Audio-Technica AT-LP3

Audio-Technica
17534,00
грн.

Програвач вінілових дисків Audio-Technica AT-LP3

Audio-Technica AT-LP3 - молодший повнорозмірний програвач у серії LP, яка нещодавно поповнилася ще однією моделлю AT-LP7, представленою на CES 2018. На відміну від старшої вертушки, тут покупцеві надано мінімум свобод при налаштуванні, однак і цільова аудиторія в апаратів дещо різна.

На відміну від 1980-х років, коли топові моделі японських виробників вирізнялися наявністю в них складних електронних схем, сервоприводів та інших рішень, що полегшують життя користувачеві, сьогоднішні програвачі класу High End, навпаки, потребують наявності інженерної освіти, щоб правильно їх налаштувати. А ось недорогі моделі, на кшталт Audio-Technica AT-LP3, призначені саме для того, щоб зробити спілкування з вінілом максимально простим і зручним.

Особливості програвача:

 • Повний автомат
 • Дві швидкості обертання диска з електронним перемиканням
 • Вбудований ММ-фонокоректор, що відключається

Тип: Класичний програвач

Модель: Audio-Technica LP3

Характеристики: Вбудований фоно

Опис
Характеристики

Опис

Повністю автоматичний стереопрогравач Audio-Technica AT-LP3 з ремінним приводом

Audio-Technica AT-LP3 - це повністю автоматичний програвач вінілових платівок, який ви можете купити у нашому магазині за вигідною ціною. Він стане відмінним рішенням для меломанів-початківців, які шукають свій перший програвач, або тих, кому потрібен якісний звук за невелику вартість. AT-LP3 створювався з огляду на багаторічний досвід компанії Audio-Technica у цій галузі, так що з цим програвачем ви отримаєте можливість відчути той самий ламповий звук, який ви шукаєте.

Особливості конструкції

Корпус програвача виготовлений з матеріалів, що не резонують, що дозволяє уникнути небажаних спотворень звуку від сторонніх вібрацій під час прослуховування ваших улюблених альбомів. Пасиковий привід та тажелий алюмінієвий диск забезпечать плавну та рівномірну передачу обертання, а м'який гумовий мат завтовшки 4 мм захистить ваші пластинки від зайвих подряпин. Також тут встановлений тонарм прямої форми, який оснащений регулюванням тиску на голку та налаштуванням антискейтингу. Крім цього, AT-LP3 має вбудований фонокоректор, так що ви можете просто дістати програвач з коробки, підключити до своєї аудіосистеми і насолоджуватися улюбленою музикою.

Широкий набір функцій

Автоматичний програвач Audio-Technica AT-LP3 дозволяє почати прослуховування музики після натискання лише однієї кнопки. Механізм самостійно підведе та опустить тонарм на вступну доріжку на початку відтворення та поверне його на місце в кінці платівки. Все, що вам потрібно, це вибрати діаметр вінілу за допомогою двопозиційного перемикача. Тонарм обладнаний гідравлічним ліфт-контролем, що гарантує акуратне та безпечне опускання голки. А можливість вибору швидкості обертання в 33 або 45 обертів за хвилину дозволить вам слухати будь-які платівки, незалежно від їхнього формату.

Можливості для апгрейду

Купуючи вініловий програвач Audio-Technica AT-LP3, ви не обмежуєте себе його можливостями. Тонарм має стандартний напівдюймовий хедшелл, який дозволяє замінити заводську MM-головку AT91R більш якісний звукознімач. А можливість відключення вбудованого фонокоректора та використання стороннього допоможе улюбленим композиціям заграти новими фарбами.

Характеристики

 • Тип пассіковий привід, повний автомат
 • Двигун постійного струму, з електронним керуванням
 • Швидкість обертання диска 33/45 обертів на хвилину
 • Опорний диск литий алюміній
 • Коефіцієнт детонацій менше 0,25% (3 кГц) ▪ Коефіцієнт детонацій менше 0,25% (3 кГц)
 • Співвідношення сигнал/шум понад 50 дБ
 • Вихідний сигнал Phono: 1,5 - 3 мВ; Line: 129 - 313 мВ
 • Посилення фонокоректора 36 дБ
 • Габарити (Ш х В х Г) 434 х 128 х 350 мм
 • Вага 5,2 кг,
 • У комплекті звукознімач AT91R, адаптер для платівок на 45 оборотів, пилозахисна кришка, гумовий мат товщиною 4 мм
Вас може зацікавити: