Вакуумне чищення вінілових платівок

Послуга від Play Vinyl
Послуга вакуумного чищення платівок + свіжий конверт
Ціну вказано за чищення однієї пластинки
45
грн.
Очищення та миття вінілу в магазині Play Vinyl! Ми застосовуємо одну з лідерів серед мийних машинок - Pro-Ject VC-E, яка цінується відмінними очисними якостями в'ївшогося бруду.

Вінілова платівка виготовляється під пресом, тому рекомендується мити не тільки старий, а й новий вініл для змивання залишків мастильних засобів і пилу. Очищення платівок дасть можливість надовго зберегти голку програвача й улюблений альбом у гарному стані.

Чому нам довіряють

Колекціонер-початківець може очистити кілька вінілових альбомів спеціальним набором для чищення. Але, якщо у вас значна колекція платівок, то вони вимагають ретельного очищення. Адже застарілий бруд у канавках не завжди видно під час звичайного огляду. Тому, ми пропонуємо послугу з миття всієї колекції. Довіряючи нам, зможете відновити первозданне звучання вінілових платівок, зняти статичність і продовжити довговічність.

Мийка в домашніх умовах не завжди дає потрібний ефект, і навіть може зіпсувати вініл. Наші фахівці проводять очищення із застосуванням перевірених, створених спеціально для вінілових платівок концентратів або рідин. Використання інноваційної мийки дає змогу отримати абсолютно чисту поверхню вінілу після мийки.

Ми не тільки очистимо всю колекцію, а й спакуємо кожну вінілову платівку в окремий антистатичний конверт. Такий пакет збереже альбом від пилу та бруду.

Довіряйте професіоналам!
Категорії
Вініловий програвач та платівки потребують не меншого догляду ніж будь-який музичний інструмент
Вініловий програвач та платівки потребують не меншого догляду ніж будь-який музичний інструмент
Вініловий програвач та платівки потребують не меншого догляду ніж будь-який музичний інструмент
Брендові голки і картриджі для ваших програвачів
Брендові голки та катриджі для вашого програвача