Novation Summit

Novation
00-00006442
120840,00
грн.
Novation Summit - 16-голосний поліфонічного синтезатор, заснований на моделі Peak. Синтезатор оснащений мультитембральним здвоєним движком і пропонує субтрактивний, FM і хвильовий типи синтезу звуку. Summit подвоює можливості Peak, він оснащений тими самими осциляторами Oxford з цифровим керуванням, але підтримує до 16 голосів, які можна розподілити на 2 незалежні рушії. Вони можуть бути розділені по клавіатурі або нашаровані один на одного, а також можуть працювати в подвійному бі-тембральному режимі. Кожен голос інструмента підтримує до трьох осциляторів, що працюють у режимі аналогової емуляції. Summit має два фільтри, аналогові VCA для кожного голосу, два генератори ADSR-огинаючих, 4 LFO і аналоговий дисторшн. Також одночасно з використанням звуку синтезатора можна задіяти процесор ефектів для зовнішніх інструментів, що підключаються. З ефектів передбачені хорус, ділей, ревербератор і арпеджіатор з набором пресетів. Управління ефектами може здійснюватися як з передньої панелі інструмента, так і з дисплея через FX матрицю з модуляціями. Синтезатор оснащений 61 клавішною напівзваженою клавіатурою з ефектом післядотику, як на Novation SL MkIII, великим набором керуючих кнопок і регуляторів, 8 фейдерами, колесами pitch/mod і дисплеєм. На задній панелі розташовані MIDI In/Out/Thru, вхід CV mod, 2 виходи для підключення педалей, 2 TRS L/R входи, 4 TRS L/R виходи, USB-порт і вихід для підключення навушників.

Тип: Клавішні

Характеристики: З ефектами

Кількість клавіш: 61

Вид: Цифрові

Опис
Характеристики

Опис

Поліфонічний синтезатор Novation Summit
Флагманський двосекційний 16-голосний 61-клавішний поліфонічний синтезатор Novation
Цифрові генератори Summit's New Oxford Oscillators пропонують субтрактивний, FM і хвильовий синтез, а також живляться від справжніх аналогових подвійних фільтрів, спотворення і VCA. Мультитембральний движок дозволяє об'єднувати і комбінувати два повноцінних і незалежних патчі, а до 16 одночасних голосів забезпечують достатню гармонійну глибину навіть для найбагатших пэдів.
Основний функціонал
Ця модель дозволяє ефективно використовувати потужність двох Peaks, дозволяючи розділяти або накладати два абсолютно незалежні патчі на клавіатурі або перемикатися між ними на льоту. Вона також розширює функціонал, завдяки безлічі прихованих елементів керування та функцій, доступних на передній панелі, включаючи FM-маршрутизацію, LFO 3 та 4, всі параметри арпеджіатора та виділені колеса тону та модуляції. Більш того, вона має безліч нових фільтрів та аудіовхід для обробки зовнішніх джерел з ефектами реверберації, хорусу та дилея.
Фільтри, осцилятори та ефекти
Інструмент має аналогово-звучачі NCO (генератори з цифровим керуванням), які включають 3 нових генератора Oxford на голос, а також гнучкий цифровий домен з 43 цифровими таблицями сигналів по 5 сигналів в ряду. Прилад також оснащений аналоговим, багатомодовим, високочастотним ОТА-фільтром, смуговим, низькочастотним та подвійним фільтрами 12/24 дБ. Подвійний фільтр пропонує кілька конфігурацій маршрутизації, включаючи LP до HP, LP до BP, HP до BP, LP+HP, LP+BP, HP+BP, LP+LP, BP+BP та HP+HP. Звуковий двигун обладнаний аналоговими дисторшеном, овердрайвами та цифровими ефектами, включаючи хорус, ділей та реверберацію для кожної частини.
Сучасний процесор
В основі синтезатора лежить високопродуктивний компонент процесора, який називається мікросхемою польової програмованої логічної матриці (FPGA), який набагато перевершує традиційні чіпи DSP. Кожен із 16 голосів має незалежний цифро-аналоговий перетворювач із надмірною дискретизацією. Ці ЦАП передискретизують на частоті більше 24 МГц (24 мільйони разів на секунду), використовуючи простий RC (резистор-конденсатор) фільтр на своєму виході в аналоговій області. Здатність генерувати сигнали з частотою передискретизації (до 512 разів перевищує традиційну частоту) забезпечує чистоту сигналів на всіх частотах та відсутність цифрових артефактів, незалежно від того, наскільки агресивно модулюється висота звуку.
Управління
На передній панелі синтезатора розташовані різні контролери для керування для більшості параметрів. Є 50 ручок управління, 8 повзунків, 1 дата енкодер, 1 ручка гучності, 55 функціональних кнопок, 2 кнопки анімації та чіткий OLED-дисплей. Більш того, більшість регуляторів, перемикачів та повзунків безперервно передають дані контролера для автоматичного запису та відтворення з вибраного вами секвенсора.
Підключення
На задній панелі розташовані вихід для навушників 1/4", стерео (лівий та правий) 1/4" виходи, два допоміжні виходи 1/4", два входи 1/4", два входи 1/4" та 1/8" вхід CV для підключення модульних синтезаторів Крім того, інструмент оснащений MIDI In, Out та Thru через стандартні 5-контактні роз'єми DIN. Вбудований USB-порт передає системні та MIDI-дані. Комплект поставки включає шнур живлення, USB-кабель і карту завантаження контенту - Ableton Live Lite 9 і Loopmasters.

Характеристики

 • Тип: синтезатор
 • Вид синтезатора: цифровий
 • Тон-генератор: NCO, New Oxford oscillators
 • Види синтезу: субтрактивний, хвильовий, FM-синтез
 • Клавіатура: 61 клавіша, напівзважена механіка, підтримка Aftertouch
 • Поліфонія: 16 голосів
 • Осцилятори: 3 осцилятори на голос
 • Фільтри: здвоєні аналогові фільтри, аналогові VCA, 3 аналогові дисторшни на кожен голос; три аналогові фільтри (12/24 Дб);
 • Ефекти: дисторшн, хорус, ділей, реверб
 • Входи: 2 лінійних входи 1/4" TRS (L/R), вхід CV-Mod миниджек 3.5 мм, 2 входи для педалей
 • Виходи: 2 лінійні виходи 1/4" TRS (L/R), 2 виходи AUX 1/4" TRS (L/R), вихід на навушники 1/4" TRS стерео
 • MIDI: In, Out, Thru + USB
 • Розміри: 998.4 x 302,4 x 71 мм
 • Вага: 11 кг
Вас може зацікавити: