Roland Rubix24

Roland
00-00006697
11706,00
грн.
Roland Rubix24 оснащений двома мікрофонними передпідсилювачами з низьким рівнем шуму і Hi-Z входом для гітар або інших джерел з високим опором. Він підтримує роздільну здатність до 24-біт/192 кГц і сумісні з Mac і Windows драйвери для малої затримки. Чотири окремих збалансованих виходи надають додаткові можливості для налаштування маршрутизації та моніторингу.
Пристрій також обладнано апаратним компресором/лімітером, який допомагає вам захоплювати сигнал без кліпінгу або небажаних спотворень, та індикаторами рівня, які чітко показують, чи є на каналі вхідний посил і чи перевантажений він, що дуже важливо для роботи на низьких частотах.
Ця звукова карта добре підходить для використання в різних умовах, наприклад у дорозі. Його міцна і компактна металева конструкція, екранування і ground lift ефективно захищають його від радіочастотних і електричних перешкод, які часто зустрічаються в публічних місцях.
#Ви можете легко під'єднати ваш аудіоінтерфейс до iPad і, використовуючи програмне забезпечення Ableton Live Lite, що додається, перетворите його на малогабаритну систему продакшена.

Тип: Аудиоинтерфейсы

Характеристики: Для дома

Тип подключения: USB

Опис
Характеристики

Опис

ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ АУДІОІНТЕРФЕЙС НА 2 ВХОДИ ТА 4 ВИХОДИ ДЛЯ MAC, PC ТА IPAD
Rubix24 – це висококласний звук, надійна конструкція, компактність, доступна ціна та безліч функцій, які мають підвищений попит у сучасних музикантів та продюсерів. Rubix24 підтримує роботу аудіоформату з роздільною здатністю до 24 біт/192 кГц і забезпечує прозоре звучання. Застосовані при розробці інженерні рішення дозволили звести до мінімуму рівень шумів протягом усього аудіотракту, від входу до виходу. Підтримка шини USB, що повсюдно використовується, забезпечує простоту інтеграції з комп'ютерами Mac і PC, крім того, для вирішення мобільних виконавських і продюсерських завдань, передбачена підтримка iPad.
Звук студійної якості, який завжди з вами
Коли мова заходить про аудіоінтерфейс, якість звуку - понад усе. І тепер вам не доведеться жертвувати їм, вибираючи між функціональністю, доступністю та компактністю. Rubix має чисте і пророблене звучання, прозоро звучать мікрофонні передсилювачі з низьким рівнем спотворень і підтримує стандарт звуку до 24 біт/192 кГц. Інтерфейс укладений у міцний металевий корпус, відрізняється надзвичайно низьким рівнем шумів та напрочуд високою функціональною насиченістю. У будь-якій ситуації не використовувався Rubix24, надійне екранування та заземлюючі термінали гарантують досягнення оптимального результату.
Сумісність з Mac, PC та iPad
Rubix24 відрізняється дивовижними компактністю та універсальністю. Цей прилад обладнаний високопродуктивними драйверами для Mac і PC з низькою латентністю, що забезпечує безперебійну роботу зі звуком. Крім того, він також підтримує роботу з iPad, що дозволяє отримати неймовірно компактну систему для позастудійного запису, роботи на гастролях або живих виступів.
Два високоякісні мікрофонні підсилювачі та 4 роздільні виходи
Подвійні мікрофонні підсилювачі Rubix24 гарантують низький рівень шуму та винятково природний звук. Вони звучать чисто і прозоро, залишаючи несподівано багато "повітря" для запису як вибухових, так і найнюансованіших звуків - що б ви не записували. Універсальні комбіновані рознімання реалізують можливість простого підключення до різних джерел сигналу без необхідності використання додаткових перехідників або спеціальних кабелів. Чотири додаткові виходи дозволяють реалізовувати гнучкі схеми маршрутизації сигналу та його моніторингу. Їх, наприклад, можна використовувати для подачі сигналу метронома виконавцю, налаштування сценічних моніторів або передачі аудіосигналу на зовнішнє обладнання.


Характеристики

 • Одновременный ввод/вывод каналов: 2 x 4
 • Входы: 1 x XLR-1/4" комбо (микрофон/линейный/Hi-Z), 1 x XLR-1/4" комбо (микрофон/линейный)
 • Выходы: 4 х 1/4 "
 • Наушники: 1 х 1/4 "
 • USB: 1 х type B, 1 х Micro-B
 • Интерфейс обработки сигналов: 24-битный
 • АЦ/ЦА преобразование: 24-битное
 • Частота дискретизации АЦ/ЦА: 44.1, 48, 96, 192 кГц
 • Интерфейс: USB 2.0 (Type B)
 • MIDI вход/выход
 • Встроенный компрессор/лимитер
 • Программное обеспечение: Ableton Live Lite (входит в комплект)
 • Требования к ОС: Windows 7 или новее, OS X 10.10 или более поздняя версия, iOS 9 или более поздняя версия
 • Источник питания: питание от USB
 • Разиеры: 183,0 х 165,0 х 46,0 мм
 • Вес: 1,2 кг
Вас може зацікавити: