Behringer U-PHORIA UMC1820

Behringer
00-00006639
16463,00
грн.
Behringer U-PHORIA UMC1820 - USB-аудіоінтерфейс, що має 18 входів і 20 виходів. Інтерфейс має вісім мікрофонних підсилювачів MIDAS з підтримкою фантомного живлення. Конвертери Cirrus Logic забезпечують роботу зі звуком 24-біт/96 кГц. Комутаційні можливості UMC1820 представлені вісьмома XLR/TRS комбо-входами, десятьма аналоговими виходами, цифровими входами і виходами S/PDIF і ADAT, портами MIDI і USB. Інтерфейс має два виходи на навушники з окремими регуляторами гучності, а кожен з передпідсилювачів оснащений індикаторами наявності сигналу і кліппінгу, перемикачами інструментального режиму і Pad, регулятором гейна. Пристрій призначений для розміщення в 19" реке і має висоту 1U. Доступне одночасне використання всіх аналогових входів, S/PDIF, ADAT і MIDI. Прямий моніторинг з нульовою затримкою всіх аналогових входів під час запису. ADAT-вхід дає змогу підключити для роботи в парі BEHRINGER ADA8200, що дає загалом 16 передпідсилювачів MIDAS. Головні виходи оснащені перемикачами Dim і Mute, є окремий регулятор майстер-рівня. У комплект входить безкоштовне ПЗ для запису/редагування звуку і подкастингу плюс 150 плагінів інструментів/ефектів.

Тип: Аудиокарты

Характеристики: Для дома

Тип подключения: USB

Опис
Характеристики

Опис

Дешева альтернатива!
Інтуїтивно зрозумілий, багатофункціональний і надійний - кращого способу описати аудіо/MIDI-інтерфейс Behringer UMC1820 U-PHORIA ! Він легко підключається через USB 2  і надає користувачеві 18 входів і 20 виходів . Досить, щоб керувати навіть більш складними сеансами.
Перші 8 каналів, які можна побачити на передній панелі, виводять  кожен запис на вищий рівень завдяки вбудованим попереднім підсилювачам MIDAS, а також пропонують перемикачі для перемикання лінійних/інструментальних сигналів і педи, які на вагу золота, особливо на екстремальних рівнях гучності. . Вбудовані світлодіоди для кожного каналу допомагають відстежувати рівні, щоб ви могли вносити корективи, якщо це необхідно. Звичайно, фантомне живлення не повинно бути відсутнім, щоб забезпечити роботу з конденсаторними мікрофонами. Два вимикача забезпечують необхідну потужність, розділену на дві групи каналів.
Звичайно, чудові записи гарантовані лише в тому випадку, якщо музиканти добре чують себе та інші сигнали. Тому є 2 виходи для навушників , які можна перемикати на різні групи каналів. У цьому ж розділі додаткові світлодіоди надають інформацію про активність MIDI, стан +48 В і живлення.
Крім того, Behringer UMC1820 U-PHORIA переконує високою роздільною здатністю 24 біти/96 кГц і роботою без затримок - обидві дуже важливі сфери в кожній студії. І це ще не все: Behringer пропонує кожному можливість завантажити спеціальне програмне забезпечення для запису, редагування та подкастів із додатковими 150 плагінами інструментів/ефектів.
Не в останню чергу слід згадати міцний корпус, який також можна легко встановити в будь-яку 19-дюймову стійку.
Тож ніщо не заважає вашим виробництвам!

Характеристики

 • Тип: аудіоінтерфейс
 • 18 входів і 20 виходів з ультра низьким рівнем затримки
 • 8 MIDAS мікрофонних передпідсилювачів із фантомним живленням +48В
 • Оптичні входи/виходи підтримують S/PDIF, ADAT і S/MUX формати до 96 кГц
 • 24-біт/96 кГц роздільна здатність для професійної якості аудіо
 • Сумісність з популярними DAW, включно з Avid Pro Tools, Ableton Live, Steinberg Cubase та ін.
 • Одночасне використання всіх аналогових, коаксіальних S/PDIF, оптичних ADAT і MIDI сигналів
 • Прямий моніторинг усіх аналогових входів під час запису з нульовою затримкою
 • ADAT вхід дає змогу підключати ADA8200 для повних 16 MIDAS передпідсилювачів
 • Input/Playback Mix регулятор і Stereo/Mono перемикач для прямого моніторингу
 • Подвійний Phones вихід з індивідуальним регулятором рівня
 • Основні виходи із загасанням, приглушенням і регулятором гучності
 • Стійкий до ударів, металевий корпус 19", 1U з кронштейнами для река
Вас може зацікавити: