Modal Electronics ARGON8M

Modal Electronics
00-00007432
21060,00
грн.
ARGON8M 8 гучний поліфонічний таблично-хвильовий синтезатор, виконаний у модульному форм-факторі. - True 8-голосна поліфонія; - 120 ретельно створених хвильових таблиць, розділених на 24 банки по 5 змінних наборів хвиль; - Додатковий банк PWM і 3 банки шуму/модуляції, доступні на осцилятор 2; - 32 генератори (по 4 на голос), 2 LFO, фільтри, ефекти, секвенсор, джойстик, дисплей, MIDI, USB, вхід для педалі; - Міцний алюмінієвий корпус; - Габарити: 384 х 127 х 80 мм; - Вага: 2,1 кг.

Тип: Модульні

Характеристики: Поліфонічні

Вид: Цифрові

Опис
Характеристики

Опис

Синтезатор Modal Electronics Argon 8M

Modal Electronics Argon 8 M - цифровий 8-голосний поліфонічний модульний синтезатор, складний за своїм характером та масивний за звуком, побудований на архітектурі з 32 осциляторами, яку можна відтворювати поліфонічно, монофонічно, в унісон або в стеку. Інтерфейс "просочений" процесорами - включаючи де-рез, спотворення форми хвилі, потужний механізм ефектів, фільтри, що налаштовуються, і генератори огинаючої - які можуть надихати на піднесені навколишні дослідження.

Особливості синтезатора

 Вбудований арпеджіатор і 512-кроковий секвенсор дозволяють створювати складні шаблони, а дизайн зі сталевим і алюмінієвим шасі є міцним синтезатором, який чудово виглядає в студії і може витримувати складні концерти. Він також пропонує широкі можливості з'єднання, щоб вписатися в існуючий мультисинтезний етап.

32 генератори високої роздільної здатності

 Щоб реалізувати свій багатий і гармонійно складний характер, 32 генератори високої роздільної здатності реагують на пару вибираних форм хвилі зі 120 змінних графіків. Крім того, другий генератор включає широтно-імпульсну модуляцію і генерацію шуму для більш теплого сигналу, перш ніж він потрапить на будь-який інший процесор. Як мінімум, кожен із чотирьох голосів містить чотири складені генератори, але з додатковими режимами моно, унісон та стека, інструмент може створювати навіть більш щільні звукові "ландшафти". Ви також можете скористатися функцією «розкидання», щоб трохи відбудувати всі осцилятори для текстурованого, хвилеподібного хорусу, або налаштувати їх на інтервали, щоб підірвати поліфонічні можливості синтезатора.

Масивні можливості саундскейпінгу

 Двополюсний багатопрофільний фільтр, що налаштовується, три виділені генератори огинаючої (для AMP, MOD і FILTER) і двочастотні LFO ще більше розширюють можливості звукового оточення, а неймовірно потужний Mod Matrix дозволяє користувачам об'єднувати модулятори в нереальні звукові патерни. Ви також можете керувати багатьма функціями за допомогою призначеного та надчутливого 4-осьового джойстика.

Запрограмуйте складні послідовності та динамічні арпеджіо

 Цей вже шалено функціональний девайс також може похвалитися секвенсором з чотирма анімаціями параметрів, що записуються, і програмованим арпеджіатором. Щоб захопити ваші блискучі композиції назавжди, він має 200 слотів пам'яті для користувальницьких патчів, і ви можете завантажувати і завантажувати їх за допомогою безкоштовного ModalApp, сумісного з пристроями MacOS, iOS, Windows і Android, і вашої DAW.

Гарний та міцний дизайн

 Розміщена в сталевому та алюмінієвому корпусі з бамбуковими боками, модель призначена не тільки для студії, але й готова до дороги, навіть із плідними гастролюючими музикантами.

Додаткові можливості

 Настільний модуль також добре працює з іншими, легко інтегруючись у існуючу конфігурацію з декількох пристроїв, з численними варіантами підключення: 5-контактний DIN I/O, USB-MIDI, 1/4” стерео виходи, 3,5 мм стерео вхід та аналогові вхід /Вихід.

Компактність

 Ця компактна версія у вигляді настільного модуля також може бути встановлена ​​в 19-дюймову 3U рекову стійку з доданими торцевими вставками для музикантів, які працюють в обмеженому просторі.

Характеристики

 • Тип синтезатора: поліфонічний модульний хвильової
 • Програми / пресети: 500 місць для зберігання патчів (поставляється з 300 заводськими програмами), 100 місць для зберігання послідовностей, 100 місць для зберігання патчів ефектів
 • Поліфонія: 8 голосів
 • Осцилятори на голос: варіюються від Sound Engine
 • Ефекти: реверберація, ділей, хорус
 • Секвенсор Realtime: 512-кроковий секвенсор з квантуванням
 • MIDI: In, Out, USB
 • USB-порт: (для хоста) для передачі MIDI сигналу, для оновлення системи
 • Аудіо входи: 1/8 "стерео зовнішній аудіо вхід
 • Аудіо виходи: подвійний 1/4 "стерео вихід, 1/4" вихід на стереонавушники
 • Керуючі з'єднання: 1/8 "вхід синхронізації, 1/8" вихід синхронізації
 • Контролери: 4-х осьовий який призначається джойстик модуляції
 • Унікальні можливості: редактор MODALapp і бібліотека патчів доступних у вигляді окремого додатка, аудіо або плагіна VST
 • Розміри: 384 х 127 х 80 мм
Вас може зацікавити: