Dynaudio Core 7

Dynaudio
00-00006412
84240,00
грн.
Dynaudio Core 7 - активний референсний двосмуговий монітор із 7-дюймовим низькочастотним динаміком.
Монітори серії Core спроектовані та зібрані в Данії з урахуванням останніх досягнень бренду в галузі акустичних технологій. Серед них - абсолютно новий твітер Esotar Pro, розроблений із застосуванням нової технології Hexis, що знижує резонанс. При створенні низькочастотних драйверів моніторів Dynaudio серії Core використовуються мідні звукові котушки і феритові магніти для посилення басового діапазону. Крім того, гучномовці мають вбудовані DSP 192 кГц з аналоговими і цифровими (AES, Word Clock) аудіовходами, а також підсилювачі Pascal Class-D. Завдяки спеціально розробленим прокладкам монітори можуть бути розміщені як горизонтально, так і вертикально на всіх чотирьох сторонах.

Тип: Монітори

Характеристики: 7-9 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Активний студійний монітор Dynaudio Core 7

Виробник Dynaudio зі Скандеборга, Данія, випускає новий 2-смуговий монітор ближнього поля Core 7.

У ньому не лише використовуються нові компоненти, але й, перш за все, відзначається універсальність гучномовця. З одного боку, це стосується можливостей розміщення (з усіх боків колонка має заглиблення для ніжок, а також може бути підвішена за допомогою спеціально виготовленого K&M кронштейна), з іншого - можливостей живлення: окрім аналогового вхідного сигналу, на монітори можна подавати і цифровий сигнал через AES3 - оброблений вбудованим DSP, що перетворює його на 24 біти і 192 кГц.

Дизайн

Dynaudio Core 7 одразу помітно, коли розпаковуєш: один з двох сателітів розміром 220 x 370 x 390 мм важить близько 15 кг - темно-сірий корпус, виготовлений частково з алюмінію, а частково з дерева, здається надзвичайно стійким і якісним.
Усю конструкцію пофарбовано якоюсь порошковою фарбою - це, мабуть, розсіює високочастотні відображення на корпусі, а також, з досвіду, дуже практично з точки зору догляду: пил або якісь подряпини на порошку майже не помітні. На колонках немає жодного перемикача вмикання/вимикання, лише можливість активувати автоматичний режим очікування на тильній стороні. Інакше колонка завжди ввімкнена - до тих пір, поки ви не витягнете кабель з розетки. Це не зовсім вдале рішення для домашніх користувачів. На передній панелі ми бачимо 7-дюймовий середньочастотний і низькочастотний динаміки, які повинні випромінювати лінійно до 38 Гц. Над ними розміщено класичний твітер з м'яким куполом, ця 1-дюймова "маленька кулька" не задихається аж до 31 кГц. Під діафрагмами спереду розташовано порт басового фазоінвертора, повітропровід якого також, здається, спроектовано ефективно і розумно.
Досить потужна: колонка має двосмуговий підсилювач. Як і в Quested, тут використовуються підсилювачі класу D, і їм не бракує потужності: Цілих 500 Вт RMS припадає на низькочастотний динамік, а ще 150 Вт - на невеликий твітер, який бере на себе відтворення від 2,3 кГц. Звуковий тиск 112 дБ було виміряно на відстані 1 м в безеховій кімнаті - в півкімнаті було виміряно 118 дБ. Це неабияке досягнення - навіть для великих приміщень. Дивно, яка потужність доступна.
Захоплююча задня сторона: входи і виходи, а також можливості регулювання Dynaudio Core 7.
Процесор DSP має в своєму рукаві кілька козирів, за допомогою яких можна ще краще налаштувати акустичну систему відповідно до умов приміщення. Він використовується не лише для обробки цифрового вхідного сигналу або зчитування вхідного сигналу тактового генератора, а й розкриває свої можливості на задній панелі колонки.
Тут ви знайдете справжній "шведський стіл" з тумблерів, які вам дійсно доведеться шукати - доки не знайдете. Ви також знайдете вхід USB, який, за словами Dynaudio, призначено лише для сервісних цілей. Я думаю, що настав час для програмного забезпечення або пульта дистанційного керування цими цифровими параметрами. Такі виробники, як KS Digital або HEDD, вміло це демонструють. Проте, що тут можна відрегулювати?
За допомогою першого з восьми перемикачів можна активувати вищезгаданий автоматичний режим очікування. Якщо цей перемикач вибрано, гучномовець вимикається через короткий час, а сигнальний світлодіод на передній панелі, який раніше був зеленим, стає червоним.
Перемикач праворуч забезпечує м'яку локацію на частоті 80 Гц. Це зручно, якщо ви працюєте в багатоканальній системі з LFE або просто хочете використати басовий підсилювач з вашими колонками.
Другий перемикач зліва вгорі дає змогу вибрати цифровий канал (лівий або правий), в якому ви хочете керувати колонками. Якщо ви керуєте колонками в AES, ви підключаєте вихідне джерело до однієї з колонок, а другу - до цифрового виходу першої - ось чому ви повинні сказати системі, яка колонка де знаходиться.
Праворуч розташовано ще один перемикач для формування звуку: тут доступні "Яскравий, Нейтральний, Темний". За ним розташовано смуговий фільтр, що запобігає фазовим зсувам у всьому звуковому спектрі. У режимі "Dark" високі частоти знижуються на 1,5 дБ, низькі - підвищуються на 1,5 дБ, у режимі "Bright" - навпаки.
Вона стриманіша, відсторонена - ви не знаходитеся в центрі подій, а "дивитеся на них ззовні". Вже один цей факт - і те, що вона робить це "добре" - робить її надзвичайно цікавою, вартою подальшого вивчення, а особливо в багатоканальних середовищах органічне ставлення колонки має приносити масу задоволення

Характеристики

 • Тип: Активний студійний монітор
 • Кількість смуг: 2
 • Кількість: 1
 • ВЧ-динамік: 1"
 • НЧ-динамік: 7"
 • Входи: аналогові XLR і цифрові AES3
 • Максимальні розрядність і частота дискретизації: 24 біт/192 кГц залежно від вхідного сигналу
 • Максимальний рівень звукового тиску: 112 дБ
 • Частота кросовера: 2300 Гц
 • Частотна характеристика: 38 Гц - 24 кГц при -6 дБ
 • Частотна характеристика: 44 Гц - 21 кГц при +/- 3 дБ
 • Підсилювачі: Pascal Class-D
 • Габарити: 220 x 370 x 390 мм
 • Вага: 14,7 кг
Вас може зацікавити: