Audio-Techniсa AT-LP120X USB

Audio-Technica
18999,00
грн.
Audio-Technica AT-LP120X USB - програвач вінілових платівок з вмонтованим ММ-картриджем AT-VM95E, фонокоректором і USB-виходом. Програвач розвиває попередню версію LP120-USB, відрізняючись від неї новим, більш ефективним електромотором постійного струму з високим крутним моментом, а також поліпшеним вбудованим фонокоректором. Модель оснащена прямим приводом і підтримує швидкості обертання в 33,3, 45 і 78 об/хв. Є фейдер Pitch Сontrol, що працює в межах 8 або 16 відсотків. Відмінно демпфіроване шасі програвача спирається на регульовані за висотою ніжки. Модель оснащена S-подібним тонармом з можливістю вибору притискної сили, системою антискейтингу, що налаштовується, і гідравлічним мікроліфтом. Тонарм має знімний шелл AT-HS6, до якого кріпиться головка звукознімача AT-VM95E з подвійною рухомою магнітною системою і легкознімною голкою з еліптичним профілем. Картридж легко замінюється. Модель оснащена вбудованим фонокоректором, що відключається. Також є USB-вихід для оцифрування вінілових платівок за допомогою програми Audacity. Програвач оснащений зовнішнім адаптером живлення, завдяки чому усувається вплив шумів і перешкод електромережі. Для підключення до зовнішнього RIAA-коректора або до лінійного входу підсилювача/AV-ресивера/активних АС на борту є RCA-вихід. Модель комплектується пилозахисною кришкою, адаптером для пластинок на 45 обертів і кабелями.

Тип: Класичний програвач

Призначення: Для DJ

Модель: Audio-Techniсa LP120X

Характеристики: Вбудований фоно

Опис
Характеристики

Опис

Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK Програвач з прямим приводом (аналоговий і USB), повністю ручний, Hi-Fi, 3 швидкості, перетворення вінілових файлів у цифрові, анти-скейт і змінний крок, чорний

Це оновлення програвача AT-LP120-USB оснащено новим серводвигуном постійного струму з прямим приводом, а також регульованим динамічним антискейт контролем і вибираним фонопідсилювачем. Повністю ручний програвач відтворює записи зі швидкістю 33-1/3, 45 і 78 об. Але на додаток до USB-виходу, програвач також постачається зі знімним подвійним кабелем RCA-виходу та вбудованим передпідсилювачем з можливістю вибору, щоб ви могли підключитися безпосередньо до домашньої стереосистеми.

Програвач має S-подібний тонарм із регульованою силою відстеження та універсальну головку AT-HS6 з кріпленням на ½ дюйма з картриджем із подвійним магнітом AT-VM95E. Audio-Technica є лідером у розробці картриджів для аудіосистеми вже більше 50 років. і цей досвід демонструє універсальний, високопродуктивний картридж AT-VM95E, який постачається з еліптичним стилусом 0,3 x 0,7 mil, але також сумісний із будь-яким змінним стилусом серії VM95, пропонуючи широкий вибір варіантів для кожного користувача.

Додаткові функції включають литий під тиском алюмінієвий блюдо з повстяним килимком; кнопка старт/стоп; вибирається високоточна кварцова фіксація висоти та повзунок зміни висоти з діапазонами регулювання +/-8% або +/-16%; стробоскопічна тарілка з індикатором швидкості; знімний штекерний цільовий індикатор стилуса; зовнішнє джерело живлення; і знімний відкидний пилозахисний чохол.

  • Відчуйте високоякісне звучання вінілу
  • Серводвигун постійного струму з прямим приводом і можливістю вибору швидкості 33/45/78 об/хв. Демпфована базова конструкція для зменшення забарвлення низькочастотного зворотного зв’язку
  • Повністю ручне управління з регульованим динамічним антискейт контролем, змінним контролем висоти з кварцовою фіксацією швидкості та збалансованим S-подібним тонармом з гідравлічним амортизуючим регулятором підйому та опорою, що замикається
  • Перетворіть свої вінілові платівки на цифрові аудіофайли, завантаживши та використовуючи безкоштовне програмне забезпечення для запису Audacity, сумісне з Mac і ПК (або програмне забезпечення на ваш вибір)
  • Включає: USB-кабель, знімний кабель RCA-виходу (подвійний RCA-штекер до подвійного RCA-штекера), адаптер змінного струму, адаптер 45 об./хв.

Характеристики

Тип приводу: прямий (Direct Drive)
Електромотор постійного струму
Підтримувані швидкості обертання диска: 33,3, 45, 78 об/хв
Перемикання швидкостей: електронне (кнопкове)
Опорний диск: литий алюміній
Пусковий момент: понад 1 кгс/см
Функція Pitch Сontrol: є
Межі зміни швидкості обертання: ± 8%, ± 16%
Система гальмування диска: електронна
Коефіцієнт детонації: менше 0,2% (3 кГц)
Відношення сигнал/шум: понад 50 дБ
Фонокоректор: є, відключається
Коефіцієнт посилення фонокоректора: 36 дБ
Тонарм: статичний, збалансований, S-подібний, знімний шелл, антискейтинг, гідравлічний мікроліфт, ефективна довжина 230,5 мм, винос (overhang): 16 мм, допустима вага картриджа: 3,5-8,5 г.
Картридж: MM-картридж AT-VM95E з подвійною рухомою магнітною системою VM-типу
Профіль голки: еліптичний (0,3 х 0,7 mil)
Голкотримач: алюмінієвий
Діапазон притискної сили: 1,8-2,2 Г (оптимально: 2 г),
Вихідна напруга: 4 мВ,
Діапазон частот: 20-22000 Гц
Поділ каналів: 20 дБ
Вага картриджа: 6,1 г
Виходи: аналоговий RCA, порт USB для оцифрування вінілових дисків
Функція USB АЦП, 16 біт 44,1 кГц або 48 кГц USB на вибір; сумісність за інтерфейсом: USB 1.1 (Windows 7 і вище або MAC OS X)
Споживана потужність 2,75 Вт
Габарити: 452 x 142 x 352 мм
Вага: 8 кг
Вас може зацікавити: