Yamaha NS-333 Black

Yamaha
00-00001022
14186,00
грн.
Потужна компактна акустика моделі Yamaha NS-333 виготовлена відомим японським брендом. Ця двосмугова акустична система використовує чудові внутрішні звукові компоненти. Стійка конструкція колонок з надійним каркасом і дерев'яним оздобленням мінімізують вібрації, що виникають. Традиційний для японського виробника елегантний зовнішній дизайн корпусу гарантує сумісність із різними інтер'єрами

-Рупорна технологія видобування звуку (Waveguide Horn). Цю властивість потрібно відзначити особливо, оскільки вона притаманна моделям вищого класу.
-Висококласні матеріали виготовлення: фірмовий полімер (композит PMD), а також чудова збірка виробів. Завдяки цим факторам цей аудіокомплект вирізняється підвищеною надійністю.
-Доволі пристойне (як для поличної акустики) звучання. Досить чітко прослуховуються високі і середні тони, а бас - яскравий і динамічний.

Тип: Пасивна акустика

Вид: Поличкова акустика

Опис
Характеристики

Опис

Yamaha NS-333 Black

Монітори NS-333 справляють враження з першого погляду - модний корпус, лакований під рояль, приємних для ока пропорцій... Знявши гриль, виявляємо і багато цікавого. Так, наприклад, у високочастотного випромінювача справжнє рупорне оформлення (Waveguide Horn) - атрибут набагато дорожчих систем. Сама ж мембрана дюймового твітера виготовлена з алюмінієвого сплаву. Низькочастотний драйвер працює у фазоінверторному оформленні та має п'ятидюймовий дифузор з композиту PMD на полімерній основі.
Особливу увагу приділено внутрішньому устрою колонок. Міцний корпус з додатковими ребрами жорсткості містить якісний розділовий фільтр, а все розведення виконано аудіофільським кабелем Monster Cable. Вхідних клем всього пара, але вони здатні прийняти як дріт досить великого перетину, так і всі види наконечників. З погляду тембрів колонки звучать дещо холоднувато, що не надто характерно для акустики цієї популярної марки. Загалом же саунд дуже зібраний і динамічний, з ударним точним басом і часом яскравими дзвінкими верхами.
У звучанні твітера поєднуються висока детальність і злегка різкуваті нотки, особливо помітні під час прослуховування сучасних жанрів з насиченим високочастотним спектром. Роздільна здатність на середніх частотах уже не настільки висока, але дає змогу без особливих зусиль розчути всі музичні нюанси. Вокальні партії трактуються правильно, вони цілком впізнавані і рельєфні на загальному тлі. Корпус систем дійсно добре задемпфований, він нічим не проявляє себе навіть на високих рівнях. Призвуки порту також не відчуваються.
Сцена масштабна, але передній план висунуто на слухача. Простір загалом чітко окреслено, і хоча він не надто глибокий, віртуальні джерела позиціонуються впевнено.

Характеристики

  • НЧ-динаміки: 13cm PMD cone
  • ВЧ-динамік: 2.5cm aluminium dome with Waveguide horn
  • Діапазон відтворюваних частот: 60 Hz-35 kHz
  • Номінальна вхідна потужність: 60 W
  • Максимальна вхідна потужність: 150 W
  • Чутливість: 87 dB/2.83 V/1 m
  • Частота кросовера: 3 kHz
  • Імпеданс: 6 ohms
  • Габарити (ШхВхГ): 200 x 320 x 213 мм
  • Маса: 5.5 kg
Вас може зацікавити: