Klipsch Reference Premiere RP-404C Walnut

Klipsch
00-00001393
20299,00
грн.
25558,00
грн.
Колонка центрального каналу Klipsch RP-404C забезпечує точну акустику, яка піднімає ваші фільми та музику на абсолютно новий рівень. Чотири низькочастотні гучномовці (102 мм) виготовлені з міді з додаванням кераміки Cerametallic® пропонують Вам як неймовірний звук, так і стиль.
Особливості Klipsch RP-404C
 • 2-смугова акустична система центрального каналу фазоінверторного типу
 • Найновіший гібридний рупор 90 град. x 90 град., виготовлений із силіконового композиту HYBRID TRACTRIX®
 • Титановий ВЧ динамік (25 мм) з технологією лінійного підвісу LINEAR TRAVEL SUSPENSION® (LTS)
 • Вентильована магнітна система ВЧ дифузора
 • 4 НЧ динаміка (102 мм) виготовлені з міді з керамічним напиленням CERAMETALLIC®
 • Повністю новий фазоінвертор прямокутної форми TRACTRIX® PORT
 • Передня панель виготовлена ​​з полімеру в матовій чорній обробці
 • Гвинтові акустичні клеми розроблені під роз'єми типу «банан»
 • Міцний, гнучкий, знімний гриль, що кріпиться на магнітах
 • Драматизм в деталях: Мідні анодовані кільця, оздоблювальні дифузори, матові пофарбовані передні панелі корпусу колонок і лазерне травлення гравіювання логотипів, дає серії Reference Premiere II сучасний, преміальний зовнішній вигляд.

Тип: Пасивна акустика

Вид: Поличкова акустика

Опис
Характеристики

Опис

Reference Premiere — одна з найпопулярніших серій акустики компанії Klipsch, яку люблять і цінують у всьому світі. Упродовж багатьох років лінійка Reference утримує лідерські позиції завдяки чудовому поєднанню якості та ціни. Ці американські акустичні системи мають справжній характер і поєднують у собі потужне звучання, брутальний зовнішній вигляд і передові технологічні розробки. У новій серії Klipsch Reference якість звуку буде незмінно на високому рівні, незалежно від того, у якому місці кімнати прослуховування ви перебуваєте. Завдяки 1-дюймовому твітера в гібридному рупорі Trastrix звучання максимально розкривається й доходить до слухача в повному обсязі.
Акустика Klipsch Reference може надійно працювати за підвищеної потужності, забезпечуючи широкий динамічний діапазон, завдяки більш великій магнітній системі в твітерах, які покращують розсіювання тепла, що утворюється під час роботи динаміків. Ви отримаєте більше басів і без шумів, завдяки новому фазоінвертору Tracrix. Він має підвищену ефективність і вільно пропускає великий об'єм повітря. Модний і привабливий вигляд надає акустиці Klipsch низькопрофільна сітка з магнітним кріпленням, похилі опори та броський кріплення динаміків. Облік колонок легко змінити — досить просто зняти або надіти передні панелі. Компанія Klipsch замінила зовнішню обробку на текстурну вінілову плівку під натуральне дерево. Тепер у колонок міцніша та стійкіша до забруднень поверхня.
Серія Klipsch Reference у 2022 році все також неймовірно багата на найрізноманітніші види акустичних систем — пасивна акустика представлена і підлоговими, і поличними колонками, є активні акустичні системи, центральні канали, сабвуфери, акустика навколишнього звучання й навіть висотні канали Atmos — передовий стандарт тривимірного звукового простору (як у найкласніших кінотеатрах).

Велика колонка для центрального каналу Klipsch RP-404C II входить до престижної серії акустики Reference Premiere цієї фірми, і розрахована на комплектацію систем домашнього кінотеатру найвищого класу. Колонка виготовлена в демпфованому корпусі з товстого MDF порівняно невеликої висоти (з урахуванням горизонтального розміщення), що спрощує її розміщення в стандартних AV-стійках. Передня панель Klipsch RP-404C II має по краях акуратну фаску, яка не тільки надає колонці привабливішого зовнішнього вигляду, а й покращує звукову дисперсію.
Колонка центрального каналу Klipsch RP-404C II привносить життя в діалоги кінофільмів. Чотири низькочастотні динаміки CerametallicTM діаметром 10.2 см і гібридний рупор Trastrix® випромінюють живе звучання фронтальної секції комплекту. Встановлений у Klipsch RP-404C II вдосконалений рупор Trastrix складається з горловини круглої форми та квадратного розтруба, що дає змогу розширити високочастотний спектр і поліпшити якість передавання звучання. Водночас посилюється також промальовування образів і динамічний діапазон. Завдяки конструкції з гумового полімеру, створеного методом формування під тиском, вдалося істотно знизити рівень шумів, покращити детальність у ВЧ-спектрі й у такий спосіб створити передумови для чистого та природного звучання.
Зовнішні динаміки відтворюють звук у діапазоні переважно до 500 Гц, тоді як пара, розташована ближче до центру — до 1500 Гц. Вище цієї частоти в роботу вмикається твітер із титановим куполом діаметром 1 дюйм, поміщений у запатентований рупор Tracrix з оновленою гібридною геометрією. Особливістю конструкції ВЧ-динаміка є лінійне переміщення діафрагми завдяки спеціальному підвісу, що робить звучання максимально чистим і вільним від спотворень. Рупорне навантаження не тільки забезпечує більш ефективну роботу високочастотника, який звучить деталізовано й енергійно навіть за невисокої потужності, що підводиться, але й впорядковує діаграму спрямованості. Це скорочує небажані переотрачення звукових хвиль у кімнаті прослуховування, роблячи звучання АС незалежною від наявності та розставлення предметів інтер'єру. Роздільний фільтр у Klipsch RP-404C II виготовлений із добірних компонентів і налаштовується вручну.Характеристики

 • Число смуг 2,5
 • Кількість динаміків 5
 • Тип корпусу фазоінвертор Trastrix на задній панелі
 • Твітер 1" (25 мм) твітер із титановою купольною мембраною, поміщений у рупор Trastrix 90 х 90 градусів
 • СЧ/НЧ-випромінювач 4 х 4" (100 мм) СЧ/НЧ-драйвер із дифузором Cerametakic, покритим міддю
 • Діапазон частот 59 Гц — 25 кГц
 • Чутливість 97 дБ (2,83 В/1 м)
 • Номінальний імпеданс 8 Ом
 • Підведена потужність підсилювача 125-500 Вт (пікова)
 • Частоти поділу смуг 500, 1500 Гц
 • Вхідні роз'єми пари гвинтових клем
 • Гриль знімний
 • Габарити (ШхВхГ) 660x143x330 мм
 • Вага 12,7 кг
Вас може зацікавити: