MOTU LP32

MOTU
00-00007095
16879,00
грн.
35080,00
грн.
MOTU LP32 – звуковий компактний інтерфейс під шину USB 2.0. Пристрій сумісний з USB 3.0 і обладнанням iOS. Передбачено потужний процесор DSP, на базі якого реалізовано аналізатори, ефекти і мікшер на 48 каналів. Інтерфейс виконано в напіврековому корпусі. LP32 можна використовувати у вигляді мікшера (автономного) з дистанційним налаштуванням через Wi-Fi (з планшета/смартфона/лептопа). Крім цього, його можна об'єднати з інтерфейсом AVB, який підтримує AVB, для інтегрування в AVB-мережу з кількома ПК і інтерфейсами.

Тип: Аудіокарти

Тип підключення: USB

Опис
Характеристики

Опис

Аудіоінтерфейс MOTU LP32

32 канали вводу/виводу ADAT "lightpipe"

LP32 має чотири незалежні банки 8-канального оптичного входу/виходу ADAT, 64 канали входу/виходу USB, 32 канали мережевого входу/виходу AVB-TSN і вихід для навушників, загалом 258 одночасних каналів входу/виходу.

Високопродуктивне підключення до комп'ютера

Нові, оптимізовані драйвери для Mac і PC забезпечують наднизькі затримки. З високопродуктивною DAW, такою як Digital Performer, LP32 забезпечує приголомшливу затримку в обох напрямках (RTL) - 1,70 мс (мілісекунди) в OS X і 1,71 мс в Windows через USB (при 96 кГц з 32-семпловим буфером).

Гнучкий цифровий

конвертер, маршрутизатор, спліттер і повторювач

Надсилайте будь-який вхід на будь-який вихід або розділяйте на кілька вихідних каналів. Перетворення будь-якого формату в будь-який інший (оптичний, AVB-TSN і USB). Включає маршрутизацію до та з комп’ютера, а також будь-яких пристроїв у мережі AVB-TSN.

DSP-мікшування та обробка ефектів

Цифровий мікшерний пульт LP32 з 48 входами має 7 стерео шинами, 3 групи, доступ до 64 мережевих входів і DSP ефекти, включаючи класичну реверберацію, еквалайзер, змодельований на основі британських аналогових консольних еквалайзерів, і компресію, змодельовану на основі легендарного компресора LA-2A. Якщо ви знаєте, як поводитися з великоформатними мікшерними пультами, ви будете почувати себе як вдома. Завдяки 32-бітній обробці з плаваючою комою, DSP-движок LP32 забезпечує практично необмежений запас потужності і найвищу якість звуку.

Автономна робота з бездротовим керуванням

Підключіть Apple® Airport™ або інший Wi-Fi роутер за допомогою стандартного кабелю Ethernet для бездротового керування налаштуваннями пристрою, потужного 48-канального мікшування та DSP-ефектів.

Керуйте всім з ноутбука, планшета і смартфона

Програмне забезпечення, яке ви використовуєте для керування LP32, не зберігається на жорсткому диску. Це веб-додаток, який обслуговується з самого обладнання. Це означає, що ви можете керувати вбудованим DSP LP32, мікшуванням, налаштуваннями пристрою і мережевою маршрутизацією звуку з вашого улюбленого веб-браузера на ноутбуці, планшеті або смартфоні, підключеному за допомогою дроту або Wi-Fi до вашої локальної мережі. Використовуйте будь-який веб-клієнт на будь-якій платформі - Mac, Windows, Linux, iOS, Android - за умови підключення до тієї ж мережі.

Touch Console

Мистецтво мікшування на вашому сенсорному екрані

Розроблена спеціально для роботи з сенсорним екраном, Touch Console™ забезпечує абсолютно новий досвід мікшування. Запустіть Touch Console з планшета або смартфона, щоб без зусиль керувати потужним 48-канальним мікшером і ефектами в LP32. Завдяки великому полю для пальців, мультисенсорному управлінню та інтуїтивно зрозумілому дизайну, ви можете натискати, проводити і натискати на шлях до ідеального міксу, щоразу досягаючи його.

Комбінуйте з іншими пристроями MOTU

Комплект монтажних кронштейнів, що входить до комплекту, дозволяє з'єднати LP32 пліч-о-пліч з будь-яким іншим напіврейковим пристроєм MOTU, щоб створити єдину конфігурацію, що складається з налаштованих аналогових, цифрових і/або MIDI входів/виходів, розроблених спеціально для вас.

Характеристики

  • Звуковий інтерфейс USB 2.0.
  • Сумісність із USB 3.0 та пристроями iOS.
  • Чотири 8-канальних оптичних виходу/входу ADAT або 2-канальних S/PDIF.
  • Стерео вихід на навушники.
  • Мережевий інтерфейс AVB.
  • Синхронізація: вихід/вхід Word Clock.
  • Вбудований процесор DSP.
  • Передбачено мікшер на 48 каналів, ефекти та аналізатори.
  • Напіврековий компактний корпус з алюмінієвого сплаву.
Вас може зацікавити: