Pro-Ject T1 BT OM5e White

Pro-Ject
18942,00
грн.

Програвач вінілу Pro-Ject T1 BT має класичну конструкцію і при цілком доступній вартості має високу надійність і якісний звук. Модель виконана на суцільному повнорозмірному шасі з хорошими антирезонансними характеристиками, а надійні опори забезпечують необхідне демпфування. Програвач комплектується пилозахисною кришкою.


Pro-Ject T1 BT оснащений опорним диском із полірованого загартованого скла, що має товщину 8 мм. Цей диск стійкий до резонансів і має достатню масу для підтримки стабільної швидкості обертання платівки. Основний диск встановлюється на суб-диск, який з'єднаний зі шківом двигуна за допомогою пасика. Таке рішення зробило зовнішній вигляд Pro-Ject T1 BT акуратним, а пасік забезпечив гарну розв'язку від двигуна. Опорний підшипник з високою точністю виготовлений зі сталі і має дуже малі биття і вібрації. Додатково в комплекті є килимок для диска, що демпфує.


Програвач оснащений легким алюмінієвим тонармом довжиною 8,6 дюйма. Тонарм має інтегрований шелл, на якому встановлено звукознімач Ortofon OM5 E з еліптичним заточуванням голки. Наявність стандартного кріплення дозволяє встановити на програвач та картридж іншої моделі.


Pro-Ject T1 BT оснащений вбудованим фонокорректором, при цьому, для виключення зайвої комутації та пов'язаних з цим можливих перешкод та спотворень, має на задній панелі дві пари RCA-гнізд – для лінійного та Phono-виходів. При цьому в комплект поставки входить і якісний кабель міжблочний, який можна використовувати для обох типів підключення. А індекс BT у назві даної моделі вказує, що вона додатково оснащена модулем Bluetooth. Він дозволяє передавати сигнал на різні сумісні пристрої – наприклад, навушники Bluetooth або активні колонки, у тому числі і саундбари. Таким чином, навіть меломани, які тільки починають знайомитися з вінілом, зможуть легко підключити Pro-Ject T1 BT, використовуючи це бездротове з'єднання. А надалі, підключивши програвач за допомогою кабелю до відповідного підсилювача або AV-ресивера, ще більше підвищити якість звучання музики.


  • Скляний опорний диск 300 мм;
  • Алюмінієвий тонарм 8,6 дюйми;
  • Електронне перемикання швидкості 33-45 об/хв;
  • Вбудований ММ-фонокоректор;
  • Попередньо MM-звукознімач Ortofon OM 5e.
  • Bluetooth

Тип: Классический проигрыватель

Модель: Pro-Ject T1

Характеристики: Bluetooth

Вас может заинтересовать:
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
Телефон
E-mail
Місто
Адреса | Відділення Нової Пошти
Спосіб доставки
Номер відділення Нової Пошти | Коментар до замовлення
Варіант упаковки
Промокод
Коментар
Payment method
Обране