Dynaudio LYD 8

Dynaudio
00-00006409
34866,00
грн.
Dynaudio LYD-8 - професійний активний монітор ближнього поля, найбільший двосмуговий монітор у LYD серії. Маючи на борту 8" вуфер із дифузором із композитного матеріалу MSP (магнієво-силікатного полімеру) та розроблений на основі новітніх досягнень DSP (Digital Sound Processor), цей монітор забезпечує якість і достовірність звучання, про які можна тільки мріяти. До однієї з основних переваг монітора можна віднести його високу точність звучання на будь-якому рівні гучності. Просунутий процесинг цифрового сигналу DSP дає змогу підвищувати або знижувати межі низькочастотного діапазону на 10 Гц, а також, використовуючи перемикачі позиції та звукового балансу, точніше налаштувати звук для конкретного приміщення.

Тип: Монітори

Характеристики: 7-9 дюймів

Кількість у коробці: Один

Опис
Характеристики

Опис

Dynaudio LYD 8 активний 2-х смуговий студійний монітор ближнього поля
Монітори Dynaudio створені з метою піднести користувачеві чистий і правдиво рівний звук, що і потрібно для створення вашого міксу. Хороший мікс - це результат уваги до деталей, від яких безпосередньо залежить кінцеве звучання міксу. Ми вважаємо, що цей принцип також підходить до проектування і виробництва моніторів. Гранична точність і увага при виборі матеріалів і створенні кінцевого продукту, а також найширша в галузі програма тестування дають змогу випустити продукти найвищої якості звучання і виконання.
Система оснащена роздільним підсилювачем класу D (96 кГц/24 біт, 80W LF / 50W HF) новітньої розробки. Монітор має двосмугову конструкцію та акустичне оформлення, виконане за схемою фазоінвертор. ВЧ твіттер діаметром 28 мм з м'яким куполом захищений металевим триподом. Порт фазоінвертора розташовано у верхній частині задньої стінки монітора. В її нижній частині розміщено панель комутації та управління, на якій, окрім вимикача живлення і гнізда для підключення мережевого кабелю, розміщено балансний XLR вхід, небалансний RCA вхід, перемикач чутливості вхідного сигналу (-6 дБ, 0 дБ + 6 дБ) для оптимізації посилення залежно від рівня сигналу джерела і управління DSP. Останнє містить перемикач розширення низьких частот (-10 Гц, 0, + 10 Гц), перемикач фільтра з похилою характеристикою, що змінює забарвлення звуку (яскравий, нейтральний, темний) і перемикач позиції (стіна, вільна). Положення перемикача "wall" дає змогу нейтралізувати аномальні віддзеркалення, що виникають під час встановлення монітора в межах 50 см від стіни приміщення. Для об'єктивного налаштування моніторів фірма випустила додаток "Dynaudio Meter" для iOS.

Характеристики

  • ВЧ динамік 1.1"
  • НЧ динамік 8"
  • Максимальний SPL 112 дБ
  • Частота кросовера 3900 Гц
  • Діапазон частот 45 - 22000 Гц
  • Підсилювач Class-D Вч 50 Вт/Нч 50 Вт
  • Трьох позиційний перемикач низьких частот
  • Двох позиційний перемикач положення монітора в просторі
  • Трьох позиційний перемикач балансу звуку
  • Зроблено в Данії
Вас може зацікавити: