Klipsch Reference R-41PM Black

Klipsch
00-00001011
19844,00
грн.
Reference R-41PM – це активна двосмугова акустична система. Комплект являє собою дві колонки з фазоінверторним типом акустичного оформлення, кожна з яких обладнана 4,5-дюймовим драйвером низькочастотним з 100 мм діафрагмою з литого під тиском графіту. І високочастотним твітер з дюймовим алюмінієвим куполом.
Згідно з фірмовою запатентованою технологією, ВЧ-випромінювач розташований на горловині квадратного рупора. Акустика відтворює звук у діапазоні 76 Гц – 21000 Гц при вихідній потужності підсилювача 25 Вт на канал. Підсилювач розташований у корпусі однієї колонки, а друга, що до неї підключається, є пасивною. Виробник оснастив широким набором входів: цифровими USB-B та оптичним. А також аналоговими міні-джеком і RCA, здатним виступати як лінійний або фоно. Передбачено з'єднання Bluetooth. Є вихід на сабвуфер. Кабінети чорного кольору виготовлені з MDF. У комплект входить 2 колонки, мережевий кабель, USB-кабель, аудіо-кабелі та пульт дистанційного керування.

Тип: Активна акустика

Pекомендуємо ☺: ☜ Дивитись

Вид: Поличкова акустика

Опис
Характеристики

Опис

Активна полична колонка Klipsch R-41PM

ПРИЙМАЧ НЕ ПОТРІБЕН

Активні динаміки Klipsch Reference забезпечують звук, який заповнює кімнату, не займаючи багато місця, завдяки вбудованому підсилювачу, спеціально розробленому для цих високопродуктивних динаміків, що забезпечує максимальну потужність і якість звуку.

ДОБРЕ ГРАЄ З ІНШИМИ

Незалежно від того, чи ви під’єднуєтеся до програвача, телевізора, комп’ютера, мобільного телефону тощо – ці активні колонки працюють із будь-чим.
Оснащений вбудованим фонопідсилювачем, бездротовою технологією Bluetooth , цифровим оптичним, аналоговим RCA та USB входами, що робить ці активні динаміки вашим новим найкращим другом.

ДИНАМІЧНИЙ БАС-ЕКВАЛІЗАТОР

Оскільки людське вухо по-різному сприймає частоти з різним вихідним сигналом, активні динаміки Klipsch Reference динамічно відповідають здатності вуха чути нижчі частоти.

ПІДСИЛЕННЯ, НАЛАШТУВАНЕ НА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Довідка Активні динаміки використовують незалежні підсилювачі з наднизьким рівнем шуму, розроблені спеціально для максимального підвищення продуктивності системи та усунення необхідності зовнішнього підсилення. Це означає, що інженери світового рівня Klipsch повністю контролюють шлях сигналу.

ТЕХНОЛОГІЯ TRACTRIX HORN

Ексклюзивна технологія Klipsch 90° x 90 º Tractrix horn гарантує, що високочастотна енергія динаміка спрямована на слухача та зменшує штучну реверберацію або фільтрацію, викликану непрямим звуком, що відбивається від стін.

ТВІТЕР ЛІНІЙНОГО ХОДУ НА ПІДВІСІ З ПІДВІСКОЮ KAPTON

Ексклюзивний алюмінієвий високочастотний динамік Klipsch Linear Travel Suspension (LTS) мінімізує спотворення для покращених, детальних характеристик. Використання каптону, надзвичайно легкого та жорсткого матеріалу, у підвісці твітера забезпечує високу ефективність і покращує роздільну здатність і деталізацію. Високочастотні динаміки LTS є відмінною рисою динаміків Klipsch, що робить їх одними з найкращих динаміків у світі.

МІДНІ НЧ-ВУФЕРИ IMG

Конуси низькочастотного динаміка з литого графіту (IMG) надзвичайно легкі, водночас надзвичайно жорсткі, забезпечуючи дивовижну низькочастотну характеристику з мінімальним руйнуванням і спотворенням дифузора. У поєднанні з твітером Tractrix Horn-Loaded LTS він забезпечує високу ефективність динаміка.

ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙН

Відкриті кріплення, низькопрофільні магнітні решітки та стійкий до подряпин текстурований вініл під дерево надають цим активним поличним динамікам вишуканий сучасний вигляд.

Характеристики

 • Бездротове підключення: Є
 • Варіанти оздоблення: Вініл
 • Вага, кг: 7,4
 • Входи: RCA (Phono/Line), mini-Jack (3,5 мм), оптичний, USB B-порт
 • Габарити (В х Ш х Г), мм: 287 х 146 х 216 кожна АС
 • Діапазон частот, Гц: 76 - 21000
 • Потужність підсилювача, Вт: 70
 • Виробник: Klipsch
 • Фазоінвертор: Тиловий порт
 • Колір: Black
 • Колірна група: Темні тони
Вас може зацікавити: