Путiвник по вiнiловим програвачам Pro-Ject

PLAY VINYL - найбiльший вибiр вiнiлових програвачiв в Украiнi
Pro-Ject T1

T Line – це одна із молодих серій програвачів від Pro-Ject. Ціна на дані моделі трохи вище за початковий рівень, щось середнє між Primary і Essential. Це, як і раніше, досить бюджетні вироби, які коштують близько 300 євро, але при цьому при їх виробництві велика увага приділяється зовнішньому вигляду, більшою мірою це стосується опорного диска. Він виготовлений із загартованого скла. Цей модельний ряд включає 3 моделі:

-Базова Т1. Необхідний зовнішній фонокорректор.

-T1 Phono SB. У комплектацію входить фонокорректор.

-T1 BT. У комплектацію, крім фонокорректора, входить Bluetooth-передавач, який забезпечує з'єднання з Bluetooth акустикою або ресівером.


«Опорний диск із загартованого скла – ідеальне рішення, яке перешкоджає появі резонансу та робить програвач привабливішим зовні. На відміну від дисків із полірованого МДФ, які застосовуються в лінійці Primary».

-Карл Лiхтенгер
Pro-Ject Debut Carbon EVO

Програвачі серії Debut вперше з'явилися у каталозі компанії Pro-Ject у 1998 році. Хоча до цього Pro-Ject вже випускала різні моделі програвачів, назва для новинки була обрана невипадково. Воно підкреслювало той факт, що програвач Debut був оптимальним вибором для меломанів, які починають цікавитися прослуховуванням музики з вінілу, і бажаючим придбати свій перший програвач Hi-Fi-класса.


За минулі майже 20 років програвачі Pro-Ject серії Debut пережили кілька модернізацій і на сьогодні є найпопулярнішою моделлю у своєму класі. І тепер компанія вирішила випустити повністю оновлений Pro-Ject Debut Carbon EVO. Тут були вдосконалені всі ключові елементи, а також виконані доопрацювання з урахуванням побажань власників цих програвачів колишніх років.


Тяжке та міцне шасі з MDF програвача Pro-Ject Debut Carbon EVO може мати один із дев'яти варіантів оздоблень, які вибиралися з урахуванням запитів покупців. Тепер, крім глянцевих, серед них з'явилися і матові покриття. Крім того, Pro-Ject Debut Carbon EVO забезпечили трьома регульованими висотою металевими опорами, які спростили вирівнювання програвача на будь-яких поверхнях. Ще одним важливим доповненням у новинці стало електронне перемикання швидкості обертання платівки (33/45 об/хв), яке раніше не було у всіх моделей серії. При цьому відповідну кнопку було вирішено змонтувати з нижнього боку шасі, щоби не порушувати лаконічний дизайн програвача.

Pro-Ject Primary

За своєю ціною, яка трохи більше 8 тисяч гривень, дані програвачі конструктивно і зовні дуже близькі до старших моделей Pro-Ject (Debut, Essentsal). Зниження вартості вдалося досягти за рахунок дешевших матеріалів. Окрім цього, зменшення ціни позначилося і на асортименті товарів цього модельного ряду. У порівнянні з іншими лінійками, ця виглядає досить мізерно. У цьому випадку вибір обмежується лише двома моделями

: Primary Е и Primary Е Phono.

«Модельний ряд Primary розроблений для покупців, які вважають за краще вкладати невеликі суми грошей, але купувати якісну Hi-Fi техніку, а не пластмасові вироби. Це бажання продиктоване розумінням того, що налаштувати програвач є досить складним заняттям. Якісні програвачі оснащені тонармом, який чудово підходить для експлуатації разом із комплектним наднадійним картриджем Ортофон. У цього пристрою

встановлена ​​притискна сила, а також антискейтинг. Дані функції дають можливість своїм власникам застосовувати цю модель за принципом "plug and play" і при цьому бути щасливим власником техніки ручного складання з матеріалів вищої якості і без присутності пустот, що резонують».

-Карл Лiхтенгер
Pro-Ject Essential III

Модельний ряд програвачів Essential Line відноситься до середнього цінового сегменту і створювався для особливих потреб Hi-Fi. Для прикладу, базова модель Essential 3 розроблена для користувачів, які хочуть застосовувати зовнішній фонокоректор, а Essential 3 Phono є можливість безпосередньо підключати до підсилювача або до активної акустики.


У цій лінійці є багато інших варіацій: Essential 3 HP - підійде для любителів слухати музичні треки в навушниках. Головна ідея цього модельного ряду – це дати можливість клієнтам вибрати програвач, виходячи з особистих уподобань.

Ціна програвачів цієї серії стартує з 13000грн.


«Лінійка програвачів The Essential Line була розроблена як альтернатива напханим безліччю функцій дешевих низькоякісних аналогів, які заполонили ринок кілька років тому. Моделі цієї серії дають можливість покупцеві зосередитися на функціях дійсно потрібних і не платити зайві гроші за те, чим, можливо, він ніколи і не скористається. Наша команда розробила вироби високої якості, виготовлені в ЄС, для фанатів музики, які не хочуть чи не можуть витрачати чималих грошей на програвач».

-Карл Лiхтенгер
Pro-Ject JukeBox

JukeBox – черговий модельний ряд програвачів, що відноситься до середнього цінового сегмента. Середня вартість його моделей становить близько 1000 євро. Ця лінійка створена для клієнтів, які цінують функціональність в одному пристрої. Розглянемо для прикладу JukeBox E. Ця ціла система включає в себе програвач грампластинок, Bluetooth-ресивер, фонокорректор, підсилювач потужності та підсилювач. Щоб закінчити систему, доведеться встановити лише кілька пасивних гучномовців.


«JukeBox – одне з найкращих рішень у своїй ціновій ніші. Вартість програвачів цієї серії можна порівняти лише з ціною колонок, що оснащені вбудованим стрімером або саунд-баром. Купивши JukeBox, ви станете щасливим володарем справжньої Hi-Fi системи, яка складається із самого програвача та Bluetooth-модуля»

. -Карл Лiхтенгер
Pro-Ject X2

Програвач вінілу Pro-Ject X2 відноситься до нового модельного ряду цієї компанії. У його конструкції не тільки використані всі найкращі розробки Pro-Ject, які вже застосовуються в її програвачах, але й зроблено кілька важливих удосконалень.


Pro-Ject X2 виконаний на суцільному шасі з добірного MDF, що має товщину 50 мм. Зовнішнє оздоблення корпусу програвача може виконуватися шпоном натурального дерева або вісьмома шарами лаку. Програвач встановлений на виточених з алюмінію опорах, що демпфують, з можливістю регулювання по висоті. Pro-Ject X2 оснащений масивним акриловим опорним диском вагою 2 кг, який працює практично нульовими резонансами та забезпечує плавне обертання пластинки. Він встановлений на субдиск, який у свою чергу спирається на виготовлений з високою точністю підшипник (допуск не більше 1 мкм). Вісь підшипника виконана із сталі, а корпус із бронзи; для додаткового гасіння вібрацій та шумів служать тефлонові вставки. У програвачі використовується пасичний привід від демпфованого двигуна, що працює від фірмової схеми стабілізації частоти SpeedBox. Остання не тільки підтримує швидкість обертання пластинки на точно заданому значенні, але й забезпечує її електронне перемикання (33, 1/3 або 45 об/хв). Також у даній моделі передбачена можливість відтворення платівок на швидкості 78 об/хв.

Play Vinyl Pro

PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.

Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.


Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.

Нехай звук каже сам за себе!


#плейпро
Офiцiйний представник брендiв:
Замовити безкоштовну консультацiю
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger