму колонок на 12дБ порівняно з попередніми моделями. Навіть за дуже близької відстані не почуєте дзижчання або шипіння;
 • матова поверхня сабвуферів. Вони не важкі, тому вільно рухаються;
 • надійніший DSP процесор, який демонструє доволі високу продуктивність, тому він чіткіший і точніший, усі налаштування еквалайзера перероблені під новий DSP;
 • оптимізовані режими звукового відліку, що дає змогу отримувати суперреалістичний звук;
 • студійний монітор показує детальне стереозображення і чітке фокусування в будь-якому положенні на 360 градусів;
 • стабільна дисперсія і хороше фокусування зображення;
 • доступна ціна за такий багатофункціональний студійний монітор.
РекомендаціїПрослуховування музики за допомогою Kali IN-5 рекомендується на відстані від 0.5 до 3 метрів.

Як і для інших моніторів, рекомендується забезпечити стабільну і безрезонансну підставку під апаратуру.


Якщо Вас зацікавив студійний монітор IN-5 від Kali, то його зручно замовити на нашому сайті з можливістю доставки по Україні.