REL HT1205 MKII

REL Acoustics
00-00016959
56819,00
грн.

REL HT1205 MKII - активний сабвуфер, виконаний з використанням фірмових технологій та висококласних комплектуючих компанії REL. Цей апарат добре доповнить сучасний домашній кінотеатр, а також підвищить масштабність та цікавість звучання стереосистем, у тому числі і на основі активної акустики. REL HT1205 MKII має простий, але в той же час привабливий за рахунок якісного зовнішнього оздоблення дизайн. Верхня панель корпусу покрита п'ятьма шарами спеціального гумового покриття, яке наноситься вручну та робить сабвуфер відмінним зовні від моделей аналогічного типу.

На передній панелі сабвуферу REL HT1205 MKII змонтований 12-дюймовий низькочастотний динамік з комбінованим дифузором CarbonGlas, легким та жорстким, здатним переміщатися з великою швидкістю без згинання поверхні. Підвіс дифузора динаміка виконаний з натуральної бутилової гуми, який забезпечує його переміщення з великою амплітудою. Басовик виготовлений на масивному сталевому шасі, що протистоїть будь-яким вібраціям та резонансам, і потужною магнітною системою. Динамік у сабвуфері підключений до підсилювача потужністю 500 Вт, який працює в класі D та виконаний за фірмовою схемотехнікою NextGen5. Сигнал на підсилювач подається з оновленого фільтра, характеристики якого оптимізовані для використання в даній моделі.

Для підключення сабвуфера до системи можна використовувати стандартні входи або фірмову технологію HIT-Air (придбано окремо). Вона забезпечує передачу сигналу без втрат та стиснення, що гарантує отримання динамічних та сфокусованих басів. Завдяки великому запасу вихідної потужності вбудованого підсилювача, REL HT1205 MKII дуже точно передає фронти музичних сигналів та їх різкі спади, що дозволяє рекомендувати його для використання у стереосистемах високого класу.

Незважаючи на порівняно компактні розміри, сабвуфер REL HT1205 MKII забезпечує дуже переконливі та глибокі низькі частоти в середній кімнаті. Корпус апарата має надійне демпфування для виключення вібрацій стінок при високій гучності звуку.

Тип: Активна акустика

Вид: Сабвуфери

Опис
Характеристики

Опис

Сабвуфер REL HT1205 MKII

Компанія REL, глобальний лідер у виробництві сабвуферів для домашніх музичних та кінотеатральних систем, традиційно забезпечує свої вироби можливістю підключення високого рівня на додаток до стандартного типу підключення. Тепер на ринок виходять моделі нової серії НТ, спеціально призначені для використання в домашньому кінотеатрі лише при підключенні НЧ-ефектів .1/LFE.
Сабвуфери серії HT оснащені лише входом низького рівня, оскільки переважна більшість кінотеатральних AV-ресиверів та процесорів підтримують таке з'єднання. За рахунок спрощення конструкції розробникам вдалося знизити собівартість продуктів, зберігши при цьому фірмову якість звучання REL. Вуфери збільшеного розміру забезпечують надзвичайну динаміку та надзвичайно високу продуктивність басу – для максимально достовірного відтворення спецефектів звукової доріжки фільму. І все це – за дуже привабливою ціною для REL.
У конструкції моделі HT/1205 використовується ідеальне поєднання нового легкого динаміка CarbonGlas™ діаметром 300 мм із чудовим підсилювачем класу D потужністю 500 Вт. Вхідні фільтри, спеціально адаптовані до роботи у складі домашнього кінотеатру, дозволяють сабвуферу відтворювати надзвичайно рівний бас частотою від 24 Гц. Неокласичний дизайн міцного корпусу, обробленого чорним вінілом з фактурою «під шліфований алюміній», доповнений полірованою вставкою, що розташована на верхній грані, завтовшки 12 мм. Подібна конструкція сприяє мінімізації небажаних вібрацій.

Характеристики

 • Частотний діапазон: 22 Гц (-6 дБ, у кімнаті)
 • Розміщення: підлогове
 • Тип корпусу: закритий
 • Динамік НЧ: 300 мм, CarbonGlass, інвертований пилезахисний ковпачок, збільшений робочий хід дифузора, розташований на передній панелі
 • Потужність підсилювача: 500 Вт (RMS), підсилювач класу D, NextGen 5
 • Входи: лінійний (RCA)
 • Виходи: лінійний (RCA)
 • Регулювання рівень сигналу, частота вхідного фільтра, перемикання абсолютної фази 0/180 градусів
 • Система захисту
 • Габарити (ШхВхГ): 413 x 387 x 438 мм
 • Вага: 19,6 кг
Вас може зацікавити: