Audient iD22

Audient
00-00006954
19000,00
грн.
Audient iD22 - високопродуктивний AD/DA інтерфейс і система моніторингу, перетворює вашу DAW на студію звукозапису світового класу. Інтерфейс має два висококласні мікрофонні передпідсилювачі Audient з фантомним живленням, лідируючу технологію конвертації Burr Brown, моніторинг у консольному стилі, JFET D.I і революційну функцію ScrollControl. Універсальний набір функцій та інтуїтивний інтерфейс.

Тип: Аудіокарти

Тип підключення: USB

Опис
Характеристики

Опис

Audient iD22

Неперевершена якість звуку

iD22 оснащений двома мікрофонними попередніми підсилювачами Audient Console, такою ж дискретною схемою, як і в нашій відомій консолі запису ASP8024-HE. Провідні в своєму класі перетворювачі iD22 гарантують, що ви почуєте кожну деталь вашого аудіо, пропонуючи неймовірний динамічний діапазон у 120 дБ, що дозволяє вивести ваші записи на новий рівень.

Розширте свою студію

Більше, ніж просто інтерфейс два входи, чотири виходи, цифрові входи + виходи iD22 дають вам можливість додати до восьми додаткових мікрофонних попередніх входів, дозволяючи вам розширити вашу установку та приймати більші сесії.

Розширене керування монітором

Прискоріть робочий процес за допомогою трьох програмованих функціональних кнопок iD22. Призначте будь-яку з розширених функцій моніторингу, включно з моніторингом Speaker Select, Mono Sum, Talkback або Cue Mix, будь-якій F-кнопці.

2 збалансовані вставки

Інтегруйте свій улюблений зовнішній FX перед перетворенням і почніть створювати ланцюги сигналів, які конкурують з найкращими. iD22 дозволяє мікшувати за допомогою апаратних ефектів, відстежувати за допомогою апаратних ефектів, а також записувати за допомогою локального мікрофона.

Переосмислення спадщини

Відчуйте нашу 20-річну спадщину дизайну на своєму робочому столі. Ми взяли все, що дізналися про створення консолей, і використали це для створення високо оціненого діапазону інтерфейсів.

Безкоштовне програмне забезпечення

iD22 поставляється в комплекті з вибором безкоштовного професійного програмного забезпечення, яке надає вам усе необхідне для початку запису.

Характеристики

  • 10-in, 14-out настільний інтерфейс
  • 2-in, 6-out високопродуктивні 24-bit/96kHz AD/DA конвертери
  • 2 x Class-A Audient Console мікрофонні передпідсилювачі
  • 1 x Вбудований JFET інструментальний вхід
  • Потужний підсилювач для навушників з окремим ЦАПом
  • DSP Мікшер із низькою затримкою
  • Повне управління моніторингом
  • USB2.0 Підключення - Mac OS10.6.8 або новіше
  • Драйвера ASIO і WDM для Windows 7 і новіше
  • Режим iD ScrollControl
Вас може зацікавити: