KORG SQ-1

Korg
00-00006430
11180,00
грн.
KORG SQ-1 - це компактний кроковий секвенсор з двома наборами по 8 кроків. Багаті комутаційні можливості дають змогу легко підключати цей прилад до багатьох популярних моделей синтезаторів. SQ-1 дає змогу керувати як раритетними аналоговими приладами, так і компактними синтезаторами останнього покоління. Користувач також може перемикатися між різними синтезаторними режимами і використовувати крокові кнопки для створення несподіваних музичних рішень, подібно до роботи з модулем Korg volca.
Особливості:
  • Компактний кроковий секвенсор з двома наборами по 8 кроків
  • Підключення та управління Korg MS-20 і синтезаторами інших моделей
  • Безліч різних режимів роботи секвенсора
  • Кнопки покрокового редагування
  • Міцний і компактний корпус,
  • Живлення від батарей

Тип: Секвенсоры

Опис
Характеристики

Опис

Секвенсор і синхронізатор Korg CV (SQ1)

KORG SQ-1 – компактний кроковий секвенсор з 2 наборами по 8 кроків. Багаті комутаційні можливості дозволяють легко підключати KORG SQ-1 до синтезатора KORG MS-20 та багатьох інших популярних моделей синтезаторів.
Секвенсор KORG SQ-1дозволяє керувати як раритетними аналоговими приладами, і компактними синтезаторами останнього покоління. Користувач також може перемикатися між різними синтезаторними режимами та використовувати крокові кнопки для створення несподіваних музичних рішень, подібно до роботи з модулем Korg Volca. Замість загальнопоширеного стандарту V/Oct управляючі входи CV MS-20 завжди використовували стандарт Hz/V, що забезпечує виключно стабільну висоту. Це обмежувало асортимент крокових секвенсорів, здатних керувати MS-20. Як спадкоємець аналогового секвенсора SQ-10, секвенсор SQ-1підтримує стандарт Hz/V, що дозволяє ідеально контролювати синтезатори MS-20 або MS-20 mini. Однак варто зазначити, що стандарт V/Oct при цьому також підтримується, і рівень напруги на виході CV і полярність виходу GATE також можуть налаштовуватися приладом, до якого проводиться підключення. Подібна гнучкість дозволяє керувати синтезаторами різних моделей.
Для комутації SQ-1 використовує два канали CV/GATE OUT, порти MIDI OUT та USB MIDI, виходи littleBits (для підключення до синтезаторного набору littleBits компанії littleBits Electronics Inc.), а також канал SYNC IN/OUT для підключення до приладів серій volca та monotribe. Компактний і SQ-1 , що володіє всіма необхідними функціями , є ідеальним апаратним секвенсором.

Характеристики

Тип: секвенсор
Кількість каналів: 2
Кількість кроків: 8
Роз'єми: 1 x MIDI in, 1 x USB-B, 1 x 1/4" TS Jack littleBits out, 1 x 1/4" TS Jack MIDI out, 1 x 1/4" TS Jack CV-A out, 1 x 1/4" TS Jack gate out, 1 x 1/4" TS Jack CV-B out, 1 x 1/4" TS Jack GATE out, 1 x 1/4" TS Jack sync out, 1 x 1/4" TS Jack sync in,
Пітч: CV OUT лінійний, мінорний, мажорний, хроматичний
Напруга: CV OUT 1В, 2В, 5В (октава) 8В (Гц/В)
Полярність виходів gate out і входів/виходів sync: позитивна і негативна
Живлення: USB, 2 батареї АА
Час роботи від батарей: ~5 годин
Матеріал корпусу: метал
Габарити: 193 x 84 x 63 мм
Вага: 641 г
Вас може зацікавити: