Modal Electronics ARGON8

Modal Electronics
00-00007433
23400,00
грн.
ARGON8 - це 8-гучний поліфонічний таблично-хвильовий синтезатор; - Клавіатура FATAR TP/9S з 37-ма повнорозмірними клавішами; - True 8-голосна поліфонія; - 120 ретельно створених хвильових таблиць, розділених на 24 банки по 5 змінних наборів хвиль; - Додатковий банк PWM і 3 банки шуму/модуляції, доступні на осцилятор 2; - 32 генератори (по 4 на голос), 2 LFO, фільтри, ефекти, секвенсор, джойстик, дисплей, MIDI, USB, вхід для педалі - Міцний алюмінієвий корпус; - Розміри: 560 мм х 300 мм х 120 мм

Тип: Клавішні

Характеристики: Поліфонічні

Кількість клавіш: 49

Вид: Цифрові

Опис
Характеристики

Опис

Цифровий синтезатор Modal Electronics ARGON8

Брістольська компанія Modal Electronics представила довгоочікуваний додаток до свого сімейства синтезаторів - доступний Argon8. Модель, її функції та складові багатьом завдячують популярному Modal 002.

Функціонал

 Цей пристрій має безліч вражаючих функцій. Серед них: цифровий синтезатор із 8 голосами на основі хвильових таблиць містить до 64 осциляторів (4 на голос). Кожен генератор має до 120 хвильових таблиць та ряд додаткових хвильових процесорів (всього 28). 20 ретельно створених хвильових таблиць, розбитих на 24 банки з 5 наборів змінних форм сигналів, що охоплюють спектр звучання від аналогової класики аж до ультрасучасного EDM, а також цілу низку математично згенерованих таблиць. Він оснащений додатковим банком PWM і чотирма шуму/модуляції. 28 статичних процесорів хвильових таблиць, включаючи de-rez, хвильові папки, хвилеутворювачі та фазоутворювачі, які можуть бути застосовані до 120 хвильових таблиць для створення приголомшливої ​​матриці перестановок та нових хвильових форм. 32 хвильових генератори високої роздільної здатності, по 4 на голос, з 8 типами модифікаторів двигуна, включаючи Phase Mod (FM), Ring Mod, Amp Mod, Hard Sync і Windowed Sync.

Модуляція

 Argon8 також містить велику матрицю модуляції, яка включає 8 призначених слотів, чотири додаткових фіксованих рута, 11 мод соурсів і 52 призначених слота, керовані витонченим чотирихосовим джойстиком.

Секвенсор

 Є також 512 кроковий секвенсор, який дозволяє вводити кількісні дані і чотири анімації параметрів, що записуються/редагуються. Сама 37-клавішна клавіатура з aftertouch стане ідеальним контролером.

Сумісність

 Девайс також має USB MIDI-з'єднання, яке можна використовувати у різних етапах, а також у вигляді плагінів VST3 та AU.

Характеристики

 • Поліфонія: 8 голосів, моно-тембральна
 • Осцилятори: 120, двигуни Phase Mod (FM), Ring Mod, Amp Mod, Hard Sync та Windowed Sync
 • Клавіатура: 37 клавіш, FATAR TP9/S з aftertouch, функції Glide/Portamento з режимами легато та стакато
 • Режими клавіатури: моно, полі, унісон 2, унісон 4, унісон 8, стек 2 та стек 4
 • Дисплей: 1,54-дюймовий OLED з відображенням відтворення/редагування
 • Арпеджіатор: програмований з 32 кроків із можливістю відпочинку до 2048 кроків перед повторенням
 • Фільтр: двополюсний морфінговий резонансний фільтр
 • Модуляція: «Mod Matrix» з вісьма слотами з чотирма додатковими фіксованими маршрутами. Три виділені генератори огинаючої для AMP, MOD і FILTER. Два звукових LFO із синхронізацією темпу.
 • FX: 3 потужних незалежних і настроюваних стерео FX-движка
 • Секвенсор: 512 кроків
 • Пам'ять: 500 блоків пам'яті патчів, з 300 заводськими програмами та 200 користувальницькими. Завантаження патчів через безкоштовний додаток MODALapp. 100 пресетів секвенсора та 100 пресетів FX.
 • Підключення: Синхронізація та вихід аналогового годинника. MIDI DIN вхід та вихід. Повнорозмірні чотиридюймові роз'єми. 3,5 мм стереовхід із можливістю маршрутизації вхідного звуку через FX. USB-MIDI з'єднання з хост-комп'ютером або планшетом.
 • ПЗ: програма MODALapp для macOS, Windows, iOS, Android з VST3 та сумісністю з AU, яку можна запустити за допомогою вашого DAW
 • Харчування: 9.0V, 1.5A
 • Розміри: 560 мм х 300 мм х 120 мм
Вас може зацікавити: