Behringer U-Phoria Studio PRO

Behringer
00-00006641
10617,00
грн.
Behringer U-Phoria Studio PRO - комплект для домашнього звукозапису. До складу комплекту входить двоканальний USB-інтерфейс U-PHORIA UMC202HD, мікрофон конденсаторного типу C-1, студійні навушники HPS5000, microphone cable XLR, кабель USB, а також тримач для мікрофона. Аудіоінтерфейс працює зі звуком у найвищій якості, що робить комплект ідеальним вибором професіоналів. Мікрофон С-1 має велику діафрагму й ефективну систему перетворення сигналів, що забезпечує пристрою оптимальну лінійну амплітудно-частотну характеристику. Навушники HPS5000 можна використовувати як у домашній студії звукозапису, так і для прослуховування музики. Навушники забезпечують рівне, збалансоване і деталізоване звучання в частотному діапазоні від 20 до 20 000 Гц. Комплект являє собою повноцінну студію звукозапису прямо "з коробки" з високими технічними показниками.

Тип: Аудіокарти

Характеристики: Для дома

Тип підключення: USB

Опис
Характеристики

Опис

U-PHORIA STUDIO PRO

Шукаєте ідеальний спосіб самовираження? Ви коли-небудь мріяли стати відомим продюсером? Тоді подкастинг — це відповідь, а пакет U-PHORIA STUDIO PRO містить усе необхідне для створення високоякісних подкастів, створення власної музики та домашніх записів! У цьому неймовірному комплекті для запису ви знайдете USB-аудіоінтерфейс U-PHORIA UMC202HD, конденсаторний мікрофон C-1 і студійні навушники HPS5000. Просто додайте свою улюблену DAW, і ви почнете працювати за лічені миті – прямо з коробки!

UMC202HD

Ця неймовірно швидка студія USB 2.0 у коробці дозволить вам записати свій наступний шедевр за лічені хвилини з усіма підключеннями для мікрофонів, гітар, баса та клавішних. Записуйте ідеальний вокал прямо в комп’ютерну робочу станцію DAW завдяки 2 дивовижно чистим мікрофонним попереднім підсилювачам світового класу, розробленим Midas, які включають фантомне живлення +48 В для конденсаторних мікрофонів, і все це проходить через студійний рівень 24 біта/192 кГц. конвертери для найкращої якості звуку. Незалежно від того, чи є ви співаком і автором пісень, продюсером у дорозі чи просто потребуєте надійного інтерфейсу для програвання мінусовок під час концерту, наднадійний U-PHORIA UMC202HD допоможе вам сяяти в цифровій сфері.

Студійний мікрофон C-1

Мікрофон C-1 — це конденсаторний мікрофон професійної якості, призначений для захоплення вашого звуку з неймовірною реалістичністю, чутливістю та точністю. Завдяки видатній кардіоїдній діаграмі спрямованості C-1 для чудового розділення джерела звуку та придушення зворотного зв’язку, цей мікрофон із наднизьким рівнем шуму є чудовим вибором для будь-якого сценарію запису. C-1 може бути єдиним мікрофоном, який коли-небудь знадобиться вашій студії.

Характеристики

  • Тип: комплект для запису
  • Склад комплекту: USB-аудіоінтерфейс, студійні навушники, конденсаторний мікрофон
  • Канали для запису і відтворення: 2х2
  • Тип і кількість входів: мікрофонний 2 шт, лінійний 2 шт, вхід приладів 2 шт
  • Тип і кількість виходів: лінійний 2 шт., на навушники х 1 шт.
  • Підтримка фантомного живлення: так.
  • Частота семплювання: 96 кГц/24 біт.
  • Живлення по шині USB: так
  • Версія USB: 2.0.
  • Розміри: 170 х 125 х 46 мм
Вас може зацікавити: