Behringer UCA202 U-CONTROL

Behringer
00-00006634
1371,00
грн.
Behringer UCA202 U-CONTROL - компактний USB аудіоінтерфейс для під'єднання до комп'ютера практично будь-яких аудіопристроїв. Інтерфейс має 2 аналогових входи і виходи на роз'ємах RCA, а також додатковий оптичний S/PDIF-вихід для прямого передавання оцифрованого сигналу. Стереовихід для навушників з регулятором рівня забезпечує моніторинг вхідних і вихідних сигналів. До пристрою додається значний пакет програмного забезпечення для запису і редагування. Модель працює без драйверів з Windows і Mac OS X. Підключення та живлення пристрою відбувається по USB.

Тип: Аудиокарты

Характеристики: Для дома

Тип подключения: USB

Опис
Характеристики

Опис

U-CONTROL UCA202

BEHRINGER UCA202 дозволяє підключати інструменти та інші аудіопристрої до комп’ютера, ефективно поєднуючи аналоговий і цифровий світи. Він досягає цього завдяки забезпеченню двох аналогових монофонічних входів і виходів (для моніторингу), підключення USB і додаткового оптичного виходу S/PDIF. Стереовихід для навушників оснащений спеціальним регулятором рівня, що дозволяє слухати як вхідний, так і вихідний звук.

Уявіть можливості…

При використанні як професійного інтерфейсу між мікшерним пультом і вашим комп’ютером стає доступною безліч опцій. Деякі з них можуть включати підключення виходів UCA202 RCA до гнізд Tape Input вашого мікшера або до ваших моніторів з живленням. Підключення до вхідних каналів мікшера дозволяє використовувати функцію Aux Send вашого мікшера для створення надзвичайно універсального моніторного міксу для сеансів запису.

Значення

За незначну частину вартості аудіоінтерфейсу USB від інших брендів ви можете отримати сучасне цифрове перетворення та безпроблемне з’єднання між вашим ПК чи комп’ютером Mac і будь-яким аудіообладнанням. Подолання розриву між вашою музикою та рештою світу — BEHRINGER U-CONTROL UCA202. Перевірте один у свого місцевого дилера сьогодні!

Характеристики

  • Тип: аудіоінтерфейс
  • Розрядність ЦАП/АЦП: 16 біт/16 біт
  • Максимальна частота АЦП: 48 кГц
  • Підключення та живлення через USB
  • 2 аналогових RCA входи
  • 2 аналогових RCA виходи
  • S/PDIF оптичний вихід
  • Вихід на навушники з регулюванням гучності
  • Підтримка ASIO
Вас може зацікавити: