MOTU 828mk3 Hybrid

MOTU
00-00007097
38640,00
грн.
Звукова карта MOTU 828mk3 Hybrid - це найпередовіший FireWire аудіоінтерфейс на сьогоднішній день. Меню має набір інноваційних характеристик, включно з поліпшеними стандартними характеристиками, що забезпечують чудовий звук і надійну продуктивність.
Звукова карта 828 mk3 FireWire надає 10 каналів для чистого 192 кГц аналогового запису і відтворення, а також 16 цифрових ADAT виходів/входів і стерео S/PDIF каналів. Розширте свою систему, приєднавши додаткові MOTU FireWire аудіо інтерфейси, наприклад MOTU 8pre.

Тип: Аудіокарти

Тип підключення: USB

Опис
Характеристики

Опис

Звукова картка Motu 828mk3 Hybrid

 Звукова карта MOTU 828mk3 Hybrid - це передовий FireWire аудіо інтерфейс на сьогоднішній день. Меню має набір інноваційних характеристик, включаючи покращені стандартні характеристики, що забезпечують чудовий звук та надійну продуктивність.
Звукова карта 828 mk3  FireWire надає 10 каналів для чистого 192 кГц аналогового запису та відтворення, а також 16 цифрових ADAT виходів/входів та стерео S/PDIF каналів. Розширте свою систему, приєднавши додаткові аудіо інтерфейси MOTU FireWire, наприклад MOTU 8pre.
Пристрій добре підходить для роботи як у студіях, так і на сцені, на базі комп'ютера або без нього. Як інтерфейс або автономний мікшер, 828mk3 має 28 окремих входів і 30 окремих виходів, включаючи виходи, виділені під XLR і виходи для навушників на передній панелі
Приєднуйте всі студійні компоненти, включаючи мікрофони, гітари, синтезатори, клавіатури, ударні установки, і навіть ефект-процесори звукової плати. Записуйте, відстежуйте, та обробляйте дані, що вводяться, використовуючи вбудований професійний цифровий мікшер CueMix FX – без будь-яких затримок, та завантаження процесора. При записі гітари/мікрофона на введенні спрацьовує захист пристрою від перевантаження і забезпечує гейн у 12 dB вище за встановлений рівень для усунення кліпінгу та шумів.
Вкажіть необхідні параметри апаратного мікшера, відключіть 828mk3 від вашого комп'ютера і використовуйте його як автономний мікшер з ефектами. Усі параметри для мікшування та ефектів можуть бути налаштовані на передній рідкокристалічній панелі з підсвічуванням. Пристрій 828mk3 підтримує роботу в ОС Mac і Windows і сумісний з будь-яким аудіо програмним забезпеченням і хост додатками на драйверах WDM/ASIO/Core Audio. Або ви можете використовувати програмне забезпечення з можливостями для 24-bit запису, монтажу та 32-bit мікшування, процесингу та мастерингу на базі робочої станції AudioDesk для користувачів Mac.

Характеристики

 • Додайте додаткові інтерфейси для більшої кількості входів/виходів у міру зростання потреб
 • Балансні/небалансні TRS (1/4 JACK)
 • ADAT sync IN
 • 16-ти канальний ADAT інтерфейс (8 SMUX 96 кГц) або 2 пари оптичного SPDIF
 • MIDI вхід/вихід
 • SMPTE вхід/вихід
 • На передній панелі є окремі XLR виходи, а також 2 роз'єми для навушників з незалежним регулюванням гучності
 • 2 мікрофонні комбіновані інструментальні передпідсилювачі з фантомним живленням
 • Є ПЗ AudioDesk®, програмне забезпечення для робочих станцій для користувачів Mac OS X з функціями 24-біт запису і редагування, а також 32-біт мікшування, процесингу і мастерингу
 • CueMix FX - це абсолютно нове програмне забезпечення із зовнішнім інтерфейсом, що містить у собі функції графічного мікшування, графічного редагування параметричного еквалайзера і зручний інтерфейс із вкладками для швидкого доступу до всіх функцій для мікшування, цифрового управління ручками та інших налаштувань 828mk3.
 • Автоматично перемикається джерело електроживлення: 100-240 В, 50-60 Гц
 • Stand-alone робота - програмуйте Ваші мікси в студії і працюйте з ними де завгодно - без необхідності в комп'ютері
Вас може зацікавити: