Native Instruments Komplete Audio 6 MK2

Native Instruments
00-00003639
10062,00
грн.
Native Instruments Komplete Audio 6 MK2 - оновлена версія класичного високоякісного аудіоінтерфейсу Komplete Audio 6 від Native Instruments. Komplete Audio 6 MK2 записує з частотою дискретизації до 192 кГц/24 біта порівняно з 96 кГц попередника. Як і минула модель, інтерфейс має чотири аналогові входи і виходи, один цифровий стерео вхід і вихід, а також MIDI In/Out. Як і раніше, входи 1 і 2 можуть працювати з мікрофонними, лінійними або інструментальними рівнями, їх розміщено на передній панелі поруч із перемикачем для фантомного живлення 48 В. Тут також розміщені виходи для навушників, яких у новій версії два, з незалежними регуляторами гучності. Роз'єми для навушників тепер мають удвічі більшу потужність, що дає можливість використовувати навушники з високим імпедансом. Також додано регулятор підмішування вхідного сигналу і сигналу хоста, а також перемикач вибору монітора (канали 1/2 або 3/4). Великий регулятор гучності для виходів 1/2, як і раніше, розташований зверху. Замість індикаторів стану і кліппування старої моделі новий Komplete Audio 6 має світлодіодні вимірювачі сигналу для чотирьох вхідних каналів і виходів 1/2. Інтерфейс живиться від шини USB і працює з комп'ютерами Mac і Windows, жодного додаткового джерела живлення не потребує.

Тип: Аудіокарти

Тип підключення: USB

Опис
Характеристики

Опис

ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО СТУДІЙНОГО ЗВУКУ

Підключайтеся, створюйте та співпрацюйте з нашим аудіоінтерфейсом з шістьма входами і шістьма виходами. Завдяки запису високої чіткості, наднизькій затримці та гнучким можливостям підключення, AUDIO 6 об'єднує всі ваші можливості. Ви можете підключати мікрофони, гітари і синтезатори, створювати петлі з ефектами, керувати синтезаторами і драм-машинами. Крім того, ви отримаєте все необхідне програмне забезпечення для запису виступів, створення пісень і полірування записів - втілюйте будь-які ідеї в життя.

ТВОРІТЬ СТУДІЙНУ МАГІЮ

AUDIO 6 працює з усіма вашими мікрофонами, інструментами та навушниками. У вас є вибір з'єднань і функцій: Фантомне живлення 48 В, MIDI вхід/вихід і чотири аналогових виходи з додатковим CV/гейт-контролем для вашого аналогового обладнання. Крім того, на верхній панелі розташовані зручні для огляду світлодіодні VU-метри для всіх чотирьох аналогових входів і головного стереовиходу.

ВИЙТИ НА СЦЕНУ

Незалежно від того, сольний ви виконавець, дует чи гурт, бездоганна якість звуку AUDIO 6 дозволить вам звучати на сцені так само добре, як і в студії. Перетворіть свій ноутбук на концертну установку або вокальний процесор за допомогою гнучких з'єднань, які підходять для будь-якого виступу. Живлення від шини USB означає менше кабелів і блоків живлення, а великий регулятор гучності на верхній панелі дозволяє легко регулювати рівень прямо на сцені.

ГОТОВІ ДО ЗАПИСУ АБО В ДОРОГУ

Незалежно від того, чи записуєте ви свій наступний альбом, чи виступаєте з останнім релізом, ваша увага має бути зосереджена на створенні найкращих творів. Завдяки професійному звуку, портативності, готовності до виступів і простоті підключення AUDIO 6 дозволяє вам робити саме це.

Характеристики

 • Частота дискретизації: 24-біт / 192 кГц
 • 2 балансних комбінованих входи XLR / 1/4" TRS Neutrik
 • Фантомне живлення +48В
 • 2 симетричних лінійних входи 1/4" TRS, стерео вхід S/PDIF
 • 4 балансних аналогових виходи 1/4" TRS, стерео вихід S/PDIF
 • 2 виходи для навушників з регулятором рівня і джерела перемикання між каналами 1/2 і 3/4
 • MIDI IN/OUT
 • Можливість прямого моніторингу
 • Мінімальний рівень затримки
 • Великий регулятор гучності з 15-ма індикаторами стану
 • Живлення: USB
 • Сумісність: Windows і Mac
 • Розміри: 55.6 x 200 x 136.55 мм
 • Вага: 850 г
 • ПЗ в комплекті
Вас може зацікавити: