Yamaha NS-C444 Black

Yamaha
00-00001026
10414,00
грн.
Двосмугова система пасивного типу обладнана трьома першокласними динаміками. Наявність двох низькочастотних динаміків і одного ВЧ-динаміка гарантує щільне звукове поле. Динаміки, що використовують конус Waveguide horn і PMD-мембрани, забезпечують точний звук без спотворень. Рівень звукової чутливості цієї моделі досягає 89 дБ. Особливістю цієї установки є наявність магнітного екранування. Ця сучасна розробка дає змогу розміщувати девайс поблизу телевізора, виключаючи будь-які електромагнітні перешкоди.

Тип: Пасивна акустика

Вид: Поличкова акустика

Опис
Характеристики

Опис

Центральний канал Yamaha NS-C444 Black

2-смугова центральна АС з подвійним вуфером та акустичною підвіскою

Моделі серії EF (Elliptical Form) оснащені конусами Waveguide horn, вуферами з PMD-мембранами (Polymer-injected Mica Diaphragm) та внутрішнім розведенням Monster Cable найвищого класу, що забезпечують можливість відтворення цифрових аудіосигналів звукового супроводу фільмів. Плюс традиційне для Yamaha елегантне чорне поліроване оздоблення корпусу.
Багатьом домашнім кінотеатрам не вистачає потужних центральних динаміків. Центральна акустична система є аудіо пристрій, головним завданням якого є відтворення головного діалогу у фільмах і лірики в піснях. Дешева акустика низької якості спричинить проблеми в балансі між фоновою музикою та голосом. А інтеграція центральної акустики вищого класу, як Yamaha NS-C444, може відкрити перед Вами свіжі враження в прослуховуванні улюбленої музики вдома. Так як цей двосмуговий дивайс має невеликі розміри (190х514х213 мм), то йому характерний дизайн закритого типу. Інтегрована акустична підвіска використовує повітря усередині корпусу для створення резонансу. Така конструкція дозволяє компактному пристрою відтворювати об'ємний звук. Акустична система Yamaha NS-C444 важить трохи більше семи кілограмів, тому її легко можна монтувати в стіну або поставити на полицю. Два 5-ти дюймові конічні вуфери з PMD-мембранами відтворюють низько-і середньочастотні тони.

Єдиний 1-дюймовий алюмінієвий твітер із купольною мембраною відповідальний за високі частоти. Алюмінієва конструкція, ексклюзивна для останніх пристроїв Yamaha, дає стійкість, що дозволяє акустиці вібрувати на високій швидкості. Частотна характеристика акустичної системи Yamaha NS-C444 (Ямаха 444 НС) лежить у межах 55Гц та 35кГц. Оскільки середньостатистична людина вловлює звуки лише 20Гц-20кГц, то акустика відтворює все, що ми можемо почути. Більше того, вона здатна додавати ультразвукові ефекти у фільми та музику, щоб посилити Ваші враження. Тона нижче 80Гц зазвичай підтримуються сабвуфером, тому відтворення нижчих частот негаразд важливі для центральної акустичної системи. Хоча й чутливість на рівні 89 dB – це добрий показник, але все-таки вона нижча, ніж у більшості сучасних моделей аналогічного цінного ряду

Характеристики

  • НЧ-динаміки: Dual 13cm PMD cone
  • ВЧ-динамік: 2.5cm aluminium dome with Waveguide horn
  • Діапазон відтворюваних частот: 55 Hz-35 kHz
  • Номінальна вхідна потужність: 100 W
  • Максимальна вхідна потужність: 250 W
  • Чутливість: 89 dB/2.83 V/1 m
  • Частота кросовера: 3 kHz
  • Імпеданс: 6 ohms
  • Габарити (ШхВхГ): 514 x 190 x 213 мм
  • Маса: 7.3 kg
Вас може зацікавити: