Behringer PODCASTUDIO 2 USB

Behringer
00-00006638
7748,00
грн.
Behringer PODCASTUDIO 2 USB - набір для подкаст-студії. До складу комплекту входить ціла студія в одній коробці: мікшерний пульт з вмонтованим аудіоінтерфейсом, мікрофон, навушники, штатив і необхідна комутація, а також ПЗ для запису і подкастингу.
Мікшерний пульт XENYX 302USB оснащений вбудованим USB аудіоінтерфейсом. Пульт має низький рівень шуму, оснащений мікрофонним передпідсилювачем XENYX з фантомним живленням. Динамічний кардіоїдний мікрофон XM8500 - ідеальне рішення для домашнього звукозапису. Мікрофон забезпечує чудову передачу нюансів тембру і динаміки вокалу. Кардіоїдна спрямованість дає змогу ефективно пригнічувати зворотний зв'язок. Професійні студійні навушники HPM1000 з надшироким частотним діапазоном призначені для моніторингу. Також є настільний мікрофонний штатив, мікрофонний кабель з XLR і USB кабель для підключення. У комплект також входить програмне забезпечення для подкастингу під PC і Mac та ілюстрований посібник для початківця подкастера. Комплект містить все, що необхідно для професійного подкастингу, домашнього цифрового звукозапису та обробки, готовий до роботи прямо з коробки.

Тип: Аудиокарты

Характеристики: Для дома

Тип подключения: USB

Опис
Характеристики

Опис

PODCASTUDIO 2 USB
Шукаєте ідеальний спосіб самовираження? Ви коли-небудь мріяли стати відомим продюсером? Тоді подкастинг — це відповідь, а USB-пакет PODCASTUDIO 2 містить усе необхідне для створення високоякісних подкастів, створення власної музики та домашніх записів — до того ж він бездоганно працює з вашим ПК або комп’ютером Mac*! Ми навіть надаємо все програмне забезпечення, яке вам знадобиться, мікшер XENYX 302USB із вбудованим USB/аудіоінтерфейсом, мікрофон XM8500, навушники HPM1000 і багато іншого – ви почнете працювати миттєво, прямо поза межами пристрою. коробка!
Мікшер XENYX 302USB
Незалежно від потреб вашого мікшування аудіо, XENYX 302USB забезпечує продуктивність і функції, які можуть вивести ваш талант на новий рівень. З професійною якістю звуку, 5 входами з нашим легендарним мікрофонним підсилювачем XENYX, вбудованим USB/аудіоінтерфейсом, а також високою надійністю — XENYX 302USB ідеально підходить як для концертів, так і для запису.
Мікрофон ULTRAVOICE XM8500
Динамічний мікрофон XM8500 - це мрія любителів домашнього звукозапису та виступів! Цей мікрофон професійної якості призначений для захоплення вашого звуку з надзвичайною чутливістю та точністю. Цей мікрофон із ультраширокою частотною характеристикою є чудовим вибором для будь-якого сценарію виступу чи запису, і він достатньо міцний, щоб пройти всю дистанцію! Завдяки вбудованій системі кріплення на амортизатори, адаптеру мікрофонної стійки, сферичному вітровому та поп-фільтру, і все це в ударостійкому футлярі для транспортування – XM8500 може бути єдиним мікрофоном, який вам коли-небудь знадобиться.
Професійні навушники HPM1000
Навушники HPM1000 забезпечують все необхідне для комфортного прослуховування. Чашки овальної форми містять капсули високої роздільної здатності, які передають кожен нюанс вашого звуку. Має односторонній шнур, який не заплутується; ультразручна пов'язка на голову; і адаптер 1/4" для роз'єму 1/8", телефони HPM1000 сумісні з усім, від вашого смартфона до мікшерного пульта.
Про цей товар
 • Комплект обладнання з мікшером Behringer Xenyx 302USB
 • Динамічний вокальний мікрофон Ultravoice XM8500
 • Необхідні аксесуари
 • Навушники HPM1000

Характеристики

 • Тип: комплект для подкастингу
 • Мікшерний пульт XENYX 302USB з вбудованим USB/аудіо інтерфейсом.
 • Динамічний кардіоїдний мікрофон XM8500 ідеальний для домашнього звукозапису.
 • Професійні студійні навушники HPM1000 з надшироким частотним діапазоном.
 • Настільний мікрофонний штатив, мікрофонний кабель з XLR і USB кабель.
 • Програмне забезпечення для подкастингу під PC і Mac.
 • Ілюстрований посібник для початківця подкастера
Вас може зацікавити: