Solid State Logic SSL 2

Solid State Logic
00-00007110
8799,00
грн.
10400,00
грн.
Solid State Logic SSL2 - 2-канальний компактний USB-С аудіоінтерфейс. Модель оснащена 2 якісними передпідсилювачами з посиленням до 62 дБ і характеристикою шуму EIN -130,5 дБ, і перетворювачами AKM, що підтримують роботу з режимами частоти дискретизації до 24 біт 192 кГц. Режим 4K Legacy емулює звук тракту аналогової консолі SSL 4000. Входи можуть приймати сигнал з мікрофонів, інструментів і лінійного рівня. У схемотехніці пристрою використані якісні комплектуючі/компоненти, а також спеціально підібрані дискретні малошумні транзистори. Є регулятори посилення каналів і гучності навушників, кнопки 48V/Line/Hi-Z/4K, загальна ручка гучності і регулятор Monitor Mix. Комутаційні можливості моделі представлені виходом для навушників, 2 XLR/TRS входами, 2 TRS L/R виходами і портом USB-C. Живлення здійснюється по USB. Інтерфейс вирізняється надійною збіркою, міцним корпусом і якісними комплектуючими - від роз'ємів Neutrik до потенціометрів Alps. У комплект входить ПЗ від Avid, Ableton і Native Instruments і 1.5 Гб семплів від Loopcloud. Крім стороннього софта, SSL дарує користувачам власні віртуальні інструменти обробки Native channel strip: Vocalstrip 2 і Drumstrip.

Тип: Аудіокарти

Тип підключення: USB

Опис
Характеристики

Опис

Звукова карта SSL 2

Solid State Logic SSL2 - це USB аудіоінтерфейс, що дає змогу використовувати легендарний саунд компанії у вашій домашній студії. SSL є одним з найвідоміших імен в аудіозаписі вже понад сорок років, зі спадщиною чудових широкоформатних консолей, студійних пристроїв, процесорів і плагінів світового класу. Девайс поставляється з набором професійних передпідсилювачів і приголомшливими 24-бітними/192 кГц перетворювачами. Унікальний режим 4K Legacy дає змогу додавати в треки звучання чарівної аналогової консолі 4000-ї серії натисненням кнопки, а великий пакет комплектного ПЗ містить усе необхідне для миттєвого запису.

Неперевершене звучання SSL і чудова якість складання

Інтерфейс вирізняється чистим звуком і чудовою якістю збірки, якими відомий виробник. Обладнаний двома найкращими у своєму класі мікрофонними/лінійними/інструментальними входами і 24-бітними/192 кГц перетворювачами від AKM, він демонструє професійне студійне звучання в невеликому форм-факторі. Розміщений у міцному корпусі з роз'ємами Neutrik він може витримувати численні поїздки. Дизайн передньої панелі забезпечує інтуїтивно зрозумілий робочий процес із лічильниками, що легко читаються, та ергономічно приємними відчуттями. І його підсилювач для навушників гарантує максимально точний моніторинг, тож ви можете бути впевнені, що записане вами саме те, що ви чуєте.

Кнопка Legacy 4K

SSL створили свою репутацію на своїх знаменитих широкоформатних консолях, через які проходили незліченні хіти й альбоми, удостоєні премії Греммі. У цій моделі також реалізовано функцію Legacy 4K, яка одним натисканням кнопки надає передпідсилювачам характеристики ланцюжка сигналів 4000-ї серії. Перше, що ви почуєте, це музичний, високочастотний підсилювач еквалайзера, який просуне ваш вокал або інструмент вперед у звуковому полі для глибшого й об'ємнішого профілю. Потім ви помітите невелике додавання гармонійних спотворень, яке підсилює і підкреслює індивідуальність сигналу.

ПЗ в комплекті

Щоб почати запис прямо з коробки, Solid State Logic SSL2 постачається з всеосяжним пакетом для продакшену, що включає стороннє програмне забезпечення від Avid, Ableton і Native Instruments, а також понад 1,5 ГБ семплів від Loopcloud. На додаток до цього бандлу йдуть 2 класичних channel strip-а Vocalstrip 2 і Drumstrip, що дають змогу досягти вражаючих результатів.

Характеристики

  • Тип: аудіоінтерфейс
  • Підключення: USB-С
  • Кількість мікрофонних передпідсилювачів: 2
  • Частота дискретизації/бітність: 24 біт/192 кГц
  • Входи: 2 x XLR-1/4" комбіновані (mic/line/Hi-Z), вхід для навушників: 1 x 1/4"
  • USB: 1 x USB-C
  • Виходи: 2 x 1/4" TRS (L/R)
  • Живлення: USB-шина
  • Розміри: 69,85 х 233,9 х 156,9 мм
  • Вага: 880 г
Вас може зацікавити: