KORG SQ-64

Korg
00-00006431
14250,00
грн.
Korg SQ-64 - поліфонічний 4-доріжковий степ-секвенсор на 64 кроки і з підтримкою CV/MIDI. Пристрій оснащений 64 педами, які використовуються як кроки секвенсора, або клавіші виконання для відтворення звуків, акордів і нот. Секвенсор має 4 треки для запису патернів. Треки A, B і C пов'язані CV-виходами для управління висотою, гейтом і модуляцією, трек D пов'язаний з вісьмома CV-виходами для програмування ударних. Кожен трек може складатися з 16 патернів, які можна об'єднувати в композиції. Чотири треки доступні одночасно, по 16 кроків на кожен. Секвенсор працює в трьох режимах: Gate - натискання на пед програє кроки, управляє тривалістю та іншими параметрами; Pitch - пристрій працює як арпеджиатор і програвач акордів, гам і лупів. Натискання педів також задає налаштування висоти; Control - пристрій працює подібно до звичайного MIDI-контролера. Натискання педів відтворює звуки і керує обладнанням. Є також невеликий OLED-дисплей, який виводить інформацію про стан секвенсора і показує, якими опціями керує один з чотирьох енкодерів. Енкодери забезпечують переміщення по треках, додавання додаткових кроків, зміну пітчу. Кнопка Shift відкриває доступ до налаштувань - можна заглушити треки, змінити їхні тимчасові рамки, програти у зворотному порядку, увімкнути рандомізацію. Модель також пропонує режим стохастичних секвенцій: секвенсор активує кроки випадковим чином, пересуваючись на один або два кроки вперед або назад. Також на борту є два MIDI-виходи на міні-джеках, вихід Sync і порт USB. У комплект входить безкоштовне ПЗ з інструментами від Korg, UVI і Applied Acoustics, а також Reason Lite і Ozone Elements.

Тип: Секвенсоры

Характеристики
Опис

Характеристики

  • Тип: секвенсор
  • Кількість кроків: 64-кроковий секвенсор
  • Число доріжок: 4
  • 3 мелодійні треки з 8-нотною поліфонією і 16 монофонічними ритмічними треками
  • Темп: 30 - 300 BPM
  • Входи: MIDI IN (міні-джек 3,5 мм), роз'єм SYNC IN (міні-джек 3,5 мм)
  • Виходи: MIDI OUT1, 2 (міні-джек 3,5 мм), SYNC OUT (монофонічний міні-джек діаметром 3,5 мм, максимальний вхідний рівень 10 В), виходи CV GATE - роз'єм A/B/C (міні-джек 3,5 мм), CV PITCH A/B/C, CV MOD A/B/C, TRIG 1 ~ 8 jack
  • Живлення: від шини USB або адаптер змінного струму 9 В постійного струму ([- o +], продається окремо)
  • Габаритні розміри: 368 х 144 х 74 мм
  • Вага: 1 кг

Опис

Синтезатор Korg SQ-64

Korg SQ-64 - це компактний і потужний поліфонічний покроковий секвенсор з інтуїтивно зрозумілими елементами управління та глибоким редагуванням, що добре підходить для користувачів аналогових та модульних синтезаторів, модулів ударних та користувачів DAW.

Поділ на 4 частини

 64-кроковий девайс розбитий на чотири частини. Партії A, B і C пропонують виходи висоти тону, гейту і модуляції, а частина D - вісім тригерних виходів для управління ударним модулем або взаємодії з модулями синтезатора, такими як генератори обгинальних.

Передня панель

 На передній панелі є кнопка Tap Tempo, ручки темпу та Swing, а також елементи керування (запис, зупинка, відтворення). OLED-дисплей забезпечує весь необхідний візуальний зворотний зв'язок та легко читається в умовах низького освітлення. Крім того, є чотири регулятори параметрів, які призначені різним режимам, включаючи гейт, пітч, моду, цикл, глобальний, проекти та патерни. На панелі також є чотири кнопки для швидкої та зручної навігації. Інтерфейс включає градуйовані світлодіоди на кожній з 64 кнопок кроку. Чим вище встановлено параметр, тим яскравіше горить, допомагаючи візуалізувати, що робитиме кожен крок.

Задня панель

 Задня панель передбачає безліч підключень через роз'єми 3,5 мм, включаючи три набори (A, B, C) виходів висоти тону, гейту та модуляції, 8 тригера, вхід MIDI, два виходи MIDI, вхід та вихід синхронізації, а також порт micro- USB, який забезпечує живлення та підключення до вашого комп'ютера.

Додатковий функціонал та практична комплектація

 У моделі вбудовано велику кількість керованих функцій, які вносять рандомізацію у вашу музику. Варіювати кроки, послідовності, порядок відтворення або перший крок кожної послідовності. Кожній партії також можна встановити різну тривалість, що розблокує поліритмічні патерни. На додаток до всього перерахованого вище, інструмент поставляється з USB-кабелем і безкоштовним набором музичного програмного забезпечення.
Вас може зацікавити: