REL T/5x

REL Acoustics
45199,00
грн.
REL T5x - це сабвуфер початкового класу, який представляє наступну сходинку у розвитку серії сабвуферів T від компанії REL. Модель отримала оновлений підсилювач, корпус і випромінювач. Сабвуфер T5x (від 32 Гц) отримав тільки один активний спрямований вниз випромінювач на 8 дюймів.
Динамік у сабвуфера виконаний за технологією FibreAlloy і підвісами зі збільшеним ходом. Щоб сабвуфер відчував себе впевнено на будь-якій гучності і в будь-якому приміщенні, інженери передбачили підстави зі сталі. Корпус отримав п'ятишарове покриття.
Окрему увагу в компанії звернули на фільтри, який налаштували для більш «чистого, детального і прозорого звуку». Такі ж фільтри задіяні в S-серії.
Що стосується посилення, то сабвуфер T5x отримав фірмовий модуль A / B-класу. Його потужність склала 125 Вт.
Якщо говорити про комутації, то сабвуфер забезпечений роз'ємами Neutrik Speakon, низькорівневими входами і LFE. Для бездротового підключення знадобиться додатковий фірмовий модуль REL Arrow (купується окремо).

Тип: Активна акустика

Вид: Сабвуфери

Опис
Характеристики

Опис

Сабвуфер T/5x створений для елегантності.

Ця модель чудово підходить для невеликих і середніх приміщень, ідеально вписується в будь-який інтер'єр;
Модель T/5x втілює класичну концепцію сабвуфера кубічної форми. Спрямований донизу динамік із дифузором із композиту FibreAlloy™ забезпечує максимальну взаємодію з підлогою і не потребує декоративних ґрат-гриля. T/5x - квінтесенція ідеології REL.
Змінені пропорції корпусу роблять зовнішній вигляд T/5x грунтовнішим. Закруглені бічні грані приховують габарити і вагу, які злегка збільшилися. Внутрішній об'єм корпусу, порівняно з моделлю попереднього покоління, помітно зріс, як і об'єм переміщуваного повітря. Використовується оновлений підвіс зі збільшеним ходом дифузора. П'ять шарів чорного або білого лаку надають апарату шикарного вигляду.
Безпосередньо у моделей серії S сабвуфери T/x запозичили надшвидкі НЧ-фільтри, спеціально підібрані налаштування яких забезпечують ще більш природне і прозоре звучання. Система бездротової передачі сигналу без втрат (опція) з неймовірно високою швидкодією робить зайвою прокладку кабелів: достатньо лише підключити елегантний адаптер до роз'єму на задній панелі.

Характеристики

  • ТИП закритий корпус з нижнім розташуванням активного динаміка
  • АКТИВНИЙ ДИНАМІК 200 мм конус, довгохідний, сталевий кошик, інвертований пилозахисний ковпачок з алюмінію
  • НИЖНЯ ГРАНИЧНА ЧАСТОТА 32 Гц при -6 дБ
  • ВХОДИ високого рівня Neutrik Speakon низького рівня стерео RCA або LFE RCA
  • ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ ПІДСИЛЮВАЧА 125 Вт (RMS)
  • ТИП ПІДСИЛЮВАЧА клас AB
  • БЕЗДРОТОВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ технологія Arrow (опція) нульова компресія
  • ГАБАРІТИ, ВКЛЮЧАючи ніжки і роз'єми (ШхВхГ) 300 x 307 x 313 мм
  • ВАГА 14.3 кг ОБРОБЛЕННЯ чорний лак або білий лак, п'ятишарове покриття
  • Усі моделі REL оснащені електронною системою захисту SET-SAFE, захистом від короткого замикання на виході, захистом від збоїв живлення постійного струму
Вас може зацікавити: