Arturia KeyLAB mkII 88 Black

Arturia
00-00006959
37590,00
грн.
48510,00
грн.
Arturia KeyLab 88 MkII - флагманська міді-клавіатура з молоточковою механікою другого покоління Arturia KeyLab. Контролер оснащений високоякісною 88-клавішною клавіатурою Fatar з молоточковим механізмом і ефектом післядотику, дев'ятьма призначуваними фейдерами та енкодерами, що обертаються, а також 16 педами з підсвічуванням, які можуть бути використані в трьох режимах. Також пристрій забезпечений секцією управління транспортом, колесами пітчу і модуляції. На задній панелі розміщені роз'єми для під'єднання педалей експресії і сустейна, 3 призначуваних роз'єми AUX, MIDI вхід і вихід, а також 4 роз'єми CV/Gate (Pitch, Gate, MOD, Input) для інтеграції та управління модульним обладнанням. Контролер сумісний з усіма популярними DAW і оснащений пресетами для них. У комплекті поставляється великий набір віртуальних інструментів від Arturia: Perfect Analog Lab, Arturia V-Collection, Vox Continental V, Wurli V, а також ПЗ Ableton Live Lite. Міцна алюмінієва конструкція оснащена дерев'яними бічними панелями, знімною підставкою для нот або iPad і висувною полицею для розміщення ноутбука. Клавіатура живиться від USB-кабелю або мережевого адаптера (до комплекту не входить).

Тип: MIDI клавіатури

Характеристики: MIDI Інтерфейс

Кількість клавіш: 88

Опис
Характеристики

Опис

MIDI клавіатура Arturia KeyLAB mkII 88 Black
Синтезатор - електронний музичний інструмент, що створює (синтезує) звук за допомогою одного або декількох генераторів звукових хвиль. Необхідне звучання досягається за рахунок зміни властивостей електричного сигналу (в аналогових синтезаторах) або ж методом налаштування параметрів центрального процесора (у цифрових синтезаторах). Синтезатор, виконаний у вигляді корпусу з клавіатурою, називається клавішним синтезатором. Стільки відволікаючих чинників, стільки нових фактів, які варто вивчити. KeyLab 88 MkII дає змогу зосередитися на тому, що дійсно важливо...

Arturia KeyLab 88 MkII є універсальним MIDI-контролером, що містить 88 чутливих до швидкості клавіш з післядотиком і молоточковою механікою Fatar TP/100LR, поворотний енкодер, 9 додаткових енкодерів, 9 регуляторів, 16 педів з RGB підсвічуванням, сенсорних і чутливих до тиску, колесо модуляції та колесо pich-bend.

За допомогою KeyLab 88 MKII Ви можете переміщатися по пресетах, а також створювати і зберігати свої власні. Клавіатура може бути розділена або бути багатошаровою, щоб створювати нові звуки. Усе програмне забезпечення, що входить до комплекту, сумісне з усіма основними DAW, включно з Pro Tools, Logic Pro X, FL Studio, Bitwig, Cubase, Ableton Live, Digital Performer, Studio One.

Контролер

Контролер містить три кнопки для режимів перемикання, що дають змогу швидко перемикатися між режимом Analog Lab, режимом DAW і призначеним для користувача режимом для управління апаратними або програмними інструментами і плагінами MIDI.

KeyLab MKII пропонує повний контроль над стандартним MIDI, даючи вам змогу керувати вашим програмним забезпеченням DAW на будь-якій платформі та вмикати 10 застосунків, що допоможуть вам швидко перемикатися між додатками. Модель має три режими, що перемикаються (Analog Lab, Daw Mode, User Mode). Контролер сумісний з Mac і Windows. Для генерації та обробки звуку використовуються математичні моделі як реальних, так і абстрактних процесів, наприклад, осцилювання, фільтрації, модуляції тощо. Ці моделі реалізуються за допомогою спеціалізованих логічних схем із фіксованим алгоритмом роботи, за допомогою цифрових сигнальних процесорів, або за допомогою центрального процесора, що виконує певну програму. Результат моделювання, що являє собою числову послідовність, потрапляє на цифро-аналоговий перетворювач, де перетворюється на електричний сигнал. Цей сигнал після посилення і відтворення через навушники або динаміки і створює звук.

Характеристики

 • Тип: миди-клавиатура
 • Механика: молоточковая с послекасанием (Fatar TP100LR)
 • Количество клавиш: 88
 • 16 пэдов с подсветкой RGB
 • 9 назначаемых фейдеров и 9 поворотных энкодеров
 • Съемная подставка для нот/iPad
 • Выдвижная полка для размещения ноутбука
 • Шаблоны для Ableton Live, Logic Pro X, Pro Tools, Cubase, Studio One, Reaper, а также стандартные настройки Mackie и HUI
 • Разъемы: MIDI In/Out, USB, 3 назначаемых вспомогательных педальных входа, CV/Gate
 • Идеальная интеграция с Analog Lab
 • Размер: 1293 х 322 х 112 мм
 • Вес: 14,7 кг
Вас може зацікавити: