Sequential OB-6 Module

Sequential
00-00007108
123960,00
грн.
Модуль OB-6 DESKTOP потужний і простий як його аналог OB-6 Keyboard. Модуль має ті ж самі контролери і забезпечує ту ж саму безпосередність що і клавіатура. В OB-6 все дуже просто й інтуїтивно зрозуміло завдяки зручному розташуванню ручок і перемикачів. Обидва модулі - результат співпраці двох найвпливовіших дизайнерів у світі синтезаторів. У цьому модулі включено 500 заводських програм і 500 програм для користувачів. Цей аналоговий модуль досить компактний, щоб помістити його в рюкзак. Це ідеальне поєднання портативності та потужності для домашньої студії і для музикантів, які вступають на концертах.

Тип: Модульные

Характеристики: Полифонические

Вид: Аналоговые

Опис
Характеристики

Опис

Аналоговий синтезатор Sequential OB-6 Module

Класичний звук Oberheim став портативним
Настільний модуль OB-6® настільки ж потужний і простий у використанні, як і його аналог, клавіатура OB-6 Keyboard. Модуль має всі ті ж елементи керування, що і клавіатура, і забезпечує таку ж безпосередність і простоту використання. Як і у випадку з клавіатурою OB-6 Keyboard, всі параметри знаходяться у вас під рукою, завдяки повнорозмірним ручкам і перемикачам та зручному, інтуїтивно зрозумілому розташуванню.
Як він звучить? Масивний - так само, як і клавіатура, тому що зсередини вона точно така ж. Той самий аналоговий сигнальний тракт з дискретними VCO і VCF. Ті ж високоякісні цифрові ефекти. Той самий класичний звук Oberheim, який викликає захоплення у музикантів по всьому світу.
Ми також додали функцію поліланцюга, так що будь-які два OB-6 можна об'єднати в пару для дванадцятиголосної поліфонії!
Дві легенди. Один інструмент
Настільний модуль OB-6 і клавіатура OB-6 є результатом унікальної співпраці двох найвпливовіших дизайнерів в історії поліфонічних синтезаторів - Дейва Сміта і Тома Оберхайма. OB-6 поєднує в собі класичне сміливе звучання Тома Оберхайма з його генераторами, керованими напругою, 2-полюсними фільтрами та підсилювачами, і додає до нього сучасні функції, такі як ефекти студійної якості, поліфонічний кроковий секвенсор, арпеджіатор та багато іншого. Жоден інший сучасний аналоговий полісинтезатор не може похвалитися таким родоводом або таким масивним звуковим підписом.
Вінтажний SEM Tone
Звуковий движок OB-6 натхненний оригінальним SEM Тома, ядром його знаменитих 4-голосних і 8-голосних синтезаторів. Він має два дискретні осцилятори з керуванням напругою (плюс субосцилятор) на кожен голос з безперервно змінною формою хвилі (пилкоподібна і широтно-імпульсна, плюс трикутна хвиля на осциляторі 2). Класичний 2-полюсний резонансний фільтр зі змінним станом, натхненний Оберхаймом, забезпечує низькочастотні, високочастотні, смугові та режекторні функції. Підсилювачі, керовані напругою, завершують повністю аналоговий тракт сигналу.
Подвійні ефекти
Секція подвійних ефектів забезпечує студійну якість реверберації, затримки (стандартні і BBD), хорус, фленжер і точне відтворення оригінальних фазообертача і кільцевого модулятора Тома. Хоча самі ефекти є цифровими, з роздільною здатністю 24 біт, 48 кГц, справжній байпас зберігає повний аналоговий шлях сигналу.
X-Mod і полікрокове секвенування
Також присутній X-Mod, який розширює тональну палітру і дозволяє легко створювати драматичні і нестандартні звуки. Джерелами модуляції є огинаюча фільтра і генератор 2, обидва з біполярним керуванням. Призначення включають частоту генератора 1, форму генератора 1, тривалість імпульсу генератора 1, відсічення фільтра і режим фільтра. Поліфонічний кроковий секвенсор дозволяє створювати до 64 кроків і до 6 нот на крок. Ви можете створювати послідовності поліфонічно, з паузами і синхронізувати з зовнішнім MIDI-тактовим генератором. Повнофункціональний арпеджиатор також можна синхронізувати з зовнішнім MIDI-тактовим генератором. Режим унісону має настроювану кількість голосів (1-6 голосів), пам'ять акордів і режими клавіш.
Простота програмування
На передній панелі з функціональними кнопками ви можете керувати практично всіма функціями OB-6 під рукою. В комплект входять 500 постійних заводських програм і 500 перезаписуваних користувацьких програм. Увімкнення кнопки Manual вмикає режим живої панелі, в якому звук OB-6 перемикається на поточні налаштування передньої панелі. У цьому стані ви бачите те, що чуєте.
Легко грати
Ця аналогова електростанція упакована в настільний модуль, який досить малий, щоб поміститися в рюкзаку. Це ідеальне поєднання портативності та потужності для проектної студії або музиканта, що гастролює з концертами.

Характеристики

 • програми 500 користувачів і 500 фабрика в 10 банків по 100 програм, кожна
 • Прямий доступ до програми, в тому числі доступ до однокнопкової до поточного набору 10 програм
 • IN / OUT
 • Лівий/моно і правий аудіо виходи (2 х 1/4" джек)
 • Вихід на навушники (стерео, 1/4" джек)
 • MIDI, видих, і через порти
 • USB для двонаправленого MIDI зв'язку
 • вхід для педалі експресії зрізу фільтра
 • вхід для педалі експресії Volume
 • Sustain ножного вхід
 • старт секвенсор / вхід зупинки педальний
 • Вхід живлення IEC змінного струму для внутрішнього джерела живлення
 • Працює по всьому світу на напругу від 100 до 240 вольт при 50 до 60 Гц; 30 Вт Максимальна споживана потужність
 • 20.75 "L х 7,8" Ш х 4,4 "H (52,0 см х 19,8 см х 11,2 см)
 • 13,0 фунта (5,9 кг)
Вас може зацікавити: