Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2

Native Instruments
00-00003668
6926,00
грн.
8658,00
грн.
Native Instruments Traktor Kontrol X1 Mk2 - нова версія популярного контролера Х1 для Traktor Pro/DJ. Продовжуючи традиції бренду, нова модель вирізняється такою ж міцністю і компактністю. Водночас виріб має низку нових, більш досконалих функцій: сенсорні енкодери Browse і Loop, 7-сегментні дисплеї та світлодіоди для візуального зворотного зв'язку, а також сенсорна смуга для додаткового тактильного управління. У поєднанні з ПЗ TRAKTOR PRO, KONTROL X1 MK2 забезпечує фізичний контроль над двома деками і двома пристроями TRAKTOR FX, які можна вільно призначати, - з використанням пропелерів або CDJ, або без. Пристрій за замовчуванням має комфортний маппінг для використання в TRAKTOR PRO. Також є можливість гнучко налаштувати всі регулятори пристрою під потреби користувача.

Тип: DJ Контроллеры

Опис
Характеристики

Опис

ЧУЙНИЙ ДІДЖЕЙСЬКИЙ ПУЛЬТ

TRAKTOR KONTROL X1 - це компактний діджейський пульт з чуйним керуванням двома деками TRAKTOR PRO 3 і FX-процесорами.

КОМПАКТНИЙ ПУЛЬТ TRAKTOR

Незалежно від того, чи ви діджеїте повністю в цифровому форматі, чи використовуєте таймкод, потужний TRAKTOR KONTROL X1 дає вам повний контроль над деками та ефектами в TRAKTOR PRO 3, завдяки унікальному поєднанню потужності та портативності.

Переглядайте треки, підштовхуйте, шукайте або керуйте петлями та ефектами зі сфокусованою точністю. Навіть не звертаючись до ноутбука.

СТВОРЕНО ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

X1 об'єднує деки і функції ефектів TRAKTOR PRO 3 в портативному, інтуїтивно зрозумілому пристрої.

Переглядайте, виділяйте, синхронізуйте і зациклюйте, а сенсорна смуга і ручки забезпечують розумну навігацію по програмному забезпеченню. Крім того, кольорові кнопки і дисплеї дають чіткий візуальний зворотний зв'язок - так що ви можете залишатися зосередженими навіть в найтемніших клубах.

TOUCH STRIP

Доторкніться до музики фізично. Багатофункціональна сенсорна панель X1 забезпечує надточне керування положенням доріжки, висотою тону та ефектами FX. Від підштовхування або опускання голки до пошуку доріжки або довжини петлі - налаштування сенсорної стрічки зі світлодіодним підсвічуванням миттєво адаптуються до ваших потреб, а решту зроблять ваші пальці. Або призначте її для керування параметрами ефектів, щоб отримати виразну вогневу міць.

РЕАКТИВНІ ЕНКОДЕРИ

Чутливі до дотику енкодери TRAKTOR KONTROL X1 реагують на дотик, відкриваючи види та функції TRAKTOR PRO 3. Миттєво перемикайтеся в режим огляду одним натисканням кнопки огляду. Дотик до енкодера Loop з натиснутою клавішею Shift+Відтворення дозволяє побачити тональність треку, а натиснута клавіша Sync відкриває темп. Все це відбувається за лаштунками.

Характеристики

 • Тип: контролер для Traktor Pro/DJ
 • Багатоцільова сенсорна смужка для діджеїв touch strip
 • Розширений сенсорний браузер і керування лупами
 • Нові тригер-кнопки RGB допомагають візуально визначити ключові точки в лупах або завантажених маркерах
 • Покращений 7-сегментний дисплей і світлодіодні індикатори на багатоцільових сенсорних смужках для всебічного візуального зворотного зв'язку
 • Контроль 2 трек дек і 2 вільно призначуваних Трактор FX пристроїв
 • Інноваційна сенсорна смуга прокрутки забезпечує ультра-точний контроль над позицією в треку і FX
 • Легкий, міцний корпус із тонким, ультра-портативним форм-фактором
 • Поєднується з мікшером Traktor Kontrol Z2 або контролером Traktor Kontrol F1
 • Підключення та живлення: USB
 • Розміри: 120 x 52 x 294 мм
 • Вага: 690 г
Вас може зацікавити: