Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK3

Native Instruments
00-00003667
45510,00
грн.
Native Instruments Traktor Kontrol S4 Mk3 – професійний 4-канальний DJ-контролер з USB-аудіоінтерфейсом третього покоління, призначений для роботи з програмою TRAKTOR PRO. Контролер оснащений двома деками, на кожній з яких розміщені оновлені моторизовані джоги з технологією Haptic Drive і кольоровим підсвічуванням. Джоги вирізняються достовірними тактильними відчуттями, автентичною чуйністю і здатністю працювати в одному з трьох режимів: Grid, Turntable і Jog. Кожна дека має 8 педів з RGB-підсвічуванням і трьома режимами роботи (Hotcues, Samples і Stems), кнопки Play/Stop і Cue, міцні фейдери Tempo і секції, за допомогою яких можна використовувати до чотирьох ефектів обробки для кожного каналу. На деках також розташовуються два високоякісних РК-дисплея, що відображають найменування треку, форму хвилі, час та інші параметри. Також доступні функції REV і FLUX для управління ефектом реверсування доріжки. Мікшер обладнаний 4 каналами з 3 режимами роботи (Line, Phono або Mic). Доступна 8-сегментна індикація вихідної гучності, гучності в навушниках, а також роздільні регулятори для виходів Main і Booth. Є окрема секція FX з ефектами Reverb, Dual Delay, Noise, Time Gater і Filter. Кросфейдер має карбоновий захист, що забезпечує надійність і стійкість до багаторазового використання, а також можливість вибору кривої. Є вбудований USB-аудіоінтерфейс 24-біт/96 кГц. Присутні 4 входи на роз'ємах RCA, два з яких дають змогу приймати Phono і Line сигнали (канали A і B), а інші два - тільки Line-джерела (канали C і D). Є два входи для мікрофонів на роз'ємах Combo Jack/XLR і 1/4" Jack TRS. 2 виходи виконано на роз'ємах RCA і XLR, також є моніторний вихід Booth на двох роз'ємах 1/4" Jack TRS, і два виходи для навушників на роз'ємах 1/8" Jack TRS і 1/4" Jack TRS. Є порт USB-A для підключення другого контролера або інших пристроїв. Живлення здійснюється від адаптера на 15 V DC (у комплекті). До комплекту також входить ліцензійний ключ для програми TRAKTOR PRO 3.

Тип: DJ Контроллеры

Опис
Характеристики

Опис

СТАНЬТЕ БЛИЖЧЕ ДО СВОЄЇ МУЗИКИ

TRAKTOR KONTROL S4 дозволяє вам взаємодіяти з треками абсолютно новими способами: Його моторизовані коліщатка не тільки обертаються і реагують на поштовхи, дряпання, зміну висоти тону і обертання, але й передають точки cue, маркери петель і багато іншого прямо на кінчики ваших пальців. А завдяки світлодіодним кільцям RGB і кольоровим дисплеям з високою роздільною здатністю вся необхідна інформація знаходиться в центрі кабіни, і ви можете повністю зосередитися на своєму міксі.

PRO LAYOUT: МИТТЄВИЙ ДОСТУП В ГУЩУ ПОДІЙ

Працюйте в макеті, який став для вас другою натурою. Запускайте петлі і семпли, маніпулюйте ефектами і завантажуйте доріжки за допомогою спеціальних елементів керування. Міксуйте свої відсікання і зрізи по чотирьох каналах за допомогою надміцних фейдерів з покриттям Carbon Protect. Налаштуйте криву кросфейдера і виберіть одну з різних моделей еквалайзерів мікшера, щоб пристосувати все до власного стилю діджея.

НЕ ЗБИВАЙТЕСЯ З ШЛЯХУ: ВІЗУАЛІЗАЦІЯ КОЛОД З КОЛЬОРОВИМ КОДУВАННЯМ

Отримайте візуалізацію транспорту, деки та темпу з першого погляду завдяки адаптивним світловим кільцям RGB на кожній деці. Переконайтеся, що ви зупиняєте потрібну доріжку завдяки різному кольоровому кодуванню під час мікшування на чотирьох каналах. Дивіться, який режим коліщатка ви використовуєте, і отримуйте зворотний зв'язок в реальному часі про те, наскільки сильно ви підштовхуєте або гальмуєте деку.

ДИСПЛЕЇ З ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ: БАЧИТИ ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО

Два дисплеї з високою роздільною здатністю допоможуть вам бачити мікс не тільки очима, але й вухами. Легко переглядайте інформацію про темп, зациклення, час треку та форму сигналу, а також компоненти колод Stem і Remix. Відкрийте великий фільтр і відріжте бас, перш ніж перемикати деки і додавати новий удар, не дивлячись більше нікуди.

MIXER FX: МОДУЛЮЙТЕ ОДНИМ ДОТИКОМ

Хороший діджейський сет - це не лише продуманий вибір треків, але й те, що відбувається між ними. З новим Mixer FX ви можете використовувати лише одну ручку, щоб створювати миттєві наростання, спади і високоенергетичні переходи, щоб змусити натовп попрацювати. Вибирайте з восьми ефектів і трьох плавних фільтрів - від вимкненого часового гейта до затримок, величезних ревербераторів і багато чого іншого.

ЗАПИСНИК ЗРАЗКІВ: ЗРАЗКИ ПОСЛІДОВНОСТІ

Покладіть його на товстий шар. Натисніть кнопку запису на S4 під час використання ремікс-деки і створіть 16-кроковий патерн за допомогою педів RGB з чотирма одномоментними семплами. Міняйте місцями частини, вимикайте звук або перезаписуйте послідовність в гарячі моменти. Завдяки квантуванню ваші спонтанні творіння завжди будуть синхронізовані.

ВБУДОВАНИЙ АУДІОІНТЕРФЕЙС: ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО БУДЬ-ЯКОЇ СИСТЕМИ

У вас є достатньо місця для розробки власних налаштувань, а аудіоінтерфейс клубного класу з роздільною здатністю 24 біт / 96 кГц завжди забезпечить вам ідеальне звучання. Використовуйте зовнішні входи на кожному каналі для мікшування звуку з інших джерел, підключення мікрофонів і моніторингу через новий вихід для кабіни. Копачі ящиків можуть підключити програвачі, щоб відтворювати свої знахідки з музичних магазинів, а також відтворювати цифрові треки з підтримкою DVS. Крім того, ви можете мікшувати зовнішнє аудіо без підключення ноутбука - драм-машини, синтезатори чи олдскульний аналоговий сеанс.

Характеристики

 • Тип: DJ-контролер
 • Канали: 4
 • АЦП/ЦАП: 24 біт/96 кГц
 • Модель АЦП: Cirrus Logic CS5368
 • Модель ЦАП: Cirrus Logic CS4385
 • Джоги: 2 джоги з механізмом Haptic Drive
 • Педи: 16 педів з RGB-підсвічуванням
 • Частотний діапазон: 20 Гц - 20 кГц
 • Динамічний діапазон: 110 дБ (line in/main out/booth out), 104 дБ (mic in/phones out), 78 дБ (phono in)
 • Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.002% (line in/phones out), 0.001% (main out/booth out)
 • Вхідний опір: 48.5 кОм (phono in)
 • Опір навантаження: 33 Ом (phones out)
 • Формати файлів: MP3, WAV, AIFF, Audio-CD, FLAC, Ogg Vorbis, non-DRM AAC
 • Входи: 4 х RCA line/phono A/B in, 4 х RCA line D/C in, 1 x Combo Jack/XLR mic/line in, 1 х 1/4" Jack TRS mic in
 • Виходи: 2 x RCA main out, 2 x XLR main out, 1 x 1/4" Jack TRS booth out, 1 x 1/4" Jack TRS phones out, 1 x 1/8" Jack TRS phones out
 • USB-інтерфейс: 1 x USB-A hub, 1 x USB-B
 • Живлення: по USB або від адаптера живлення 15V DC (2.66 А)
 • Дисплей: 2 РК-дисплеї
 • Сумісність: Windows, macOS
 • Аксесуари в комплекті: ліцензійний ключ для програми TRAKTOR PRO 3, адаптер живлення
 • Габарити: 542 х 339 х 60.5 мм
 • Вага: 4.3 кг
Вас може зацікавити: