KORG Volca Keys

Korg
00-00006399
8400,00
грн.
KORG Volca Keys — компактний аналоговий поліфонічний синтезатор із секвенсором із серії Volca. Три генератори VCO, легендарна схема фільтра miniKORG700S (1974). Функція Voicing дає змогу легко створювати нові звуки, пропонуючи кілька режимів взаємодії осциляторів: Poly, Unison, Octave, Fifth, Unison Ring або Poly Ring. Секвенсор з можливістю запису параметрів автоматизації та вбудований ефект Delay. Можлива синхронізація з іншими пристроями за допомогою роз'ємів SYNC I/O і MIDI in.

Тип: Модульні

Вид: Аналогові

Характеристики: З ефектами

Опис
Характеристики

Опис

Синтезатор KORG VOLCA-KEYS

Компанія KORG представила новий аналоговий луп-синтезатор KORG VOLCA-KEYS. KORG VOLCA-KEYS – ідеальний синтезатор початкового рівня з простим, потужним поліфонічним аналоговим генератором та луп-секвенсором. KORG VOLCA-KEYS - це 27-клавішний синтезатор, що поєднує неперевершену компактність корпусу з надзвичайно потужним звучанням. При розробці звукового генератора був використаний весь більш ніж 50-річний досвід фахівців компанії в галузі створення аналогових схем.
Секція фільтра використовує схему легендарного KORG miniKORG700S (1974 випуску). KORG VOLCA-KEYS має просту структуру синтезу з ефектом затримки та секвенсором, є ідеальним рішенням для музикантів, які вирішили придбати свій перший аналоговий синтезатор, який має багате та виразне звучання у справжньому аналоговому стилі та гарантує насолоду простим і водночас творчим процесом створення звуку.
У структуру синтезу звуку KORG VOLCA-KEYS входять генератори 3VCO, 1VCF, 1VCA, 1LFO та 1EG. Вона характеризується одночасно гнучкістю і простотою в освоєнні. Можливість створювати різноманітне і одночасно потужне звучання за рахунок керування невеликою кількістю ретельно відібраних параметрів - відмінна риса аналогових синтезаторів.
Можливості справді безмежні. Ви можете використовувати 3 генератори для гри акордами, налаштовувати їх в унісон з легким розладом для створення «сольних» синтезаторних тембрів, або використовувати ринг-модуляцію для отримання характерного металевого призвуку. KORG VOLCA-KEYS - ідеальний інструмент для музикантів, які тільки починають освоювати мистецтво створення власних тембрів.

Характеристики

 • Тип: аналоговий синтезатор
 • Поліфонія: поліфонічний
 • Портативний аналоговий синтезатор із 3 голосами
 • Голоси можуть грати акорди або скомбіновані в унісон
 • Записуйте свої мелодії та автоматизацію ручок за допомогою вбудованого секвенсора
 • Вбудований ефект ділей
 • Sync I/O і MIDI in для синхронізації з іншими пристроями Korg і DAW
 • Збереження патернів
 • Компактний розмір і вбудований динамік
 • Робота від 6 x AA батарейок або адаптера живлення KA-350 (не входить до комплекту)
 • Вага: 0.371 кг
Вас може зацікавити: